Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Naucz się technik Synchronizacji Kwantowej

Czy słyszałeś o Synchronizacji Kwantowej? Teraz masz szansę poznania tej techniki u samego twórcy! Dr Frank Kinslow, odkrywca i twórca Synchronizacji Kwantowej® odwiedza Polskę i w dniach 15-16.10.2016 w Warszawie poprowadzi Warsztaty Systemu Kinslowa. To niezwykła szansa, by poznać potężne techniki i ćwiczenia, które łatwo wykonać, a ich skuteczność jest natychmiastowa!
 
Zapraszamy na Wasztaty Systemu Kinslowa
Warsztaty Systemu Kinslowa
15-16 października 2016 r. w Warszawie poprowadzi
dr Frank Kinslow, odkrywca i twórca Synchronizacji Kwantowej®.

Ta przełomowa technika, która stała się ważną częścią życia lekarzy i zwykłych ludzi na całym świecie, odkryje przed Tobą sprawdzoną, naukową metodę opartą na prostym zastosowaniu zasad. Pokazały one tysiącom z nas, jak osiągnąć szczęście i harmonię.
Poznaj techniki Synchronizacji Kwantowej
Synchronizacja Kwantowa® to bardziej przyjaciel niż technika. Nie pochodzi z zewnątrz, a z wnętrza. Znajduje się poza zasięgiem umysłu, tam gdzie mieszka spokój i dobre samopoczucie. Zastosowanie jej w codziennym życiu oraz Uniwersalne Zasady tworzą trzy filary Systemu Kinslowa™.
Poznaj potężne techniki i ćwiczenia, które łatwo wykonać, a ich skuteczność jest natychmiastowa. Pomogą Ci one w ciągu kilku sekund ukoić emocjonalne wstrząsy, w kilka minut usunąć ból fizyczny – Twój i innych. Stworzą fundament dla idealnego związku, usuną niepokój, frustrację związaną z kłopotami finansowymi, pomogą w wielu innych problemach, z którymi bezskutecznie zmagasz się na co dzień.
Zapraszamy na panel rejestracyjny >>
 
*Program Warsztatów Systemu Kinslowa*
Wprowadzenie do Synchronizacji Kwantowej®

Na tym etapie osobiście przekonasz się, jak zdumiewające jest działanie Synchronizacji Kwantowej®. To błyskawiczny proces uzdrawiania, zmieniający życie ludzi na całym świecie. Dr Frank Kinslow odkryje z Tobą proste, dogłębne zasady, które uczyniły SK® globalnym fenomenem. W przejrzysty sposób zilustruje je ćwiczeniami, które będziesz mógł wykonać i poczuć natychmiastowe rezultaty. Ta prezentacja to perfekcyjne wprowadzenie dla każdego, kto pragnie zrozumieć, jak szybki, a zarazem łatwy do przyswojenia proces może spowodować natychmiastowe uzdrowienie oraz przywrócić harmonię ciała i umysłu.
 
Warsztaty podstawowe

W trakcie zajęć nauczysz się, jak szybko i łatwo dotrzeć do Eufouczucia - sekretu natychmiastowego uzdrawiania. Zaczynamy od triangulacji - łatwej, a jednocześnie bezwysiłkowej, opartej na Eufouczuciu, metody uzdrawiania.
Naucz się technik uzdrawiania
Następnie przejedziemy do Indywidualnej Synchronizacji Kwantowej®, zdalnej SK®, emocjonalnej SK® i rozszerzonej SK®. Będziesz uczył się uzdrawiania ze współuczestnikami kursu, ale również wielokrotnie doświadczysz SK® na samym sobie.
Po zakończeniu tego warsztatu, będziesz zdolny do wykonania Synchronizacji Kwantowej dla samego siebie, Twojej rodziny, przyjaciół, zwierząt itp.
 
Warsztaty zaawansowane

Ten warsztat przenosi niewiarygodne korzyści płynące z Synchronizacji Kwantowej® na kolejny poziom. Tematyką obejmuje Synchronizację grupową/światową, zaawansowaną oraz Synchronizację Kwantową® dla dzieci. Nauczysz się jak radzić sobie z trudnościami w sferze finansowej, mieć wspaniałe relacje z ludźmi, udane związki oraz komunikować się bezpośrednio z poziomu serca. Dowiesz się czym jest Space walking - droga do doświadczenia czystej świadomości oraz przeniesienia jej na grunt życia codziennego. I wreszcie, odkryjesz jak wprowadzić Synchronizację Kwantową® do Twojego życia dla uzyskania maksymalnych rezultatów.
Warsztaty prowadzone przez dr. Franka Kinslowa w języku angielskim
będą tłumaczone na język polski.
Zapraszamy na panel rejestracyjny >>
 
Frank Kinslow
Dr Frank Kinslow od ponad 35 lat bada i naucza uzdrawiających praktyk. Czerpie ze swojego doświadczenia klinicznego jak lekarz chiropraktyk, dogłębnych studiów nad filozofią Wschodu i praktykami ezoterycznymi, a także płomiennej miłości do względności oraz fizyki kwantowej. W 2007 roku - w efekcie osobistego kryzysu, jaki postawił doktora Kinslowa w miejscu, w którym nie wiedział co robić i dokąd pójść - zrodził się proces Synchronizacji Kwantowej® - natychmiastowego uzdrawiania. Potrafił z niczego stworzyć sobie intensywne i dające spełnienie życie.
Zaczął nauczać oraz pisać z taką lekkością a zarazem jasnością, że w ciągu kilku lat dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie było w stanie uczynić to samo.
 
Informacje szczegółowe o warsztatach:

Miejsce: Hotel Puławska Residence, ul Puławska 361, Warszawa
Termin:
15-16.10. 2016 r. Warszawa; Sobota: 10.00 – 18.00; Niedziela: 10.00 – 18.00.
W cenie: lunche oraz kawa i poczęstunek w przerwach.

Organizacja:
Jivaka body & mind Polska - Krzysztof Szabat: tel. 509 137 111
Afilm - Anna Zajączkowska: tel. 607 983 844
Teatr Współczesny w Krakowie
Przejdź na panel rejestracyjny >>
 
Zapraszamy i pozdrawiamy serdecznie,
Renata Nikonowicz i ekipa magicznego sklepu CzaryMary.pl
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2