Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

W tej medytacji wykorzystasz swoją wyobraźnię do wizualizacji kolorów, czego efektem będzie oczyszczenie i harmonizacja pracy Twoich czakr. Wdychaj czysty i świetlisty kolor odpowiadający danemu czakramowi i napełniaj jego barwą całe ciało. Następnie wydychaj ciemniejszy kolor wyobrażając sobie, że w ten sposób usuwasz wszelkie zanieczyszczenia z danego czakramu.

CzakramyUsiądź wygodnie z wyprostowanymi plecami. Zamknij oczy i rozluźnij mięśnie. Oddychaj spokojnie i głęboko. Następnie wizualizuj szeroki promień białego światła przenikający do Twojego ciała przez  głowę aż do podstawy kręgosłupa, gdzie znajduje sie pierwsza czakra. Zatrzymaj to światło w tym właśnie miejscu i wyobraź sobie, że jego kolor zmienia się w soczystą czerwień.

Z każdym wdechem wdychaj ten kolor przez czakrę podstawy, natomiast z wydechem wydychaj go. Rób to tak długo, aż poczujesz, że Twoja czakra podstawy jest oczyszczona.

Ponownie wraz z oddechem wciągnij promień białego światła do podstawy kręgosłupa. Wyobraź sobie jak porusza się on ku górze i zatrzymuje w okolicy drugiej czakry (okolica łonowa) i zmienia barwę na pomarańczową. Oddychaj tym kolorem przez jakiś czas. Powtórz tą procedurę dla każdej kolejnej czakry.

Kolor żólty wdychaj czakrą splotu słonecznego, zielony  - czakrą serca, niebieski - czakrą gardła, indygo przez trzecie oko (okolica między brwiami), fioletowy poprzez czakrę korony (czubek głowy).

Po oczyszczeniu wszystkich centrów energetycznych wyobraź sobie, że otacza Cię złote światło. Mając nadal zamkniete oczy, wróć myślą do miejsca, gdzie się znajdujesz. Otwórz powoli oczy i zakończ medytację.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!