Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Uzdrawiająca Siła Dźwięku z Shirlie Roden 3-15 marca w Warszawie

Uzdrawiająca Siła Dźwięku

warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

Siła dźwięku z Shirlie

prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii

3-15 marca w Warszawie

 

Shirlie
Shirlie to duchowa nauczycielka, pieśniarka, kompozytorka i terapeutka dźwiękiem o wysokich anielskich wibracjach. Prowadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym medytacjom.

Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), Głos Ciszy i autobiografii Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Be The Love (2015), Grateful, Angels of Sound, The Vanishing Lake, Endless Love, Raising your vibration (książka i płyty dostępne też u organizatorki Agnieszki).

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do podnoszenia poziomu energii; uzdrawiania ciała fizycznego, relacji, emocji; podnoszenia stanu świadomości i do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości.

 

PROGRAM

11 marca (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00. Na zapisy

12 marca (sobota) warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI, 10.30-17.30

13 marca (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE ŻENSKIEGO RODU, 10.30-17.30

Indywidualne konsultacje: w wybranych dniach o godz. 10.30 lub o 12.30.

 

UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

 

UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI - nowy warsztat

Shirlie przygotuje Ciebie do wkroczenia w anielski świat. Podczas całego dnia zrelaksujesz ciało i umysł oraz otworzysz się na przepływ uzdrawiającej energii. Przywołasz Archanioły i poprosisz je o wsparcie za pomocą dźwięku, medytacji, oddychania i wizualizacji. Dzięki temu połączeniu poczujesz Boską Istotę w sobie oraz jedność ze Wszechświatem.

Pozwól sobie na przyjęcie darów od czterech Archaniołów. Odetnij więzy przeszłości poprzez pracę z Michałem, przyjmij boskie uzdrowienie od Rafała (którego imię znaczy „Bóg uzdrawia”), wypal swój cień ogniem Uriela i otrzymaj prowadzenie od Gabriela. Przywołaj anielskie wibracje dźwiękiem, poproś o ich pomoc oraz wdychaj, wizualizuj i czuj ich niebiańską esencję. Te Boskie Istoty będą już zawsze z Tobą pracować, pomogą uzdrowić Twoją przeszłość, oczyszczą i podniosą wibracje każdej Twojej komórki oraz wypełnią Ciebie pozytywną energią. Zaufaj i otwórz się na te dary. Anioły czekają na Ciebie.

 

UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEGO RODU - warsztat dla kobiet i mężczyzn

Jakie masz pozytywne i negatywne wzorce przekazane przez rodziców i wcześniejsze pokolenia? Czy pragniesz uwolnić obciążające Ciebie wzorce zakodowane w komórkach Twojego ciała?

Bez względu na to czy jesteś mężczyzną czy kobietą Twoje kobiece i męskie energie powinny zostać oczyszczone, aby były w równowadze i wspierały się wzajemnie. Podczas tego warsztatu połączysz się z poziomu serca ze wszystkimi Kobietami z Twojego rodu i uzdrowisz swoją Wewnętrzną Kobietę. Będziesz pracować z dźwiękiem, aby wzmocnić kobiecą (intuicyjną, twórczą) energię, podnieść poziom wibracji i otworzyć się na przyjmowanie. W trakcie najważniejszego procesu obejmującego pracę z dźwiękiem, medytację, wizualizację i regresing połączysz się z energią wszystkich swoich Przodkiń. Z poziomu serca nawiążesz kontakt z swoją Matką, Babką, Prababką, prapra.. i uwolnisz się od negatywnych wzorców zapisanych w Twoim ciele. Po tym etapie otrzymasz od nich Dary a w Twoim Rodzie pojawi się stały przepływ Miłości. Poczujesz w sobie Moc i wsparcie Przodkiń w życiu codziennym. Poprawi się jakość Twoich relacji w najbliższej rodzinie oraz pojawi się wybaczenie, zgoda, zrozumienie i bliskość.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Pierwsza sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem. W trakcie konsultacji prowadzę medytację, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu. Następnie intonuję dźwięki nad centrami energetycznymi ciała (czakrami) zaczynając od głowy poprzez całe ciało. W ten sposób usuwam "starą" energię i wprowadzam w jej miejsce energię światła. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Duchami Opiekuńczymi). Bardzo ważnym elementem sesji jest uświadomienie i uwolnienie blokujących emocji. Dzięki temu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczanie. Shirlie Roden

 

Opłaty:

Jeden dzień warsztatów 290 zł; dwa dni 490 zł zamiast 580 zł.

Kąpiel w dźwięku 45 zł.

Konsultacja ok. 2 godzinna bez tłumacza 290 zł, z tłumaczem 350 zł.

 

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , 501 625 528

 

 

Pełna informacja:

http://www.agnieszkajurko.pl/shirlie-roden-warsztaty/785-uzdrawiajaca-sila-dzwieku.html
 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2