Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zapraszamy na CERTYFIKOWANY TRENING ZEN COACHING: IV edycja

Zen Coaching


POLECAMY: 4 Certyfikowany Trening Zen Coachingu w Polsce z​ Kåre Landfald'em - Twórcą metody!

Zen Coaching jest prostym, a zarazem mocnym narzędziem wspierania człowieka w docieraniu do jego prawdziwego potencjału. Pomaga głęboko połączyć się z prawdziwym źródłem mocy, mądrości, kreatywności oraz żyć z tego miejsca. Zen Coaching wspiera w głębokiej wewnętrznej podróży, w korzystnych i skutecznych działaniach w świecie zewnętrznym, w biznesie i w życiu osobistym oraz w autentycznej relacji z innymi.

Doskonały dla nauczycieli, coachów, doradców, menadżerów, pracowników socjalnych i wszystkich tych, którzy tęsknią za podejściem do życia i coachingu wypływającym z serca.

Metodę Zen Coachingu stworzył w 2004 roku Kåre Landfald z Norwegii. Inspiracjami Kåre Landfalda w tworzeniu metody Zen Coachingu byli m.in: Mistrz Zen Thich Nhat Hanh, A.H. Almaas (The Diamond Approach), Marshall B Rosenberg (Nonviolent Communication) oraz zasady współczesnego coachingu, nauczania i przywództwa.

Treningi prowadzące do uzyskania tytułu Zen Coacha odbywają się w pięciu krajach Europy i w Afryce Południowej.

4 Trening Zen Coachingu w Polsce składa się z 4 modułów odbywających się na przestrzeni roku. Można wziąć udział w module 1 bez konieczności deklarowania uczestnictwa w całym treningu. Warsztaty są tłumaczone na język polski.

Do wyboru terminy modułu 1:
COACHING W DUCHU ZEN - ZANURZENIE W BYCIU
09-13.03.2016 lub 21-25.09.2016


Kolejne moduły:
Moduł 2 - GŁĘBOKIE UZDRAWIANIE I TRANSFORMACJA 26-30.10.2016
Moduł 3 - RELACJE Z POZIOMU SERCA: 11-15.01.2017
Moduł 4 - DZIAŁANIE W BYCIU: 26-30.04.2017Na hasło „ILLUMINATO” zniżka na udział w pierwszym module 4 Treningu Zen Coaching!   Opłata niższa o 150 zł! 


Więcej informacji o Zen Coachingu oraz o 4 Treningu ZC:
www.zencoachingpolska.pl
zencoachingpolska@gmail.com
606 586 034


Zen Coaching

 
Zapraszamy także na jednodniowy warsztat z Kåre Landfaldem już 13 lutego 2016 roku.

Temat spotkania: POWRACANIE DO TEGO KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ - 5 KLUCZOWYCH ZASAD ZEN COACHINGU.

Czego by to wymagało, by żyć w głębokim kontakcie ze sobą samym w codziennym życiu? Jak możemy najmocniej wspierać innych w dochodzeniu do kontaktu z samym sobą? Jakie są podstawy autentycznego kontaktu z innymi?

Ten warsztat będzie okazją do poznania i praktykowania pięciu zasad Zen Coachingu, które dają wsparcie i siłę w każdej życiowej sytuacji. Zasady te stanowią podstawę Zen Coachingu - prostego, płynącego z serca, mocnego podejścia do coachingu, życia i relacji. Będzie to mocne, skondensowane wprowadzenie do esencji tego, czym jest Zen Coaching. Odpowiednie osób, dla których Zen Coaching jest nowy, a także bardzo pogłębiające, przypominające i odżywcze dla serc tych, którzy już doświadczyli pracy w duchu ZC.

Zapisy oraz szczegółowe informacje o wydarzeniu:
www.zencoachingpolska.pl
e-mail: ZenCoachingPolska@gmail.com
tel.: 606 586 034

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2