Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaroMarowe Wiadomości

Zaczarowanych Świąt Wielkanocnych!

Z całą ekipą magicznego sklepu CzaryMary.pl składamy Tobie i Twoim bliskim serdeczne życzenia wesołych i pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

2672 Wyświetleń Czytaj więcej

Oceń CzaryMary.pl

3373 Wyświetleń Czytaj więcej

Dr James Hardt 1 kwietnia 2017r. (sobota) w Warszawie

Zapraszamy na darmowy wykład dr Jamesa Hardta 1 kwietnia 2017r. (sobota) w Warszawie.

3035 Wyświetleń Czytaj więcej

Magiczne prezenty już od 5 zł

Do świąt pozostał tylko tydzień i już niedługo rozpoczniemy wielkie przygotowania. Przy natłoku obowiązków szukanie świątecznych prezentów nie zawsze jest dobrym pomysłem, dlatego gorąco zapraszam Cię do sprawdzenia naszych podpowiedzi na gwiazdkowe upominki. Mamy teraz świąteczne ceny na świetne tytuły!

3413 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop na grudzień i szeptana magia

Być może obiło Ci się o uszy słowo szeptucha. Nazwa ta wywodzi się od słowa "szeptać" i przyjęła się jako określenie kobiet lub w wersji szeptun - mężczyzn, którzy szeptem zamawiają choroby. Tajniki ich sztuki zdradza nowość, która zdecydowanie jest warta Twojej uwagi.

3274 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop i sposób na obudzenie bogini

W poniedziałek w nocy Słońce wkroczyło do znaku Strzelca, dziś więc zapraszam Cię do lektury horoskopu na aktualny tydzień, bo zmieniły się energie, które mają wpływ na nasze samopoczucie. Dziś również przedstawiam nowość będącą idealnym prezentem dla każdej kobiety i przypominam o zbliżających się Andrzejkach - to już za tydzień!

3226 Wyświetleń Czytaj więcej

Sięgnij po pamiętnik z Nieba

Poznaj nowość, która opowiada zdumiewającą historię życia po śmierci, opowiedzianą z perspektywy drugiej strony. Tak, jej autorem jest autor z zaświatów! Zastanawiasz się, jak to jest możliwe? Postaram się wyjaśnić jak powstał ten niezwykły pamiętnik z nieba.

3237 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop i święto Superpełni do końca 14 listopada

Jeszcze tylko do końca poniedziałku 24.11.2016 trwa w CzaryMary.pl Pełnia Wyprzedaży. Nie przegap tego, bo niemal 800 magicznych produktów ma specjalne ceny! W ten sposób świętujemy aktualną pełnię, którą nazywamy Superpełnią, bo Księżyc jest teraz większy i jaśniejszy.

3223 Wyświetleń Czytaj więcej

Nawet 75% taniej z okazji Superpełni Księżyca

W poniedziałek 14 listopada 2016 roku Księżyc znajdzie się najbliżej Ziemi. Ten moment zbiegnie się z jego pełnią, mamy więc szansę na podziwianie wielkiej i jasnej tarczy Księżyca. Na kolejną taką okazję będziemy czekać aż 18 lat! Z tego powodu zapraszamy Cię serdecznie na Pełnię Wyprzedaży!

3129 Wyświetleń Czytaj więcej

Możesz żyć bez bólu! Nowość Doreen Virtue

Dziś z przyjemnością przedstawiam Ci najnowszą książkę słynnej Doreen Virtue! Doreen połączyła swoją wiedzę z doświadczeniem Roberta Reevesa, znakomitego naturopaty.

3140 Wyświetleń Czytaj więcej

Amulety i akcesoria do magii miłosnej

Z dzisiejszego artykułu dowiesz się, jakie są amulety i akcesoria do magii miłosnej, poznasz też rytuał z prośbą do Archanioła Chamuela o błogosławieństwo w miłości.

3371 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop na listopad i Darmowa Dostawa

Jeszcze do końca 2 listopada trwa Halloweenowa Darmowa Dostawa! Zapraszam Cię serdecznie do skorzystania z tej okazji i uzupełnienia zapasów akcesoriów magicznych i inspirujących lektur idealnych na coraz dłuższe, jesienne wieczory.

3259 Wyświetleń Czytaj więcej

Halloweenowa Darmowa Dostawa

Zbliżający się weekend jest niesamowicie magiczny. Będziemy wspominać bliskich, którzy już od nas odeszli, będziemy też czarować, bo nadchodzi sabat Samhain. Odwiedź też wówczas Galerię CzaryMary.pl, bo mamy dla Ciebie Halloweenową Darmową Dostawę.

4169 Wyświetleń Czytaj więcej

Tylko do końca poniedziałku (24.10)!

Dziś przedstawiam Ci nowość, dzięki której nauczysz się radzić sobie z lękiem i nie pozwolisz, by kiedykolwiek mógł on wpędzić Cię w chorobę. To najlepszy poradnik tej jesieni!

3439 Wyświetleń Czytaj więcej

Poszukaj na skrzynce mailowej dzisiejszej wiadomości od nas!

Na zbliżający się weekend przygotowaliśmy niespodziankę WYŁĄCZNIE dla Czytelników CzaroMarowego newslettera. Przechodząc do Galerii CzaryMary.pl z linku, który znajdziesz otrzymanym mailu w swojej skrzynce pocztowej, zobaczysz ponad 120 książek w specjalnych cenach!

3526 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuał i amulety na zdrowie

W dzisiejszym artykule przedstawiam amulety oraz magiczne akcesoria zapewniające zdrowie i wspierające w walce z chorobą. Dzięki tej lekturze poznasz też rytuał na dobre zdrowie z talizmanem Archanioła Rafała.

3467 Wyświetleń Czytaj więcej

Medytacje z czakrami dla zdrowia i dobrego samopoczucia

Silna aura, z prawidłowo działającymi czakrami, wspiera nasze zdrowie fizyczne, dobre samopoczucie i pomaga realizować nasz potencjał. Z tego powodu dziś przedstawiam Ci sposoby na oczyszczenie i wzmocnienie czakr.

3510 Wyświetleń Czytaj więcej

To poprawi Twój nastrój deszczową jesienią

Uaktualniliśmy listę książek w Mega Magicznej Wyprzedaży, więc kolejne znakomite tytuły mają teraz nieprzyzwoicie niskie ceny! Zapraszamy też do lektury nowego CzaroMarownika 2017, bo jest on zdecydowanie czymś więcej, niż zwyczajnym kalendarzem na kolejny rok.

3326 Wyświetleń Czytaj więcej

Naucz się technik Synchronizacji Kwantowej

Czy słyszałeś o Synchronizacji Kwantowej? Teraz masz szansę poznania tej techniki u samego twórcy! 15-16.10.2016 w Warszawie dr Frank Kinslow, twórca i odkrywca Synchronizacji Kwantowej® prowadzi warsztaty!

4044 Wyświetleń Czytaj więcej

Święto trzech wielkich Archaniołów

Każda okazja do nawiązania kontaktu z anielskim wymiarem jest dobra, lecz dzisiaj jest szczególny dzień. 29 września to święto trzech Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela! W dzisiejszym artykule znajdziesz medytacje i modlitwy do tych trzech wspaniałych Archaniołów oraz anielskie talizmany i książki o naszych niebiańskich opiekunach.

4511 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl