Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Ciekawostki CzaryMary

Obrzędy i rytuały magiczne na letnie przesilenie

Noc Kupały, zwana też Nocą Kupalną, Kupalnocką, Nocą Świętojańską lub potocznie Sobótką to nazwa słowiańskiego święta związanego z letnim przesileniem Słońca, obchodzonego w najkrótszą noc w roku.

10616 Wyświetleń Czytaj więcej

Magiczna ochrona dzieci

Chronimy siebie i to co najważniejsze, szczególną troską otaczając dzieci. Kosmiczna ochrona zostaje zbudowana przez matkę już podczas ciąży. Im kobieta jest bardziej związana z własną intuicją i wewnętrzną wiedzą, tym mocniejsze i silniejsze jest pole ochronne jej dziecka

4501 Wyświetleń Czytaj więcej

Masaż dla zdrowia i relaksu

Masaż to wielka korzyść dla zdrowia, relaks dla ciała, ukojenie dla duszy. Dowiedz się, jaki olejek do masażu wybrać, jakie olejki eteryczne będą do niego odpowiednie, w końcu jakiej techniki masażu użyć dzięki filmom instruktażowym o masażu, by przyniósł on jak najwięcej korzyści.

2031 Wyświetleń Czytaj więcej

2016 Rok Ognistej Małpy

8 lutego 2016 roku wg astrologii chińskiej rozpoczyna się Rok Ognistej Małpy. Sprawdź, czego spodziewać się możesz w Roku Ognistej Małpy i w jaki sposób możesz skorzystać z mądrości Wschodu, aby przyciągnąć do swego życia pomyślność.

8166 Wyświetleń Czytaj więcej

Błogosławienie świec na sabat Imbolc 1 lutego

Celebrowany 1 lutego sabat Imbolc, mocno związany ze świecami, stanowi tradycyjny czas błogosławienia świec, które będą używane przez cały rok. Pobłogosław świece, których będziesz używać w swoich rytuałach magicznych.

4259 Wyświetleń Czytaj więcej

Magiczne amulety do zadań specjalnych

Aby wybrać dla siebie odpowiedni amulet należy określić, jaką dziedzinę swojego życia chcemy wzmocnić jego energią: czy szukamy szczęścia w miłości, lepszych zarobków, ochrony przed negatywnymi wpływami? Skorzystaj z naszych podpowiedzi, by wybrać dla siebie najodpowiedniejsze amulety!

3104 Wyświetleń Czytaj więcej

Wzmocnij odporność właściwą dietą

Czas jesienno-zimowy wymaga od nas zwiększenia uwagi na to co dostarczamy naszemu organizmowi z piciem i jedzeniem. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, aby były to produkty super zdrowe i mega wartościowe!

2306 Wyświetleń Czytaj więcej

Wróżby na Andrzejki

Skorzystaj z naszych podpowiedzi na wróżby na Andrzejki, zaproś znajomych do zabawy i razem odkrywajcie swoją przyszłość!

6642 Wyświetleń Czytaj więcej

Karty Anielskie dla każdego

Karty Anielskie to idealny sposób na otrzymanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Każda, nawet początkująca osoba, która nigdy jeszcze nie miała możliwości skorzystania z podpowiedzi wyroczni, sięgając po talię kart anielskich jest w stanie prawidłowo odczytać ich znaczenie.

5289 Wyświetleń Czytaj więcej

Talizman Dobrobytu na sabat Lammas

Jako propozycję na osobisty rytuał na święto Lammas mamy dla Ciebie opis wykonania Talizmanu Dobrobytu. Do nocy z 31 lipca na 1 sierpnia jest jeszcze sporo czasu, zdążysz się więc zapoznać z opisem jego wykonania i przygotować składniki, które będą do tego potrzebne.

4683 Wyświetleń Czytaj więcej

Sabat Lammas - pierwsze z trzech świąt żniwnych

Na początku sierpnia obchodzone jest pierwsze z trzech świąt żniwnych: sabat Lammas. Sabat ten, zwany również Lughnasadh, jest czasem świętowania pierwszych zbiorów. By uczcić żniwa, często piecze się chleb.

2721 Wyświetleń Czytaj więcej

Superżywność - najzdrowsze jedzenie świata

Czy interesuje Cię superżywność, najzdrowsze jedzenie świata? Superżywność to nieprzetworzone produkty naturalnego pochodzenia, które zawierają niezwykle dużo protein, witamin, minerałów i przeciwutleniaczy.

2445 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuały magiczne przyciągające i celebrujące miłość

Przed nami Dzień Zakochanych, postanowiliśmy więc zebrać w jednym miejscu rytuały celebrujące miłość. Nie każdy lubi świętować Walentynki, lecz mimo to dobrze jest spędzać czas z osobą najbliższą Twemu sercu, a drobny upominek wprost od serca z pewnością ją ucieszy.

4507 Wyświetleń Czytaj więcej

Joga na czas ciąży i porodu - pozycja spętanego kota

Każdej mamie oczekującej na narodziny dziecka z przyjemnością prezentujemy książkę Dorothy Guerra: "Joga na czas ciąży i porodu". Przyszłe mamy znajdą w niej wskazówki, jak przygotować sobie plan porodu i wybrać odpowiednie techniki wspomagające jego przebieg.

2686 Wyświetleń Czytaj więcej

Aromaterapia na jesienne dolegliwości

Jeśli czujemy, że zaczyna nas dopadać grypa lub przeziębienie, warto zastosować aromaterapię, czyli leczenie olejkami eterycznymi. Poznaj olejki eteryczne wspomagające w grypie grypę, przeziębieniu i zmniejszające kaszel.

2958 Wyświetleń Czytaj więcej

Anielski Tarot - Tarot i bezpieczeństwo kart anielskich

Co byś powiedział na połączenie kart Tarota z anielskimi przesłaniami? Dziś przedstawiamy nowość, talię Anielski Tarot autorstwa Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine. Poznaj talię, która łączy skuteczność Tarota z łagodnością i bezpieczeństwem kart anielskich!

10791 Wyświetleń Czytaj więcej

Runomuzykoterapia

Runomuzykoterapia jest specjalną formą muzykoterapii. Stanowi ona powiązanie harmonii melodycznej zawartej w utworach muzycznych z energią znaków runicznych. Wzmacnia to w znacznym stopniu skuteczność działania na organizm. Energie kosmiczne przywoływane przez znaki o specjalnych kształtach.

3024 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuał na przyciagnięcie miłości i dobrej energii w sypialni

Książka Magia domowa. Zaklęcia i rytuały dla czterech kątów zawiera opis wielu rytuałów na oczyszczanie domu i przyciąganie pozytywnej energii. Poniżej przedstawiamy taki, który zapewni pomyślną energię w sypialni i jeśli jesteś samotny, pomoże odnaleźć miłość.

6036 Wyświetleń Czytaj więcej

Beltaine, Święto Kwiatów

Beltaine, Święto Kwiatów, przypada na noc z 30 kwietnia na 1 maja, czyli w połowie czasu między równonocą wiosenną a letnim przesileniem. To czas radości, akceptacji, miłosnych uniesień i uświęcenia płodności wszystkich istot, święto miłości i płodności.

4983 Wyświetleń Czytaj więcej

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

W tej medytacji wykorzystasz swoją wyobraźnię do wizualizacji kolorów, czego efektem będzie oczyszczenie i harmonizacja pracy Twoich czakr.

7012 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!