Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

UZDRAWIAJĄCA SIŁA DŹWIĘKU 9-15.06. Warszawa

Zapraszamy na warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

Uzdrawiająca Siła Dźwięku

Siła dźwięku z Shirlie Roden

prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii

9-15 czerwca w Warszawie

 

Shirlie Roden to duchowa nauczycielka, pieśniarka, kompozytorka i terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach.


Shirlie RodenProwadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom. Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), Głos Ciszy i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Be The Love (2015), Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration (książka i płyty dostępne u organizatorki Agnieszki).

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii; uzdrawiania ciała fizycznego podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości. Jej warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe.

 

PROGRAM

10 czerwca (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00. Na zapisy

11 czerwca (sobota) nowy warsztat BĄDŹ MIŁOŚCIĄ, 10.30-17.30

12 czerwca (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE MĘSKIEGO RODU, 10.30-17.30

9, 10-15 czerwca: Indywidualne konsultacje: o godz. 10.30 lub o 12.30.

 

UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do czakr (od czakry podstawy do czakry korony). Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie. Shirlie Roden

 

Opłaty: Jeden dzień warsztatów 290 zł/ dwa dni 490 zł zamiast 580 zł. Kąpiel w dźwięku 50 zł. Konsultacja ok. 2 godzinna bez tłumaczenia 290 zł, z tłumaczeniem 350 zł.

 

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , 501 625 528

 

Pełną informację znajdziesz TUTAJ >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2