Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaroMarowe Wiadomości

Horoskop i coś bardzo przyjemnego dla ciała

Dziś zachęcam Cię do nauki profesjonalnego masażu. By zdobyć taką umiejętność, nie musisz zapisywać się na drogi kurs! Twojego prywatnego nauczyciela wysłuchasz na filmie instruktażowym, w dogodnym dla siebie czasie.

1062 Wyświetleń Czytaj więcej

Poznaj nowe, potężne Talizmany Aniołów

Poznaj ostatnie nowości: piękne talie Tarota oraz talizmany anielskie z imionami Aniołów. Dzisiaj życzymy Ci też szczęśliwego Beltane, magicznego święta, które obchodzić będziemy w noc z 30 kwietnia na 1 maja.

907 Wyświetleń Czytaj więcej

Stwórz magiczny ogród w rytmie Księżyca i gwiazd

Co powiesz na to, aby pielęgnować ogród w zgodzie z naturą i z uwzględnieniem rytmów kosmicznych? Skorzystaj z doświadczenia Marii Thun. Niech dopasowanie do rytmów Księżyca i planet wzmocni i zwiększy Twoje plony!

1185 Wyświetleń Czytaj więcej

Bądź superbohaterem naszej planety!

Obrońcą Ziemi stajesz się już poprzez swoje codzienne wybory dotyczące tego, co zjeść, jakich środków czystości używać, jak się zachowywać, by nie marnować naturalnych zasobów przyrody. Z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi, przedstawiam garść podpowiedzi, jak zwiększyć swoje supermoce.

1140 Wyświetleń Czytaj więcej

Zbliża się czas zaklęć i czarów

Zazieleniło się i rozkwieciło dookoła! To ożywienie w przyrodzie daje wiele radości i przypomina, że już niedługo, w noc z 30 kwietnia na 1 maja, obchodzić będziemy Beltane, sabat zwany też świętem kwiatów. Przygotuj się wcześniej do celebrowania tego magicznego momentu!

1428 Wyświetleń Czytaj więcej

Jak czuć wsparcie Aniołów każdego dnia?

W tym tygodniu swoją premierę miały aż dwie anielskie nowości! Przedstawiamy dziś książki o Aniołach oraz piszemy o Talizmanie Aniołów. Mamy też dobrą informację dla CzaroMarowych Przyjaciół zamawiających zza granicy kraju. Specjalnie dla Was obniżyliśmy koszty wysyłki zagranicznej!

1266 Wyświetleń Czytaj więcej

Ilu Aniołów tak naprawdę istnieje?

Dziś przedstawiamy dwie nowości, które przybliżą Ci ponad 500 Aniołów. Dzięki nim Twoja wiedza o Aniołach, a także Twój warsztat pracy z anielskimi opiekunami, niesamowicie się powiększy!

1828 Wyświetleń Czytaj więcej

Chroń siebie i bliskich przed szkodliwym promieniowaniem

Wciąż pozostajemy w zasięgu telefonów komórkowych o coraz większych możliwościach. Nie zaskakuje już widok małego dziecka z własną komórką. Zachowuj podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas rozmowy, zaś dla maksymalnej ochrony zastosuj specjalny odpromiennik.

1377 Wyświetleń Czytaj więcej

Wiosenne lekcje wybaczania i horoskop na kwiecień

Zastanów się, czy Twojej duszy nie dręczy zadawniona uraza bądź poczucie krzywdy. Jeśli tak, skorzystaj z naszych podpowiedzi, jak raz na zawsze się od niej uwolnić.

1320 Wyświetleń Czytaj więcej

Przebudź w pełni swój potencjał na wiosnę!

Skorzystaj z naszych podpowiedzi, jak za pomocą ożywczej, wiosennej energii wzbogacić swoje życie. Dziś przedstawiamy Ci Magiczną Muzykę, podpowiedzi na wiosenny detoks po świętach i zapraszamy na rozwijający warsztat Matrycy Energetycznej.

1181 Wyświetleń Czytaj więcej

Nie przegap prezentu od Zajączka!

Pamiętaj o prezencie od Zajączka: Darmowej Dostawie, trwającej do końca świąt! W dzisiejszej wiadomości prezentujemy piękną biżuterię magiczną. Zapraszamy Cię również do lektury horoskopu oraz przesyłamy treść medytacji oczyszczającej czakry z archanielską pomocą.

1229 Wyświetleń Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne i Darmowa Dostawa od Zajączka

Rozpoczęły się wielkie świąteczne przygotowania. Już dzisiaj przekazujemy Ci prezent od Zajączka: Darmową Dostawę zamówień, trwającą aż do końca świąt! Składamy też Tobie i Twoim bliskim serdeczne życzenia zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

1558 Wyświetleń Czytaj więcej

Wiosenne inspiracje i rytuał na pełnię Księżyca

Mamy pełnię Księżyca! Z tej okazji przedstawiamy rytuał, który w piękny sposób splata się z celebracją nadejścia nowej pory roku. Mamy też dla Ciebie garść inspiracji, dzięki którym zaprosisz wiosnę do domu i swojego życia.

1181 Wyświetleń Czytaj więcej

Horoskop i oczyszczanie energetyczne na wiosnę

Najwyższy czas pożegnać zimową, zastałą energię i przygotować się na wiosenne odrodzenie! Dziś przedstawiamy Ci akcesoria, którymi oczyścisz energetycznie siebie i swoje otoczenie. Sprawdź również horoskop dla swojego znaku zodiaku, gdyż w środę 23 marca będzie pełnia Księżyca połączona z jego zaćmieniem.

1426 Wyświetleń Czytaj więcej

Rozkwitnij na wiosnę z całym swoim potencjałem!

Dziś gorąco zapraszamy Cię na Warsztat Matrycy Energetycznej. W najbliższym czasie odbędzie się on aż w dziewięciu dużych miastach w Polsce! Sprawdź, do którego z nich masz najbliżej. Udział w warsztacie będzie Twoim najlepszym kluczem do dużej zmiany.

1129 Wyświetleń Czytaj więcej

Przygotuj się do wiosennych czarów!

W nocy z 20 na 21 marca będziemy celebrować nadejście wiosny. Dziś przedstawiamy Ci akcesoria magiczne, które przydadzą Ci się w rytuałach wiosennego przesilenia. Piszemy też o poradniku, dzięki któremu poznasz wiele rytuałów i sposobów na świętowanie nadejścia wiosny.

1294 Wyświetleń Czytaj więcej

Sprawdź nowości dla najmłodszych

CzaroMarowa oferta jest niesamowicie bogata! Dziś przedstawiamy niezwykłe produkty dla dzieci oraz niezastąpione dary natury na wzmocnienie organizmu - idealne na wiosnę. Przypominamy, że już w nocy z 20 na 21 marca będziemy celebrować nadejście tej radosnej i ożywczej pory roku.

1191 Wyświetleń Czytaj więcej

Jak wygląda życie prawdziwej czarownicy?

Nasze codzienne życie pełne jest prozaicznych wydarzeń. Pracujemy, sprzątamy, przygotowujemy posiłki, płacimy rachunki. Często, w natłoku obowiązków, niewiele czasu pozostaje na praktykowanie magii. Tak naprawdę każda z tych czynności jest okazją do wprowadzenia odrobiny czarów!

1489 Wyświetleń Czytaj więcej

Jak przenieść wiadomości do zakładki głównej?

Często CzaroMarowi Przyjaciele zastanawiają się, jak sprawić, by mieć pod ręką wiadomości z naszego magicznego sklepu. Dzisiaj podpowiadamy, jak to zrobić!

3492 Wyświetleń Czytaj więcej

50% zniżki tylko w Dniu Kobiet!

8 marca wszystkie Panie obchodzą swoje święto - Dzień Kobiet. Z tej okazji tylko na ten jeden, wyjątkowy dzień, aż o połowę obniżyliśmy ceny 300 tytułów! Z pewnością znajdziesz wśród nich coś specjalnie dla siebie lub bliskiej Ci osoby!

1206 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2