Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Anielski Tarot - Tarot i bezpieczeństwo kart anielskich

 Co byś powiedział na połączenie kart Tarota z anielskimi przesłaniami? Dziś przedstawiamy nowość, talię Anielski Tarot autorstwa Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine. Poznaj talię, która łączy skuteczność Tarota z łagodnością i bezpieczeństwem kart anielskich!


Anielski Tarot

Anielski Tarot

Dr Doreen Virtue i Radleigh Valentine

stworzyli niezwykłą talię Tarota, która w mistrzowski sposób łączy przesłania ze świata anielskich energii z tradycyjnymi znaczeniami 78 kart Tarota. Steve A. Roberts, znany artysta fantasy, zadbał o to, by symbolika kart przemawiała prosto do naszego serca i duszy.


Pięknie wydane 78 kart, z pozłacanymi brzegami, i mimo większego rozmiaru znanego z wcześniejszych talii kart anielskich Doreen Virtue, łatwo się tasuje - nawet przez osoby z mniejszymi dłońmi. Na dole każdej karty zawarte zostało jej najważniejsze przesłanie, tak więc ci, którzy jeszcze nie zetknęli się z kartami Tarota, będą w stanie odczytać znaczenie karty i zinterpretować rozkład. Przesłania są bardzo pozytywne, jakby zostały przetransformowane przez pełne miłości energie aniołów. Jeśli więc z jakichś powodów obawiałeś się kart Tarota, Anielski Tarot będzie dla Ciebie objawieniem.

Każda z kart Wielkich Arkanów ma przypisany sobie numer i wyszczególnionego na niej archanioła, który wskazuje na tematykę, związaną z przesłaniem danej karty.  Poniżej znajdziesz przykładowe karty Wielkich Arkanów tej pięknej talii Tarota:

Sprawiedliwość Siła Doświadczenie życiowe Słońce

Aby Anielski Tarot był bezpieczny i nie budził obaw, zmienione zostały tradycyjne nazwy niektórych kart Wielkich Arkanów. I tak: Głupiec jest Marzycielem, Kapłan to Jedność, Wisielec to Przebudzenie, Śmierć - Uwolnienie, Diabeł - Ego, Wieża Boga to Doświadczenie życiowe, a Sąd Boży stał się Odnową. Twórcy talii zachowali tradycyjną numerację kart Sprawiedliwość i Siła, pierwsza została zatem przypisana pozycji VIII, a druga - XI.

Małe Arkana dzielą się na cztery żywioły. W Anielskim Tarocie buławy, reprezentujące żywioł ognia, przedstawiają smoki. Kielichy symbolizujące żywioł wody zastąpione zostały przez syreny. Na karcie Dziewiątka Wody w twarzy syreny dopatrzyć się możesz twarz samej Doreen Virtue :) Żywioł powietrza zaś, tradycyjnie obrazowany przez miecze, w Anielskim Tarocie przedstawiają jednorożce. Wróżki natomiast zastąpiły denary, wyrażające żywioł ziemi. Poniżej znajdziesz przykładowe karty Małych Arkanów:

Siódemka Ognia Dziewiątka Wody Dziesiątka Powietrza As Ziemi

Do Anielskiego Tarota dołączony został niewielki podręcznik - przewodnik, który rozszerza znaczenie każdej karty oraz zawiera opis dwóch rozkładów, w tym tradycyjnego Krzyża Celtyckiego.

Według twórców Anielskiego Tarota karty wchodzące w skład Małych Arkanów mogą zostać przetasowane z innymi anielskimi taliami. Zapewni to jeszcze większą liczbę detali dla Twoich wróżb!

Przesłania Anielskiego Tarota są nie tylko trafne, ale również poddnoszą na duchu, a bezpieczna wróżba to dobra przyszłość...


Fala
 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2