Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Karty Anielskie - opis i znaczenie różnych rodzajów

Karty Anielskie to idealny sposób na otrzymanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Każda, nawet początkująca osoba, która nigdy jeszcze nie miała możliwości skorzystania z podpowiedzi wyroczni, sięgając po talię kart anielskich jest w stanie prawidłowo odczytać ich znaczenie. Dlaczego? Ponieważ karty anielskie tworzone są w taki sposób, że ich przesłanie jest łatwe do zrozumienia, a odpowiedź trafia prosto do serca i duszy osoby pytającej.

Czy czujesz się gotów na poznanie tego, co chcą Ci przekazać Anioły?

Poniżej znajdziesz przykłady i opisy najpiękniejszych i najłatwiejszych w odczycie talii kart anielskich. Dowiesz się, jakie znaczenie mają zawarte w nich znaki i jak odczytywać anielskie porady.


Opis i znaczenie różnych rodzajów kart anielskich

Karty Przesłania Aniołów (Doreen Virtue)

Przesłania Aniołów

Talia "Przesłania Aniołów"autorstwa dr Doreen Virtue składa się z 44 kart ozdobionych pięknymi obrazami aniołów. Pod grafiką na każdej karcie znajduje się krótkie anielskie przesłanie. W pudełku z kartami znajduje się książeczka w języku polskim, w której znajdziesz rozszerzony opis znaczenia danej karty.

Karty mają pozłacane brzegi, co przy wspaniałej szacie graficznej całej talii daje przekonanie, że oto trzymamy w dłoniach coś pięknego, co cieszy nasze oko i raduje duszę.

Jak korzystać z anielskich kart?

  1. Jeśli masz konkretne pytanie, potasuj talię i zadaj w myślach pytanie. Poproś swoje Anioły opiekuńcze o wskazówkę, którą w danej chwili uznajesz za najbardziej pomocną.
  2. Wylosuj jedną kartę, odczytaj zapisane na niej przesłanie. To jest odpowiedź dla Ciebie. Jej rozszerzenie znajdziesz w dołączonej do talii książeczce.


Oto przykładowe porady anielskie z kart talii "Przesłania Aniołów":

POZWÓL PRZESZŁOŚCI ODEJŚĆ

Jarzmo przeszłości znużyło cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swych ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz, a ona już minęła.

Spójrz na kilka przykładowych kart talii "Przesłania Aniołów". Czy nie są piękne?

Karty przykładowe


Przesłanie 1:

CZAKRA SERCA

Miłość jest najważniejsza. Serce to centrum twojego fizycznego Ja, ukierunkowane przede wszystkim na miłość. Jesteś bezpieczny, otwierając swe serce, by kochać i być kochanym, bo jesteśmy przy tobie, chroniąc cię i prowadząc.

Przesłanie 2:

CZAS ODEJŚĆ

Słońce codziennie wschodzi z zachodzi, podobnie jak różne chwile zaczynają się i kończą. Dostrzeż piękno w każdym zmierzchu i wiedz, że jutro słońce znowu wzejdzie. Zakończenie jest tylko początkiem czegoś nowego, a my towarzyszymy ci podczas wszystkich etapów i cykli.

Przesłanie 2:

CZEGO PRAGNIESZ

Masz możliwość napisania scenariusza zgodnego ze swymi najgłębszymi pragnieniami. Kiedy wyraźnie określisz już, czego najbardziej pragniesz i poczujesz, że jesteś gotowy i zasługujesz na spełnienie swoich marzeń, natycmiast objawią się w twoim życiu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.


⇨ ZAMÓW KARTY PRZESŁANIA ANIOŁÓW >>


Karty Anielska Odpowiedź (Doreen Virtue i Valentine Radleigh)

Anielska odpowiedź

Poznaj również najnowszą talię kart anielskich autorstwa dr Doreen Virtue i Valentine Radleigh, karty "Anielska Odpowiedź".Ta talia pozwala zasięgnąć porady Aniołów w każdej sytuacji, zaś dołączona do kart książeczka szczegółowo objaśni znaczenie krótkiej anielskiej wiadomości zapisanej na kartach. Karty również mają pozłacane brzegi, przez co talia wygląda pięknie i złociście!

Kartom "Anielska Odpowiedź" możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie (talia zawiera aż dwie wersje tych stwierdzeń - nie tylko TAK i NIE ale też TAK! oraz NIE!). Udzielą Ci również odpowiedzi na to, kiedy może mieć miejsce jakieś zdarzenie: czy w przeciągu kilku dni, tygodni, czy może miesięcy.

Dzięki anielskiej pomocy za pośrednictwem talii "Anielska Odpowiedź" z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

Dzięki konkretnie sformułowanym odpowiedziom będziesz w stanie prowadzić aktywny dialog ze swoimi opiekuńczymi Aniołami.

Obrazy Aniołów na kartach "Anielska Odpowiedź" są po prostu zachwycająco piękne:

Przykładowe karty


⇨ ZAMÓW KARTY ANIELSKA ODPOWIEDŹ >>


Karty Anielskie Klucze

Anielskie klucze" to talia 56 kart z krótkimi przesłaniami od Aniołów. Jest ogromnie wygodna w użyciu z powodu niewielkiego rozmiaru kart - mają one wymiary 6,5 x 4 cm.


Z powodu wygodnego rozmiaru tych kart możesz mieć je zawsze przy sobie w podręcznej torbie i sięgać do nich, kiedy tylko sam lub ktoś z Twojego otoczenia będzie potrzebował natychmiastowej anielskiej porady.

Oto przykłady wskazówek od anielskich przewoników z talii "Anielskie klucze":

Daj się zainspirować.
Wyznaczaj sam swoje granice.
Proś, a będzie Ci dane.
Pozwól sie obdarować.
Znajdź swoje miejsce w życiu.

Przesłania od Aniołów na kartach tej uroczej talii są niczym klucze, które otwierają drzwi do Twojego serca, a w nim właśnie skrywają się właściwe odpowiedzi i to, czego poszukujesz.

Karty przykładowe


Modlitwy do Aniołów

Oto książka, która pokazuje, jak skutecznie prosić Anioły o zdrowie, miłość i opiekę!

Modlitwy do Aniołów - K. Gray

Zaklinacz Aniołów - Kyle Gray - przedstawia w niej:

  • afirmacje anielskie;
  • techniki modlitw do aniołów;
  • inwokacje wzywające określone anioły i archanioły;
  • alfabetyczny katalog modlitw w różnych intencjach: od znalezienia bratniej duszy i zapewnienie powodzenia po leczenie chorób.

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Modlitwy do Aniołów" (pdf) >>

Otwórz się na anielską obecność
i doświadczaj cudów!

"Modlitwy do aniołów" zawierają charakterystykę 15 głównych archaniołów, wezwania do określonych duchowych pomocników, zbiór codziennych modlitw w każdej intencji, a także relacje z życia samego autora oraz historie jego pacjentów, którzy doświadczyli cudownych rezultatów anielskich interwencji.


⇨ ZAMÓW KSIĄŻKĘ MODLITWY DO ANIOŁÓW >>


Anielskie Inspiracje

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O ANIOŁACH >>


Anielskie figurki i biżuteria

Figurki z Aniołami są niemal uniwersalnym prezentem, idealnym dla każdego - przyjaciółki, dziecka, siostry, mamy, babci, wujka, brata, taty, dziadka... A to dlatego, że zawsze niosą ze sobą pozytywną energię i kojarzą się z najlepszymi uczuciami: miłością, przyjaźnią, uczciowścią, dobrem, serdecznością oraz poczuciem bezpieczeństwa.

Talizman aniołów - srebro

Talizman aniołów

Talizman aniołów - srebro

Talizman Anioł Pański


Podobnie jest z biżuterią z wizerunkami Aniołów lub anielskimi imionami. Biżuteria z Aniołami pięknie wygląda i przypamina o nieustannej obecności anielskich przewodników, którzy są gotowi, by nieść nam pomoc, kiedy ich tylko wezwiemy.

⇨ ZOBACZ FIGURKI I BIŻUTERIĘ Z ANIOŁAMI >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2