Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Karty Anielskie - opis i znaczenie różnych rodzajów

Karty Anielskie to idealny sposób na otrzymanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Każda, nawet początkująca osoba, która nigdy jeszcze nie miała możliwości skorzystania z podpowiedzi wyroczni, sięgając po talię kart anielskich jest w stanie prawidłowo odczytać ich znaczenie. Dlaczego? Ponieważ karty anielskie tworzone są w taki sposób, że ich przesłanie jest łatwe do zrozumienia, a odpowiedź trafia prosto do serca i duszy osoby pytającej.

Czy czujesz się gotów na poznanie tego, co chcą Ci przekazać Anioły?

Poniżej znajdziesz przykłady i opisy najpiękniejszych i najłatwiejszych w odczycie talii kart anielskich. Dowiesz się, jakie znaczenie mają zawarte w nich znaki i jak odczytywać anielskie porady.


Opis i znaczenie różnych rodzajów kart anielskich

"Karty Święci i Anioły

Święci i Anioły

Święci i Anioły to talia autorstwa Doreen Virtue. Jest bardzo uniwersalnia - może wykorzystać ją każdy bez względu na swoje wyznanie i przekonania religijne. Zestaw składa się z 44 kart z wizerukami nie tylko aniołów, ale także Boga, Chrystysa i Ducha Świętego.

Wykorzystując te karty, otrzymasz subtelne rady od swoich opiekunów, którzy udzielą Ci podpowiedzi zarówno co do wydarzeń teraźniejsza, jak i postępowania w przyszłości. Wśród świętych, którzy przyjdą Ci z pomocą, znajdziesz m.in. Joannę d'Arc, Matkę Teresę, Hildegardę, Ojciec Pio, Franciszka, Cecylię czy Antonię.


ZAMÓW KARTY ŚWIĘCI I ANIOŁY »Karty Świetlista Siła Aniołów

Świetlista Siła Aniołów

Elegancki zestaw kart i 324-stronicowej książki, która opisuje:

  • 56 aniołów,
  • sposoby (formuły) na ich przywołanie,
  • metody układania kart,
  • modlitwy do aniołów,

Dzięki tej talii oraz poradom zawartym w książce przywołasz anielskie siły do swojego życia i zyskasz energie, dzieki której dokonasz w swoim życiu pozytywnych zmian - doznasz duchowego oświecenia i rozwiniesz nowe zdolności, dzięki którym lepiej zrozumiesz istotę miłości.


ZAMÓW KARTY ŚWIETLISTA DROGA ANIOŁÓW »Karty Anielska Wyrocznia

Anielska Wyrocznia

Zestaw autorstwa Ambiki Wauters. Zawiera książkę oraz 36 pięknie ilustrowanych kart obrazujących wszystkie rodzaje anielskich oddziaływań, których może doświadczać człowiek. Obecność duchowych opiekunów zapewni nam miłośc, spokój, miłość, dobro oraz poczucie bezpieczeństwa.

W książce wchodzącej w skład zestawu znajdziesz wiele cennych informacji o anielskich bytach i tym, w jaki sposób oddziałują na nasze życie. Zrozumiesz także, że duchowi opiekunowie wystepują nie tylko w chrześcijaństwie - są obecne praktycznie we wszystkich wierzeniach, choć różnie się nazywają. Chociaż na co dzień ich nie widzimy, możemy nawiązać z nimi duchowy kontakt i pozowlić na otoczenie się ich opieką. Zrozumiemy także, że nasze życie ma także szerszy wymiar i jest częścią boskiej jedności, a dotykające nas problemy są jedynie drobnymi niedogodnościami.


ZAMÓW KARTY ANIELSKA WYROCZNIA »Karty Przesłania Aniołów (Doreen Virtue)

Przesłania Aniołów

Talia "Przesłania Aniołów"autorstwa dr Doreen Virtue składa się z 44 kart ozdobionych pięknymi obrazami aniołów. Pod grafiką na każdej karcie znajduje się krótkie anielskie przesłanie. W pudełku z kartami znajduje się książeczka w języku polskim, w której znajdziesz rozszerzony opis znaczenia danej karty.

Karty mają pozłacane brzegi, co przy wspaniałej szacie graficznej całej talii daje przekonanie, że oto trzymamy w dłoniach coś pięknego, co cieszy nasze oko i raduje duszę.

Jak korzystać z anielskich kart?

  1. Jeśli masz konkretne pytanie, potasuj talię i zadaj w myślach pytanie. Poproś swoje Anioły opiekuńcze o wskazówkę, którą w danej chwili uznajesz za najbardziej pomocną.
  2. Wylosuj jedną kartę, odczytaj zapisane na niej przesłanie. To jest odpowiedź dla Ciebie. Jej rozszerzenie znajdziesz w dołączonej do talii książeczce.


Oto przykładowe porady anielskie z kart talii "Przesłania Aniołów":

POZWÓL PRZESZŁOŚCI ODEJŚĆ

Jarzmo przeszłości znużyło cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swych ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz, a ona już minęła.

Spójrz na kilka przykładowych kart talii "Przesłania Aniołów". Czy nie są piękne?

Karty przykładowe


Przesłanie 1:

CZAKRA SERCA

Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego Ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezpieczny, otwierając swe serce, by kochać i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc cię i prowadząc.

Przesłanie 2:

CZAS ODEJŚĆ

Słońce codziennie wschodzi z zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Przesłanie 2:

CZEGO PRAGNIESZ

Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swoich marzeń, natycmiast objawią się w twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


Karty Anielska Odpowiedź (Doreen Virtue i Valentine Radleigh)

Anielska odpowiedź

Poznaj również najnowszą talię kart anielskich autorstwa dr Doreen Virtue i Valentine Radleigh, karty "Anielska Odpowiedź".Ta talia pozwala zasięgnąć porady Aniołów w każdej sytuacji, zaś dołączona do kart książeczka szczegółowo objaśni znaczenie krótkiej anielskiej wiadomości zapisanej na kartach. Karty również mają pozłacane brzegi, przez co talia wygląda pięknie i złociście!

Kartom "Anielska Odpowiedź" możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie (talia zawiera aż dwie wersje tych stwierdzeń - nie tylko TAK i NIE ale też TAK! oraz NIE!). Udzielą Ci również odpowiedzi na to, kiedy może mieć miejsce jakieś zdarzenie: czy w przeciągu kilku dni, tygodni, czy może miesięcy.

Dzięki anielskiej pomocy za pośrednictwem talii "Anielska Odpowiedź" z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

Dzięki konkretnie sformułowanym odpowiedziom będziesz w stanie prowadzić aktywny dialog ze swoimi opiekuńczymi Aniołami.

Obrazy Aniołów na kartach "Anielska Odpowiedź" są po prostu zachwycająco piękne:

Przykładowe karty


ZAMÓW KARTY ANIELSKA ODPOWIEDŹ »Karty Anielskie Klucze

Anielskie klucze" to talia 56 kart z krótkimi przesłaniami od Aniołów. Jest ogromnie wygodna w użyciu z powodu niewielkiego rozmiaru kart - mają one wymiary 6,5 x 4 cm.


Z powodu wygodnego rozmiaru tych kart możesz mieć je zawsze przy sobie w podręcznej torbie i sięgać do nich, kiedy tylko sam lub ktoś z Twojego otoczenia będzie potrzebował natychmiastowej anielskiej porady.

Oto przykłady wskazówek od anielskich przewoników z talii "Anielskie klucze":

Daj się zainspirować.
Wyznaczaj sam swoje granice.
Proś, a będzie Ci dane.
Pozwól sie obdarować.
Znajdź swoje miejsce w życiu.

Przesłania od Aniołów na kartach tej uroczej talii są niczym klucze, które otwierają drzwi do Twojego serca, a w nim właśnie skrywają się właściwe odpowiedzi i to, czego poszukujesz.

Karty przykładowe


Modlitwy do Aniołów

Oto książka, która pokazuje, jak skutecznie prosić Anioły o zdrowie, miłość i opiekę!

Modlitwy do Aniołów - K. Gray

Zaklinacz Aniołów - Kyle Gray - przedstawia w niej:

  • afirmacje anielskie;
  • techniki modlitw do aniołów;
  • inwokacje wzywające określone anioły i archanioły;
  • alfabetyczny katalog modlitw w różnych intencjach: od znalezienia bratniej duszy i zapewnienie powodzenia po leczenie chorób.

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Modlitwy do Aniołów" (pdf) >>

Otwórz się na anielską obecność
i doświadczaj cudów!

"Modlitwy do aniołów" zawierają charakterystykę 15 głównych archaniołów, wezwania do określonych duchowych pomocników, zbiór codziennych modlitw w każdej intencji, a także relacje z życia samego autora oraz historie jego pacjentów, którzy doświadczyli cudownych rezultatów anielskich interwencji.


ZAMÓW KSIĄŻKĘ "MODLITWY DO ANIOŁÓW" »


Anielskie Inspiracje

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O ANIOŁACH »


Anielskie figurki i biżuteria

Figurki z Aniołami są niemal uniwersalnym prezentem, idealnym dla każdego - przyjaciółki, dziecka, siostry, mamy, babci, wujka, brata, taty, dziadka... A to dlatego, że zawsze niosą ze sobą pozytywną energię i kojarzą się z najlepszymi uczuciami: miłością, przyjaźnią, uczciowścią, dobrem, serdecznością oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Talizman aniołów - srebro

Talizman aniołów

Talizman aniołów - srebro

Talizman Anioł Pański


Podobnie jest z biżuterią z wizerunkami Aniołów lub anielskimi imionami. Biżuteria z Aniołami pięknie wygląda i przypamina o nieustannej obecności anielskich przewodników, którzy są gotowi, by nieść nam pomoc, kiedy ich tylko wezwiemy.


OBACZ FIGURKI I BIŻUTERIĘ Z ANIOŁAMI »


Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2