Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty

Prawda o naszym świecie: ukrywane fakty

Sympozjum

20 marca 2011 (niedziela)

10:00-19:00

Warszawa – Hotel LORD, Al. Krakowska 218

Zapraszamy na niesamowite sympozjum ujawniające skrywane dotąd przed szeroką opinią publiczną fakty, które mogłyby zmienić oblicze naszej rzeczywistości. Wyruszymy w fascynującą podróż śladami tajemniczych organizacji, które dążą do ustanowienia niepodzielnej władzy – wszechwładnego Rządu Światowego. Poznamy prawdę o masonerii, Iluminatach i innych tajnych agendach.
Nasz świat jest pełen problemów, konfliktów, wojen i biedy. Każdego roku coraz mocniej dosięga nas kryzys ekonomiczny, kurczą się zasoby ropy naftowej, a środowisko naturalne ulega ciągłej destrukcji z powodu działalności człowieka i jego niszczycielskiej technologii. Medycyna konwencjonalna wraz ze skorumpowanym systemem koncernów farmaceutycznych nie rozwiązuje problemów zdrowotnych ludzi, a raczej stale je pogłębia lecząc jedynie objawy, a nie skutki chorób. Politycy straszą rzekomym światowym terroryzmem, na walkę z którym przeznaczają coraz to większe sumy z naszych podatków. Do tego zbliżamy się do złowieszczo brzmiącej daty 2012. W formie skrajnej dla jednych to czas nieodwołalnego kataklizmu, który prawie całkowicie zniszczy życie na ziemi. Dla innych to początek nowej rzeczywistości, czas odrodzenia się naszej cywilizacji. Jak jest naprawdę ?
Kluczem do narodzin Nowego Świata opartego na harmonii, miłości i współpracy jest globalna zmiana świadomości. Tą świadomość może zmienić jedynie rzetelna wiedza o rzeczywistych przyczynach obecnych problemów naszego świata oraz o potencjalnych możliwościach i alternatywach tego systemu. Na sympozjum przedstawimy Państwu ukrywane fakty o naszym świecie z każdej dziedziny: ekonomii, medycyny, polityki, świata mediów oraz najnowszych osiągnięć technologii. Postaramy się odpowiedzieć na pytania, gdzie leży prawdziwe źródło problemów obecnego świata oraz wskażemy rozwiązania będące podstawą budowy Nowej Cywilizacji.
Sympozjum będzie składać się z dwóch części. Pierwsza będzie opisem obrazu współczesnego świata…
Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości, Nowy Porządek Świata, Tajne Stowarzyszenia, Manipulacja podprogowa, Ekonomia niedostatku
…druga część będzie wizją nowej rzeczywistości

Medycyna cudów, Nowa Nauka, Alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji, Czas Transformacji 2012

Prelekcje:
 
Andrzej Bazgier: Jak sobie radzić ze zmianą czyli jak się nie bać tego, co nadchodzi?

Nasze poczucie bezpieczeństwa nie lubi zmian i oczekuje stabilności. Czas w którym żyjemy jest czasem transformacji i jedyne, co w nim jest stabilne, to pewność zmiany. Jak się jej nie bać? Co można zmienić w swoim stosunku do tsunami zdarzeń, które nas porywa, by surfować na fali i nie dać się zatopić? Jak wykorzystać siłę rozpędu fali, by wpłynąć na wody Nowego Świata? Odpowiedzią na te pytania będzie krótki przewodnik radzenia sobie ze zmianą – albowiem KAŻDA ZMIANA MOŻE BYĆ TYLKO ZMIANĄ NA LEPSZE.

Krzysztof Słupianek: Medycyna Cudów – ukryte fakty

Dzisiejsza medycyna stoi na rozdrożu pomiędzy wyborem leczenia skutków chorób w pełni uzależniając się od koncernów farmaceutycznych, a leczeniem prawdziwych ich przyczyn i zainwestowaniem w rozwój nauki oraz naturalnych możliwości uzdrawiania. Staje przed nami zatem fundamentalne pytanie o dalszy rozwój medycyny: służba mamonie czy zdrowiu? To także Twoje zadanie, by odkryć fakty o prawdziwych mechanizmach powstawania chorób i sposobach leczenia.

Filip Blicharczyk: Czary w mediach XXI wieku – techniki manipulacji podprogowej

„Nasz produkt jest najlepszy. Kup już dziś. Wybierz jakość”. Psychologiczna manipulacja w dzisiejszych czasach nie zawsze jest tak oczywista i nie ogranicza się tylko do reklam. W świecie, w którym media walczą o duże pieniądze, duże pieniądze inwestuje się w manipulację masami. Słowa nie są już tylko słowami, a w TV każde jest na wagę złota…

 

 Dariusz Brzozowiec: Ekonomia niedostatku – „martwy koń” współczesnej gospodarki światowej.

Jeśli zastanowić się nad otaczającą Cię ekonomiczną rzeczywistością i wierzyć medialnym przekazom- nigdy nie było lepiej! Więcej zarabiamy , więcej wydajemy, korzystamy z życia na całego i nie ma się co martwić bo Polska jest „zieloną wyspą” na mapie kryzysu! Jeśli wierzysz w te wszystkie rzeczy będzie Ci ciężko uwierzyć ,że może być inaczej. Są ludzie którzy pytają z przekorą : „Jeśli jest tak dobrze to czemu jest tak źle?” Dlaczego rosną podatki ? Dlaczego boisz się o swoją emeryturę? Dlaczego ciągle brakuje nam pieniędzy? …i najważniejsze: Jak sobie z tym wszystkim poradzić ?

Janusz Zagórski: Nowa nauka i alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji
 Główne elementy wystąpienia Janusza Zagórskiego na Sympozjum:

- Na czym polega nowy paradygmat wiedzy i co to znaczy „nowa nauka” ?
- Święta Geometria: jej prawa i zasady jako uniwersalny język i narzędzia do integracji wszystkich dziedzin nauki i paranauk.
- Pojecie energii jako uniwersalny klucz do analizy wszystkich aspektów rzeczywistości.
- „Złoty podział” jako podstawowe narzędzie oceny wszelkich przepływów energii, oceny topografii przestrzeni i narzędzie do kreowania harmonijnych obszarów rzeczywistości.
- Czy odkrycie innych wymiarów rzeczywistości i potwierdzenie istnienia prędkości ponad świetlnych unieważni fizykę kwantową ?
- Odkrycia i wynalazki Lucjana Łągiewki – jako droga do nowej mechaniki i napędów.
- Filozoficzne znaczenie eksperymentów udowadniających możliwość wykonania ruchu obiektu bez zewnętrznego punktu oparcia.

Mikołaj Rozbicki: Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości
Przeciętny obywatel myśli, że żyje w świecie prawdziwej demokracji i wolności. Nie zdaje sobie sprawy z tego w jak wielkim stopniu jego życie kreują codziennie tajne organizacje oraz zakulisowe rozgrywki na poziomie globalnym. Światowe wydarzenia, które media głównego nurtu przedstawiają jako przypadkowe okazują się bowiem starannie zaplanowanymi i rozgrywanymi spektaklami, prowadzącymi do realizacji odwiecznego planu globalnej elitywszechwładnego Rządu Światowego.
Na Sympozjum odbędzie się premiera książki Mikołaja Rozbickiego „NOWY PORZĄDEK ŚWIATA: WSZYSTKO ROZGRYWA SIĘ W NASZYCH UMYSŁACH”
 Książka ta opisuje czym tak naprawdę jest tajemniczy plan globalnej elity – Nowy Porządek Świata, który realizuje się na naszych oczach. Odpowiada na pytanie w jaki sposób można powstrzymać tę złowrogą agendę. Zdaniem Mikołaja Rozbickiego manipulacja i kontrola ludzkości trwa od wielu setek tysięcy lat, gdy naszą cywilizacją zawładnęła nieznana siła spoza tego świata. W książce znajdziemy opisy sposobów i technik manipulacji ludzkością oraz przykłady błędnych programów ludzkiego myślenia celowo nam implementowanych, bądź wzmacnianych w celu władzy i kontroli. To właśnie te programy powodują, że całe masy ludzkości żyją obecnie w swoistym więzieniu dla umysłu i dlatego są tak łatwo rządzone z ukrycia przez globalną elitę. Autor daje jednak bardzo prostą i niezwykle pozytywną receptę na obecną sytuację na Ziemi – wystarczy, że ludzie wezmą wreszcie odpowiedzialność za swoje życie oraz los planety i zaczną świadomie kreować własną rzeczywistość. Wówczas cały system kontroli runie niczym domek z kart. Tym bardziej, że zdaniem autora żyjemy w niezwykłych czasach globalnej zmiany świadomości, która przyspiesza każdego dnia. To właśnie wiąże się z symboliczną datą wyznaczoną przez Majów, którzy doskonale wiedzieli, że w tym okresie właśnie następuje czas zmiany – 2012 rok oznacza bowiem początek podróży w kierunku Nowego Świata
Program:
10:00 – Otwarcie Sympozjum
10:10 – Ekonomia niedostatku – „martwy koń” współczesnej gospodarki światowej: Dariusz Brzozowiec
11:10 – Globalna elita i mechanizm zniewolenia ludzkości: Mikołaj Rozbicki
12:10 – Czary w mediach XXI wieku – techniki manipulacji podprogowej: Filip Blicharczyk
12:40 – przerwa
13:00 – Medycyna Cudów – ukryte fakty: Krzysztof Słupianek
14:00 – Nowa nauka i alternatywne technologie w Nowej Cywilizacji: Janusz Zagórski
15:00 – przerwa obiadowa
16:00 Jak sobie radzić ze zmianą czyli jak się nie bać tego, co nadchodzi?Andrzej Bazgier

17:00 – „Nowy Porządek Świata – Wszystko rozgrywa się w naszych umysłach” – prelekcja i premiera książki: Mikołaj Rozbicki

18:20 – Panel dyskusyjny: wymiana poglądów między prelegentami oraz pytania z sali
19:00 – Zakończenie Sympozjum
Cena biletu: 59zł
Aby kupić bilet na Sympozjum prosimy przelać na poniższe konto bankowe kwotę 59 zł.

Dane do przelewu:
ING BANK ŚLĄSKI
Nr konta:
19 1050 1764 1000 0090 7793 7549
Nazwa odbiorcy: CZAS NOWEJ ERY Grzegorz Popławski

W dniu Sympozjum od godziny 09:00 należy udać się wraz z dowodem wpłaty po odbiór biletów w kasie.
Informacja i rezerwacja:
Grzegorz Popławski, tel. 508 071 872, e-mail: kontakt@czasnowejery.pl
Mikołaj Rozbicki, tel. 506 299 370, e-mail: mikolajrozbicki@vp.pl
Lokalizacja Sympozjum:
Warszawa – Hotel LORD, Al. Krakowska 218 (bezpośrednie sąsiedztwo LOTNISKA CHOPINA)
Linie tramwajowe: 7,9,35
Linie autobusowe: 106, 154, 182, 301
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2