Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

2016 Rok Ognistej Małpy

Rok Ognistej Małpy


.

Po latach utalentowanego Konia oraz delikatnej i subtelnej Kozy według astrologii chińskiej 8 lutego 2016 roku o godz. 22.40 panowanie przejęła Małpa. Patronować nam będzie do 27 stycznia 2017 roku do godz. 22.39. Rok Ognistej Małpy jest dość krótkim rokiem wśród roków chińskich, bo trwać będzie 355 dni (czyli o dzień dłużej niż poprzedni rok Drewnianej Kozy i aż 30 dni mniej niż jeszcze wcześniejszy rok Drewnianego Konia).

Rok Ognistej MałpyMałpa jest stworzeniem, dla którego istotniejsza jest aktywność niż bierne poddawanie się sytuacji. Cechuje ją szybkość działania, chociaż niekoniecznie dokładnego, pomysłowość, podejmowanie trudnych do przewidzenia decyzji i częste ich zmienianie.

Małpa często improwizuje w swoich działaniach, więc w roku pod jej patronatem możemy spodziewać się dużej ilości istotnych, długotrwałych zmian, a w razie niepowodzeń nie należy zbyt długo załamywać rąk, tylko przejść do kolejnych zadań. W końcu Małpa nie ma zbyt dobrej pamięci, z natury jest beztroska i tryska poczuciem chumoru, dążąc do zapewnienia komfortu i dobrej zabawy.

W Roku Ognistej Małpy oczekiwać możemy łamania stereotypów, czasem w sposób rewolucyjny i wbrew tradycji. Spodziewajmy się też spektakularnych osiągnięć w sporcie, nauce i technologii, a także w życiu międzynarodowym.

MałpaUrodzeni w znaku Małpy (6.02.1932 - 25.01.1933; 25.01.1944 - 12.02.1945; 12.02.1956 - 30.01.1957; 30.01.1968 - 16.02.1969; 16.02.1980 - 4.02.1981; 4.02.1992 - 22.01.1993; 22.01.2004 - 8.02.2005) obdarzeni są szczególną inteligencją i łatwo dostosowują się do każdej sytuacji. Przy pomocy swojego czaru mogą zjednać sobie niemal każdego, w sumie potrafią być mistrzami we wszystkim. Mogą być błyskotliwymi wynalazcami, improwizatorami, ale też uroczymi krętaczami. Zwykle mocno wierzą w to, co czynią i nie ma dla nich z góry określonych sposobów działania. Dbają o swój komfort tu i teraz i nie przeoczą żadnej możliwości ułatwienia sobie życia.
 

Rada dla Małp na 2016 rok:  Nie jest to dla Ciebie dobry rok. Wydawać się będzie, że nic nie przebiega płynnie, że w każdym działaniu pojawiają się opóźnienia i przestoje. Dbaj w pracy o swój wizerunek i uważaj na podpisywane umowy. Pieniądze nie będą pojawiać się same, pracuj i licz w tym tylko na siebie. Uważaj też na niespodziewane wydatki. Sprawy towarzyskie zostaną zepchnięte na dalszy plan, bo Twoje myśli zajmować będą inne sprawy.

Warto, byś wzmocniła swoje szczęście talizmanem. Amuletem dla Małpy są m.in. berło ru yi, dowolne bóstwo ochronne czy znak ochronny, figurka węża czy pięcioelementowa pagoda.

 

Nie wiesz, jakim jesteś znakiem zodiaku według astrologii chińskiej?
Sprawdź to TUTAJ >>


Zobacz również: AMULETY Z SYMBOLAMI ZODIAKU CHIŃSKIEGO >>

 

Oto krótkie prognozy dla każdego znaku zodiaku chińskiego i przykładowy amulet, którym w tym roku mogą się wspomóc. Znacznie szerszą charakterystykę każdego z nich, wraz z szczegółową prognozą na Rok Ognistej Małpy i wprowadzeniem do astrologii chińskiej, znajdzesz w książeczce Krótki Podręcznik Astrologii Chińskiej: 2016 Rok Ognistej Małpy autorstwa Mistrza Feng Shui, Jacka Kryga, z której pochodzą te opisy.


SzczurSzczur: W tym roku, jak w poprzednim, pojawi się wiele doskonałych okazji, które przybliżą Cię do wyznaczonych celów. Kariera będzie rozwijać się bez przeszkód, tylo uważaj, aby się nie przepracować. Tylko umiarkowany tryb życia ochroni Cię przed nadwyrężeniem zdrowia.

Amuletem dla Szczura jest m.in dowolny znak szczęścia, figurka Węża, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy pięcioelementowa pagoda.


BawółBawół: Oczekuj poprawy niemal w każdej dziedzinie życia. W pracy wiele spraw ułoży się z łatwością, o inne będziesz musiał się sam zatroszczyć. W finansach będziesz mógł wreszcie pozwolić sobie na więcej niż dotychczas, zaś sprawy sercowe i towarzyskie będą na poziomie najwyższym z możliwych! Uważaj na wypadki i zranienia w czasie podróży.

Amuletem dla Bawoła jest m.in. figurka Węża, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka, pięcioelementowa pagoda czy berłu ru yi.


TygrysTygrys: To dla Ciebie rok trudniejszy od poprzedniego. W pracy uważaj na konkurencję. Staraj się nie ryzykować zbyt wiele, planuj wszystko dokładnie, z rozwagą wydawaj pieniądze. Huśtawka emocji będzie utrudniać relacje z innymi. Nie przemęczaj się i uważaj na swoje zdrowie.

Amuletem dla Tygrysa jest m.in figurka Węża, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka.


ZającZając: W pracy czekają Cię nowe wyzwania, możliwy jest awans i dodatkowe gratyfikacje. Staraj się korzystać z każdej okazji, bo fortuna Ci sprzyja i warto teraz zabezpieczyć się przed przyszłym rokiem. Życie osobiste również ulegnie poprawie. Uważaj tylko na zdrowie, bo szkodzić Ci będzie stres i szybkie tempo życia.

Amuletem dla Zająca jest jest m.in dowolny znak szczęścia, dowolny czy znak ochronny, tykwa w formie breloczka czy tykwa w formie wisiorka.


SmokSmok: Ten rok nie będzie dla Ciebie sprzyjający, najlepiej przeczekaj go bez wychylania się ponad przeciętność. Finanse inwestuj tylko w te dziedziny, z których zysk spodyiewany jest dopiero w przyzłym roku. Nie bierz tak wszystkiego do siebie, bo nieustanny stres źle wpłynie na Twoje zdrowie.

Amuletem dla Smoka jest m.in. figurka Węża.


wazWąż: To dla Ciebie dobry rok, niesie ze sobą wiele obietnic na lepsze życie. Twoja ciężka, systematyczna praca zostanie należycie wynagrodzona, zwiększą się dochody, sprawy sercowe układać się będą idealnie. Pamiętaj o odpoczynku i uważaj na włamania.

Amuletem dla Węża jest m.in. figurka Węża, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy pięcioelementowa pagoda.


KonKoń: Nadchodzi czas poszerzenia swoich umiejetności i wzbogacenia wiedzy. Szanse na poprawę pozycji zawodowej wyraźnie wzrosną, a w przypadku kłopotów poszukuj wspólnika. Nie inwestuj niepotrzebnie i pilnuj finansów. W rodzinie będzie stabilnie. Reaguj na wszystkie sygnały organizmu i dbaj o swoje zdrowie.

Amuletem dla Konia jest m.in. dowolny znak szczęścia, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy wisior bagua: pozłacany, srebrny czy z brązu.


MałpaKoza: Odczujesz poprawę kondycji w każdej dziedzinie życia. Jeśli będziesz ciężko pracować, ten rok będzie znaczący dla Twojej kariery. Nie inwestuj, chyba że z pomocą doradcy. Relacje rodzinne i towarzyszyskie powinny kwitnąć. Zadbaj o swoje fizyczne i psychiczne zdrowie.

Amuletem dla Kozy jest m.in. figurka Węża, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy pięcioelementowa pagoda.


KogutKogut: W tym roku zadbaj o zdrowie i realacje rodzinne, a będzie on należał do udanych. W pracy wszystkie sprawy powinny toczyć się bez szczególnych trudności, a Twoje wysyłki z poprzednich okresów teraz zostaną nagrodzone.

Amuletem dla Koguta jest m.in. dowolny znak szczęścia, tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka czy figurka Węża.


PiesPies: Wszystko, co zrobisz w tym roku, zaowocuje w kolejnym, więc nie zrażaj się trudnościami i zwolnieniem tempa na niemal każdym polu działania. Uważaj na wydatki, unikaj pokus i nie daj się im uwieść. Zadbaj o swoje zdrowie i nie zapominaj o wypoczynku.

Amuletem dla Psa jest m.in. tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka, figurka Węża czy dowolny znak szczęścia.


ŚwiniaŚwinia: W porównaniu do sytuacji z poprzedniego roku w tym zauważysz poprawę, jednak nie tak znaczną, jakbyś oczekiwała. Nie daj się wplątać w żadne spory prawne. Pracuj ciężko i nie mieszaj spraw osobistych z zawodowymi. Zachowaj optymizm, tak najlepiej dostosujesz się do ogólnej atmosfery bieżącego roku.

Amuletem dla Świni jest m.in. tykwa w formie breloczka, tykwa w formie wisiorka, figurka Węża czy dowolny znak szczęścia.


Rok Ognistej Małpy

O tym, czego spodziewać się możesz w Roku Ognistej Małpy, pisze Mistrz Feng Shui Jacek Kryg w:

"Krótkim Podręczniku Astrologii Chińskiej: 2016 Rok Ognistej Małpy".

W tej niewielkiej, lecz pełnej konkretnych informacji książeczce znajdziesz charakterystykę Roku Ognistej Małpy i prognozy oraz nazwy ochronnych amuletów dla każdego z chińskich znaków zodiaku.

Dowiesz się z niej, jakie są Twoje predyspozycje, jakie są Twoje wady, z kim możesz współpracować, a kogo masz unikać oraz kto znany jest spod Twojego znaku.
 

 

KalendarzJeśli chcesz właściwie wykorzystać każdy dzień według chińskiej sztuki doboru pomyślnych dat, "Kalendarz Feng Shui Tong Shu 2016 Rok Ognistej Małpy" zachwyci Cię swoją praktycznością.

Kolejne miesiące przedstawione zostały w formie wygodnych do odczytu tabeli. Znajdziesz w nich m.in. charakterystykę energetyczną dni dla każdego znaku zodiaku chińskiego oraz potencjału energetycznego każdego dnia 2016 roku w formie zalecanych bądź odradzanych ważnych czynności (w końcu dany dzień może sprzyjać jednemu, a dla osoby spod innego znaku już być niekorzystny).

 


Zobacz, co może Ci się przydać w Roku Ognistej Małpy:

Amulet bagua, srebro
Wisior Długowieczności
Energetyczny kubek Bogactwa, malowany ręcznie
Podwójna Spirala D.N.A mini-mini, srebro

 

WIĘCEJ AKCESORÓW NA ROK OGNISTEJ MAŁPY >>

 

Jeśli interesuje Cię sposób, w jaki możesz skorzystać z mądrości Wschodu, aby przyciągnąć do swego życia szczęście i pomyślność, sięgnij po poniższe tytuły:

Umysł, ciało, dom
Feng shui Symbole Zachodu
Dom i ogród Feng Shui
Tradycyjna numerologia chińska

Życzymy Ci szczęścia i wszelkiej pomyślności w Roku Ognistej Małpy!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl