Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Rytuał Obfitości

Rytuał obfitości

Do Rytuału Obfitości potrzebujesz siedmiu świec: białej, czerwonej, zielonej, niebieskiej, żółtej, pomarańczowej i fioletowej. Ustaw świece wokół siebie tak, by utworzyły krąg. Możesz ustawić je na podłodze lub na meblach, ważne, żeby otaczały Ciebie stającego pośrodku pokoju. Pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu świec, by nic nie uległo spaleniu. Zadbaj o to, by nikt Ci nie przeszkadzał i aby nic Cię nie rozpraszało.

TęczaStań pośrodku kręgu ze świec. Wyobraź sobie tęczę, skup się na jej kolorach. Teraz zobacz oczami swojej wyobraźni, jak wypływają kolory z każdej z otaczających Cię świec i łączą się ze sobą tworząc tęczę.

Zobacz, jak otacza Cię światło wszystkich, połączonych kolorów tęczy. Niech światło tęczy wypełni całe pomieszczenie. Zobacz, jak światło powoli wnika w Ciebie. Poczuj, jak przenika ono każdą komórkę Twojego ciała.
Wypowiedz na głos:

Tu i teraz moc świec, która tworzy tęczę we mnie i w mojej przestrzeni,
zsyła mi wszystko, czego pragnę, dając mi moc obfitości i wszelkie dobra.


Powtórz to zaklęcie trzykrotnie. Na zakończenie podziękuj każdej ze świec za błogosławieństwo, które przez nią przyszło w postaci mocy tęczy. Możesz teraz zgasić każdą ze świec, w odwrotnej kolejności, niż je zapalałeś. Zaczynając gasić ostatnią zapaloną świecę, aż do pierwszej z nich. Możesz zgasić płomienie dmuchając na nie. To przyciągnie również energię powietrza, która pozwoli mocy tęczy roznieść się na znacznie większą odległość. Zobacz, jak światło tęczy obejmuje cały Twój dom, budynek i całą okolicę obdarzając je wszelką obfitością.

Możesz potem wykorzystać te świece w innych rytuałach. W takim wypadku na zakończenie rytuału wypowiedz zaklęcie:

Tu i teraz każda z tych świec przyciąga i zatrzymuje w sobie energię pozytywnej obfitości i będzie mi pomagać przy innych zaklęciach, w których jej użyję.

Świece będą naładowane energią obfitości i wzmocnią każde zaklęcie, do którego zostaną wykorzystane.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!