Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztaty i wydarzenia

Warsztat PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA 24-28 października

W dniach 24-28 października w Warszawie zapraszamy na warsztat PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA prowadzony przez Toma de Winter, certyfikowanego trenera Drunvalo Melchizedeka. Warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba i inne starożytne techniki.

943 Wyświetleń Czytaj więcej

Medytacja z Matką Ziemią 19-23 października w Warszawie

Medytacja z Matką Ziemią: warsztat Odkryj Siłę Dźwięku oraz konsultacje, które prowadzi SHIRLIE RODEN 19-23 października w Warszawie.

512 Wyświetleń Czytaj więcej

WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA 8–16 listopada w Egipcie

Przeżyj z nami niezapomniane chwile! Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji w przełomowym 2012! WARSZTAT TWOJA MISJA ŻYCIOWA: medytacje w piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE zwiedzanie Aleksandrii, Kairu i Luksoru. Warsztat prowadzi Tom de Winter 8–16 listopada w Egipcie.

824 Wyświetleń Czytaj więcej

Tajniki ziół oraz proste metody tworzenia preparatów ziołowych

Zapraszamy na warsztaty zielarskie na których zabierzemy Cię w podróż po świecie roślin, podczas której dowiesz się jak to, co spożywamy wpływa na nasze zdrowie, jakie zioła możemy znaleźć na pobliskiej łące oraz jak we własnej kuchni stworzyć preparaty ziołowe, które pomogą naszym ciałom powrócić do równowagi.

435 Wyświetleń Czytaj więcej

Męski Warsztat, 18-21.10.2012r. Nowe Kawkowo k/Olsztyna

To już druga edycja MĘSKIEGO WARSZTATU w Polsce. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.

286 Wyświetleń Czytaj więcej

Już w najbliższą sobotę Shirlie Roden w Polsce!

Zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z Shirlie Roden, autorką książki Uzdrawianie dźwiękiem. Spotkanie odbędzie się 15 września br. (najbliższa sobota) o godz. 18.30 w Ośrodku "Rzeka życia" przy ul. Towarowej 22 (Centrum Jupiter, wejście E, po prawej stronie) w Warszawie. WSTĘP WOLNY!

64 Wyświetleń Czytaj więcej

Uzdrawiajaca Siła Dźwięku 17-23 września w Warszawie

Zapraszamy na warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU, które poprowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii 17- 23 września w Warszawie.

447 Wyświetleń Czytaj więcej

Spotkanie Jungowski Archetyp Króla w kulturach Wschodu i Zachodu

Zapraszamy na spotkanie Jungowski Archetyp Króla w kulturach Wschodu i Zachodu 31.08. w Warszawie. W piątek, 31 sierpnia o godz. 18:00 w Muzeum Azji i Pacyfiku, ul. Freta 5 w Warszawie. Wstęp wolny! Spotkanie poprowadzi Roman Fierfas.

353 Wyświetleń Czytaj więcej

Spotkania z uzdrawiającym głosem Shirlie Roden

Zapraszamy do udziału w spotkaniu autorskim z Shirlie Roden, autorką książki „Uzdrawianie dźwiękiem”. Spotkanie odbędzie się 15 września br. o godz. 18.30 w Ośrodku „Rzeka życia” w Warszawie, przy ul. Towarowej 22. Z kolei 16 września, w tym samym miejscu, zapraszamy do udziału w koncercie pod hasłem „Wdzięczność”.

1603 Wyświetleń Czytaj więcej

IV FESTIWAL INTEGRACJI CIAŁA, DUSZY I UMYSŁU

61 Wyświetleń Czytaj więcej

Warsztat tylko dla mężczyzn Męskie spotkania, Roman Ciszewski

Wszystkich Panów zapraszamy 8-15 lipca 2012 na warsztat Męskie Spotkania, prowadzony przez Romana Ciszewskiego.

222 Wyświetleń Czytaj więcej

Intensywny kurs medytacji Osho 20-24.VI.2012 Santoshi

40 Wyświetleń Czytaj więcej

Warsztat Bio-dynamic Breath and Movement, 13-17.VI.2012

55 Wyświetleń Czytaj więcej

Warsztaty z Shirlie Roden MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY

Zapraszamy na szamańsko - dźwiękowe warsztaty z Shirlie Roden MATKA ZIEMIA I ŻYWIOŁY NATURY 25 - 31 sierpnia k/Częstochowy.

1126 Wyświetleń Czytaj więcej

Warsztaty ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ: PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW

Zapraszamy na warsztaty ZMYSŁOWE WAKACJE Z TANTRĄ: PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW 4-8 lipca 2012 do Nowego Kawkowa, prowadzone przez Suritę i Sutę.

680 Wyświetleń Czytaj więcej

KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY

Zapraszamy na KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY: Sopot 30 czerwca - 1 lipca, Kraków 21-22 lipca, Warszawa 28 września (Basic II), Warszawa 29-30 września, Wrocław 20-21 października.

1124 Wyświetleń Czytaj więcej

Warsztaty Tao Prostoty 23.06.- 01.07 w Nowym Kawkowie

Zapraszamy od 23 czerwca do 1 lipca do Lawendowego Pola w Nowym Kawkowie pod Olsztynem, na warsztaty Tao Prostoty.

768 Wyświetleń Czytaj więcej

KONIEC ŚWIATA ILUZJI - Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela

Zapraszamy na pierwsze w Polsce Warsztaty według Pięciu Umów Don Miguela Ruiza i Don Jose Ruiza: KONIEC ŚWIATA ILUZJI. Warsztaty w Łodzi, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie poprowadzą: Don Jose Ruiz i Irena Polkowska - Rutenberg. TO WIEDZA STAROŻYTNYCH TOLTEKÓW WPROST ZE ŹRÓDŁA!

1972 Wyświetleń Czytaj więcej

Ty też możesz pomóc!

Dołącz do wielkiej akcji serc, by wspomóc wyjątkowy projekt tego lata łączący ze sobą dawną mądrość rdzennych kultur z naszym współczesnym światem i duchowymi poszukiwaniami. Jeśli interesuje Cię przyjazd Babć (przedstawicielek rdzennej Starszyzny plemiennej) do Polski, albo byłeś w ubiegłym roku na tych magicznych wydarzeniach z nimi, to właśnie teraz możesz pomóc!

815 Wyświetleń Czytaj więcej

KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY

Zapraszamy na KURS HO'OPONOPONO według MORRNAH SIMEONY, prowadzony przez Annę Kligert: w Szczecinie 14-15 kwietnia 2012r. oraz Poznaniu 5-6 maja 2012r.

736 Wyświetleń Czytaj więcej

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2