Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ciekawostki CzaryMary

Obrzędy i rytuały magiczne na letnie przesilenie

Noc Kupały, zwana też Nocą Kupalną, Kupalnocką, Nocą Świętojańską lub potocznie Sobótką to nazwa słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca, obchodzonego w najkrótszą noc w roku.

46846 Wyświetleń Czytaj więcej

Magiczna ochrona dzieci - kamienie szlachetne, kryształy i runy ochronne

Chronimy siebie i to co najważniejsze, szczególną troską otaczając dzieci. Kosmiczna ochrona zostaje zbudowana przez matkę już podczas ciąży. Im kobieta jest bardziej związana z własną intuicją i wewnętrzną wiedzą, tym mocniejsze i silniejsze jest pole ochronne jej dziecka

21372 Wyświetleń Czytaj więcej

Masaż dla zdrowia i relaksu

Masaż to wielka korzyść dla zdrowia, relaks dla ciała, ukojenie dla duszy. Dowiedz się, jaki olejek do masażu wybrać, jakie olejki eteryczne będą do niego odpowiednie, w końcu jakiej techniki masażu użyć dzięki filmom instruktażowym o masażu, by przyniósł on jak najwięcej korzyści.

2941 Wyświetleń Czytaj więcej

2016 Rok Ognistej Małpy

8 lutego 2016 roku wg astrologii chińskiej rozpoczyna się Rok Ognistej Małpy. Sprawdź, czego spodziewać się możesz w Roku Ognistej Małpy i w jaki sposób możesz skorzystać z mądrości Wschodu, aby przyciągnąć do swego życia pomyślność.

9237 Wyświetleń Czytaj więcej

Błogosławienie świec na sabat Imbolc 1 lutego

Celebrowany 1 lutego sabat Imbolc, mocno związany ze świecami, stanowi tradycyjny czas błogosławienia świec, które będą używane przez cały rok. Pobłogosław świece, których będziesz używać w swoich rytuałach magicznych.

7531 Wyświetleń Czytaj więcej

Magiczne amulety do zadań specjalnych

Aby wybrać dla siebie odpowiedni amulet należy określić, jaką dziedzinę swojego życia chcemy wzmocnić jego energią: czy szukamy szczęścia w miłości, lepszych zarobków, ochrony przed negatywnymi wpływami? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, by wybrać dla siebie najodpowiedniejsze amulety!

8195 Wyświetleń Czytaj więcej

Wróżby na Andrzejki

Skorzystaj z naszych podpowiedzi na wróżby na Andrzejki, zaproś znajomych do zabawy i razem odkrywajcie swoją przyszłość!

18636 Wyświetleń Czytaj więcej

Karty Anielskie - opis i znaczenie różnych rodzajów

Poznaj znaczenie anielskich kart ☁ Sprawdź zestawy najbardziej godne polecenia i dowiedz się, jak odczytujemy zawarte w nich porady »

56098 Wyświetleń Czytaj więcej

Talizman Dobrobytu na sabat Lammas

Jako propozycję na osobisty rytuał na święto Lammas mamy dla Ciebie opis wykonania Talizmanu Dobrobytu. Do nocy z 31 lipca na 1 sierpnia jest jeszcze sporo czasu, zdążysz się więc zapoznać z opisem jego wykonania i przygotować składniki, które będą do tego potrzebne.

6447 Wyświetleń Czytaj więcej

Sabat Lammas - pierwsze z trzech świąt żniwnych

Na początku sierpnia obchodzone jest pierwsze z trzech świąt żniwnych: sabat Lammas. Sabat ten, zwany również Lughnasadh, jest czasem świętowania pierwszych zbiorów. By uczcić żniwa, często piecze się chleb.

12801 Wyświetleń Czytaj więcej

Superżywność - najzdrowsze jedzenie świata

Czy interesuje Cię superżywność, najzdrowsze jedzenie świata? Superżywność to nieprzetworzone produkty naturalnego pochodzenia, które zawierają niezwykle dużo protein, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

3364 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuały magiczne przyciągające i celebrujące miłość

Przed nami Dzień Zakochanych, postanowiliśmy więc zebrać w jednym miejscu rytuały celebrujące miłość. Nie każdy lubi świętować Walentynki, lecz mimo to dobrze jest spędzać czas z osobą najbliższą Twemu sercu, a drobny upominek wprost od serca z pewnością ją ucieszy.

12933 Wyświetleń Czytaj więcej

Joga na czas ciąży i porodu - pozycja spętanego kota

Każdej mamie oczekującej na narodziny dziecka z przyjemnością prezentujemy książkę Dorothy Guerra: "Joga na czas ciąży i porodu". Przyszłe mamy znajdą w niej wskazówki, jak przygotować sobie plan porodu i wybrać odpowiednie techniki wspomagające jego przebieg.

3840 Wyświetleń Czytaj więcej

Aromaterapia na jesienne dolegliwości

Jeśli czujemy, że zaczyna nas dopadać grypa lub przeziębienie, warto zastosować aromaterapię, czyli leczenie olejkami eterycznymi. Poznaj olejki eteryczne wspomagające w grypie grypę, przeziębieniu i zmniejszające kaszel.

3833 Wyświetleń Czytaj więcej

Anielski Tarot - Tarot i bezpieczeństwo kart anielskich

Co byś powiedział na połączenie kart Tarota z anielskimi przesłaniami? Dziś przedstawiamy nowość, talię Anielski Tarot autorstwa Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine. Poznaj talię, która łączy skuteczność Tarota z łagodnością i bezpieczeństwem kart anielskich!

14797 Wyświetleń Czytaj więcej

Runomuzykoterapia

Runomuzykoterapia jest specjalną formą muzykoterapii. Stanowi ona powiązanie harmonii melodycznej zawartej w utworach muzycznych z energią znaków runicznych. Wzmacnia to w znacznym stopniu skuteczność działania na organizm. Energie kosmiczne przywoływane przez znaki o specjalnych kształtach.

3911 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuał na przyciagnięcie miłości i dobrej energii w sypialni

Książka Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów zawiera opis wielu rytuałów na oczyszczanie domu i przyciąganie pozytywnej energii. Poniżej przedstawiamy taki, który zapewni pomyślną energię w sypialni i jeśli jesteś samotny, pomoże odnaleźć miłość.

9234 Wyświetleń Czytaj więcej

Beltaine, Święto Kwiatów

Beltaine, Święto Kwiatów, przypada na noc z 30 kwietnia na 1 maja, czyli w połowie czasu między równonocą wiosenną a letnim przesileniem. To czas radości, akceptacji, miłosnych uniesień i uświęcenia płodności wszystkich istot, święto miłości i płodności.

5933 Wyświetleń Czytaj więcej

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

W tej medytacji wykorzystasz swoją wyobraźnię do wizualizacji kolorów, czego efektem będzie oczyszczenie i harmonizacja pracy Twoich czakr.

10761 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuał Obfitości

Do Rytuału Obfitości potrzebujesz siedmiu świec: białej, czerwonej, zielonej, niebieskiej, żółtej, pomarańczowej i fioletowej. Ustaw świece wokół siebie tak, by utworzyły krąg. Możesz ustawić je na podłodze lub na meblach, ważne, żeby otaczały Ciebie stającego pośrodku pokoju.

7408 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl