Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaroMarowe Wiadomości

Horoskop dla Ciebie, Darmowa Dostawa i dobre witaminy

Z początkiem miesiąca mamy dla Ciebie kilka niespodzianek: obniżyliśmy koszt dostawy Paczki w Ruchu, zaś w serwisie z CzaroMarowymi Horoskopami czekają na Ciebie nowe prognozy na marzec i Horoskop Anielski. Dziś przedstawiamy też witaminy, które zapewnią Ci zdrowie, oraz zapraszamy na Targi w Gdańsku, bo jest to okazja do poznania naszych ostatnich magicznych nowości!

1326 Wyświetleń Czytaj więcej

Zaklęcia i rytuały na każdą pełnię Księżyca

Niektóre fazy Księżyca wytwarzają wyjątkową energię. Po dziś dzień wiedza o Księżycu jest wykorzystywana przez pogan, magów ceremonialnych oraz grupy wiccańskie. Każdy z nas podlega księżycowej mocy. Nauczysz się z niej w pełni korzystać dzięki nowości, którą dziś przedstawiamy specjalnie dla Ciebie!

6362 Wyświetleń Czytaj więcej

Książki, które zmienią Twoje życie na lepsze

Dziś zapraszam Cię do lektury książek, dzięki którym całkowicie odmienisz swój los na lepsze. Wiem, że brzmi to górnolotnie, lecz absolutnie nie ma w tym przesady. Każdy z tytułów polecanych w dzisiejszej wiadomości jest powiązany z diagnostyką karmy.

1210 Wyświetleń Czytaj więcej

Chcesz zobaczyć swoją aurę?

Czy zdarzyło Ci się kiedyś spotkać kogoś po raz pierwszy w życiu i od razu wyczuć w tej osobie coś, co zdecydowało o tym, jak ją odbierasz? Może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jest to jeden z dowodów na istnienie Twoich zdolności metafizycznych. Dzięki wskazówkom zawartym w książce, którą dziś Ci przedstawiamy, nauczysz się w pełni korzystać ze swoich umiejętności.

1245 Wyświetleń Czytaj więcej

Przekazy duszy i magiczne nowości

Dziś zapraszamy Cię do poznania ostatnich nowości: inspirujących książek o rozwoju duchowym oraz oryginalnej biżuterii z intuicyjnymi mandalami i wisiorków z pięknych kamieni naturalnych. Zaczniemy od książki Przekazy duszy, która jest zapisem niezwykłej rozmowy człowieka z jego duszą.

1296 Wyświetleń Czytaj więcej

Poznaj niebo ze wspomnień dzieci

Czy zastanowiło Cię kiedyś, co dzieje się z każdym z nas przed narodzinami? A co powiesz na to, że dzieci mogą pamiętać o tym, skąd przybyły? W dzisiejszej wiadomości przeczytasz o nowości Wspomnienia nieba" oraz reinkarnacji i życiu po życiu.

1205 Wyświetleń Czytaj więcej

Feng shui i magia dla miłości

W dzisiejszej wiadomości znajdziesz rytuały celebrujące oraz przyciągające miłość. Niech zbliżający się Dzień Zakochanych będzie dla Ciebie dniem niezapomnianych, pozytywnych wzruszeń! Na początek jednak przedstawiamy amulety szczęścia na Rok Ognistej Małpy oraz metody przyciągania miłości według zasad feng shui.

1297 Wyświetleń Czytaj więcej

Skorzystaj z rytuałów Najsilniejszej Magii na świecie

Do Święta Miłości zostało już niewiele czasu. Jeśli w Walentynki pragniesz wręczyć ukochanej osobie magiczny upominek, skorzystaj z naszych podpowiedzi! W poniższym artykule znajdziesz również rytuały przyciągające i celebrujące miłość, gdyż to właśnie MIŁOŚĆ jest Najsilniejszą Magią na Świecie.

1092 Wyświetleń Czytaj więcej

Co Cię czeka w Roku Ognistej Małpy?

8 lutego rozpocznie się Rok Ognistej Małpy. Dowiedz się, czego możesz się w nim spodziewać oraz jak zapewnić sobie pomyślność. Podpowiadamy też pomysły na magiczne upominki na zbliżający się Dzień Zakochanych.

1254 Wyświetleń Czytaj więcej

Zobacz swoją przyszłość z kartami Lenormand

W dzisiejszej wiadomości przedstawiam nowość, dzięki której poznasz jedno z najpopularniejszych narzędzi wróżebnych, która liczy sobie ponad 150 lat, i zaczniesz z powodzeniem z niego korzystać! Dziś zapraszam Cię również do lektury horoskopu na nowy miesiąc. Podpowiadam też pomysły na magiczne upominki na zbliżający się Dzień Zakochanych.

1217 Wyświetleń Czytaj więcej

Nie przegap ostatnich dni stycznia!

Dziś podpowiadamy pomysły na walentynkowe upominki i przypominamy, że jeszcze do końca stycznia skorzystasz z Noworocznego Szaleństwa Książkowego i Darmowej Dostawy od 99 zł. 1 lutego zaś będziemy świętować święto światła, czyli sabat Imbolc.

1151 Wyświetleń Czytaj więcej

Już dziś usłysz szepty aniołów

Dziś z ogromną przyjemnością przedstawiamy Ci jedną z najbardziej fascynujących książek na temat aniołów i kontaktów ze światem duchowym, jaką kiedykolwiek napisano! Kyle Gray odsłania tajemnice tego, co znajduje się po drugiej stronie. Wokół nas dzieje się o wiele więcej, niż możemy sobie wyobrazić!

1174 Wyświetleń Czytaj więcej

Poznaj CzaroMarowe Bestsellery 2015 roku

Dziś przedstawiamy zestawienie produktów, które w roku 2015 były najpopularniejsze. Sprawdź, czy znasz je wszystkie, by żaden z nich nie umknął Twojej uwadze! Przypominamy też o Darmowej Dostawie Paczki w Ruchu oraz o noworocznym szaleństwie książkowym, które trwają do końca stycznia. Zapraszamy!

1059 Wyświetleń Czytaj więcej

Trwa noworoczne szaleństwo książkowe!

Mamy dla Ciebie kilka niespodzianek! Oprócz Darmowej Dostawy Paczki w Ruchu do końca stycznia trwa u nas noworoczne szaleństwo książkowe. w którym znajdziesz same niezwykle wartościowe tytuły. Dziś również przedstawiam Ci nowość, dzięki której w ciągu tylko jednej minuty spojrzysz wyraźniej na świat i zaczniesz w pełni żyć.

1100 Wyświetleń Czytaj więcej

Rytuały i zaklęcia na Imbolc, święto światła

Już niedługo, bo 1 lutego, będziemy celebrować Imbolc, święto światła. Dziś zapraszamy Cię do skorzystania z zaklęć i rytuałów idealnych na ten magiczny czas. Mamy dla Ciebie niespodziankę: właśnie obniżyliśmy koszt dostawy Paczki w Ruchu!

2001 Wyświetleń Czytaj więcej

Wspieraj z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Czy udało Ci się określić postanowienia na nowy rok? Dziś zapraszamy Cię do obejrzenia pięknych amuletów o magicznej mocy, które wesprą Cię w realizacji Twoich nowych planów. Pozwól się oczarować pięknej magicznej biżuterii! Dziś też zachęcamy Cię gorąco do udziału w naszych licytacjach i wsparcia dla WOŚP, bo oprócz inspirujących książek możesz wylicytować horoskop osobisty od wróżki Cassandry!

1105 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop na 2016 rok i pomoc dla WOŚP

Zacznij pozytywnie Nowy Rok, niech będzie wyjątkowy! Skorzystaj z naszych podpowiedzi na magiczne praktyki związane z początkiem roku oraz z praktycznych porad na wzmocnienie odporności na zimę. Dziś przesyłamy Ci horoskop na styczeń i cały 2016 rok oraz zachęcamy gorąco do udziału w naszych licytacjach i wsparcia dla WOŚP

1189 Wyświetleń Czytaj więcej

Niech Nowy Rok 2016 będzie magiczny!

Przyjmij od nas najserdeczniejsze życzenia szczęścia i wszelkiej pomyślności na Nowy Rok 2016! Życzymy Ci dostatku, zdrowia i wielu magicznych zdarzeń!

1074 Wyświetleń Czytaj więcej

Zobacz oryginalną biżuterię magiczną w pięknej oprawie

Przed nami Nowy Rok, czas więc na podsumowanie ostatnich miesięcy i określenie nowych celów do realizacji. W ich osiągnięciu pomogą Ci piękne amulety i talizmany, które są oryginalną biżuterią magiczną. Określ, czego pragniesz w Nowym Roku, oraz wybierz amulet, który pomoże Ci to zrealizować!

1100 Wyświetleń Czytaj więcej

Nie ma śniegu, ale jest magia!

W końcu nadeszła astrologiczna zima, a śniegu jak na lekarstwo. Ale nie wpadajmy w panikę - zapewne zima idzie do nas, ale bardzo powoli, bo trudno jej unieść taki ogrom śniegu ;) Na początek przyjmij od nas najserdeczniejsze świąteczne życzenia!

1217 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2