Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Talizman Dobrobytu na sabat Lammas

Jako propozycję na osobisty rytuał na święto Lammas mamy dla Ciebie opis wykonania Talizmanu Dobrobytu. Do nocy z 31 lipca na 1 sierpnia jest jeszcze sporo czasu, zdążysz się więc zapoznać z opisem jego wykonania i przygotować składniki, które będą do tego potrzebne.

Postaraj się zdobyć świecę w kolorze przypisanym świętu Lammas: złotym, żółtym, zielonym lub brązowym i zapal ją w trakcie przygotowywania talizmanu.

     Akcesoria przydatne do celebrowania sabatu Lammas znajdziesz TUTAJ >>


* Talizman Dobrobytu na sabat Lammas *

1. Aby stworzyć Talizman Dobrobytu, musisz najpierw zdecydować, z jakiego materiału go wykonać. Lammas jest blisko związany z energiami ziemskimi, możesz więc zdecydować się na wyrób talizmanu z gliny modelarskiej, modeliny lub ciasta.

Możesz zrobić własną modelinę twardniejącą w piekarniku:

  • zmieszaj dwie jednostki mąki z jedną jednostką soli,
  • dolej do tego dość wody, by zagnieść ciasto,
  • dodaj po łyżeczce odrobinę oleju roślinnego, by ciasto nie kleiło się do rąk.

Na Twój talizman wystarczy niewielka ilość tak powstałego „ciasta”, pół szklanki w zupełności wystarczy.

2. Zanim zaczniesz formować talizman, zdecyduj, czy chcesz do niego dodać jakieś zioła czy olejki, co polecamy jak najbardziej! Możesz dosypać do bazy talizmanu:

  • cynamonu, który jest związany z energiami solarnymi, dostatkiem, mocami magicznymi i szczęściem;
  • rozmarynu, innego zioła słonecznego, związanego z powodzeniem.

Więcej ziół przyciągających pieniądze znajdziesz w artykule na CzaroMarowym blogu: Zioła zapewniające dostatek >>

3. Po dodaniu do bazy talizmanu odrobiny ziół czy olejków, wyrabiaj ją palcami, myśląc jednocześnie nad tym, jak nowe energie wkraczają w ziemskie energie tego, co za chwilę stanie się Twoim talizmanem.

Zodiakalny symbol Lwa4. Uformuj masę w mały krążek, o średnicy najwyżej pięciu do siedmiu centymetrów. Użyj wykałaczki do wyrycia wizerunku lwa na jego powierzchni. Jeśli masz talent plastyczny, nie ograniczaj się, i spróbuj narysować na talizmanie postać tego słonecznego zwierzęcia! Spokojnie jednak możesz narysować na nim symbol zodiakalny znaku Lwa, który jest astrologicznym władcą święta Lammas.

Symbol Lwa pomoże Ci zsynchronizować energię z prądem lata tak, by rzeczy których pragniesz, mogły łatwiej do Ciebie zmierzać.

Lew

Nad lwem narysuj symbol żołędzia, tradycyjny znak bogactwa i powodzenia. Wokół lwa dodaj jeszcze symbole dolara, jabłek czy dowolne inne, które kojarzą Ci się z bogactwem i dobrobytem.

Pomyśl jeszcze o innych symbolach, które chciałbyś umieścić na talizmanie. Możesz dodać swoje inicjały, szczęśliwą liczbę, słowo „bogactwo” – wszystko, co pomoże dostroić Twój talizman do jego przeznaczenia.

5. Następnie połóż talizman na blasze do pieczenia z nieprzywierajacą powłoką i piecz w piekarniku w 135 stopniach C do czasu, aż stwardnieje. W zależności od rozmiaru i twardości talizmany może to zająć od 20 do 45 minut, miej więc na niego oko i wyjmij go, gdy będzie gotowy. Pozwól mu ostygnąć przed zdjęciem z blachy.

6. Kiedy talizman ostygnie, zainicjuj jego działanie. Wynieś talizman na słońce. Stwórz okrąg z monet, żołędzi, jabłek czy innych symboli bogactwa, którymi dysponujesz i stań w jego środku z talizmanem w ręku. Pozwól Słońcu go oświetlać. Powtórz trzy razy słowa:

Mocą Lugha, Słońca i letniego nieba,
Pieniędze, bogactwa, do mnie przyjść wam trzeba!

7. Twój Talizman Dobrobytu jest teraz gotowy do działania. Noś go przy sobie przez cały sierpień, by przyciągnąć więcej bogactwa.


Więcej zaklęć i rytuałów na święto Lammas znajdziesz w książce:

„Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw”.

 

Lammas

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl