Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

22.09-04.10.2016r. w Warszawie "Uzdrawiająca Siła Dźwięku"

Zapraszamy na wykład, warsztaty, kąpiel w dźwięku, sesje

Uzdrawiająca Siła Dźwięku

Uzdrawiająca Siła Dźwięku

prowadzi Shirlie Roden z Wielkiej Brytanii

22 września - 4 października 2016 r. w Warszawie


Shirlie to duchowa nauczycielka o wysokich anielskich wibracjach, pieśniarka, kompozytorka i terapeutka dźwiękiem. Prowadzi warsztaty oraz medytacje w Europie, a także w starożytnych świątyniach i piramidach w Egipcie. Zdobyła międzynarodową sławę dzięki uzdrawiającym i relaksującym właściwościom własnego głosu, koncertom i inspirującym duchowym piosenkom, a także przepięknym i głębokim medytacjom. Jest autorką książek: Uzdrawianie Dźwiękiem (polskie wydanie w 2012), Głos Ciszy i Śpiewające Serce. Nagrała płyty: Be The Love (2015), Grateful, Angels of Sound, Endless Love, Raising your vibration (książka i płyty dostępne u organizatorki Agnieszki).

Shirlie uczy odkrywania niezwykłych właściwości własnego głosu, którego można używać do otwarcia serca na przepływ bezwarunkowej miłości oraz do zwiększenia poziomu energii, uzdrowienia ciała fizycznego oraz Twoich relacji z rodziną, przyjaciółmi i współpracownikami. Jej warsztaty zawierają intonowanie dźwięków, medytacje, elementy relaksacji, wizualizacje, techniki oddechowe.

 

PROGRAM

27 września (wtorek) Wykład BĄDŹ MIŁOŚCIĄ, 18.30-19.45.Na zapisy.

30 września (piątek) KĄPIEL W DŹWIĘKU (sesja grupowa), 18.30-20.00. Na zapisy

1 października (sobota) warsztat UZDRAWIANIE Z ANIOŁAMI, 10.30-17.30

2 października (niedziela) warsztat UZDRAWIANIE ŻEŃSKIEGO RODU, 10.30-17.30

22-30 września, 2-4 października: Indywidualne konsultacje: o godz. 10.30 lub o 12.30.

 

WYKŁAD - BE THE LOVE - BĄDŹ MIŁOŚCIĄ

27 września (wtorek), godz. 18.30-19.45.

Miejsce: siedziba Akademii Ducha, ul. Kleczewska 114 (Bielany), Warszawa

Uwaga: kameralna sala, max 25 osób. Udział tylko na zapisy.Wstęp: 30 zł

Podczas wykładu Shirlie poprowadzi medytację z dźwiękiem, która oczyści i zharmonizuje Twoją czakrę serca oraz wesprze Ciebie w procesie odczuwania BYCIA MIŁOŚCIĄ. Shirlie zaśpiewa także swoje duchowe pieśni o wysokich anielskich wibracjach.

Na pewno słyszałeś magiczne słowo ABRAKADABRA używane od tysiącleci przez świadomych swoich mocy Magów. Ale czy wiesz, że to słowo faktycznie oznacza "Moje słowa mają moc tworzenia". Pamiętaj jednak, że twoją rzeczywistość nie kreuje wyłącznie energia twoich słów, ponieważ każda twoja myśl wpływa także na chemiczne procesy w twoim ciele fizycznym. Jeżeli chcesz żyć z poziomu Miłości to musisz być świadomy mocy własnych myśli, słów i działań. Jesteś Magiem swojego życia i tylko od Ciebie zależy magiczny wybór - co wykreujesz: miłość czy lęk? a może tylko jedną emocję? a może obydwie?

Zapisy na wykład: dora@akademiaducha.pl

 

UZDRAWIAJĄCA KĄPIEL W DŹWIĘKU

Czy masz ochotę zrelaksować się i odreagować stresy dnia codziennego? Czy chciałabyś dotknąć uczuć, do których nie masz stałego dostępu? Jeżeli tak to przyjdź na niezwykłe spotkanie z Shirlie i posłuchaj anielskiej muzyki.

Shirlie poprowadzi medytację, będzie także śpiewać, grać na gitarze, gongu i dzwonkach tybetańskich. Ta sesja podniesie Twoją energię życiową na każdym poziomie (fizycznym, eterycznym, astralnym, mentalnym, przyczynowym), zsynchronizuje półkule mózgowe oraz wprowadzi Ciebie w głęboki stan relaksu (fale alfa). Doświadczysz pełnego wyciszenia, uspokojenia myśli i wewnętrznego spokoju. Ten piątkowy wieczór jest dla Ciebie - podaruj go sobie.

 

INDYWIDUALNA KONSULTACJA

Sesja może być sesją oczyszczającą lub uzdrawiającą konkretny problem związany z relacjami, zdrowiem, pracą, finansami, obfitością. Na początku konsultacji prowadzę medytację z dźwiękiem, aby wprowadzić klienta w stan głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu. Następnie wspólnie intonujemy dźwięki do czakr (od czakry podstawy do czakry korony). Pomagam klientowi odszukać pierwotną przyczynę danego problemu i on sam (przy mojej pomocy) uzdrawia daną sytuację/obciążający go wzorzec. Bardzo ważnym elementem sesji jest właśnie uświadomienie sobie danego wzorca i uwolnienie blokujących emocji z nim związanych. W ten sposób usuwamy "starą" energię i wprowadzamy w jej miejsce energię czystego światła.

Zazwyczaj cała sesja trwa aż do dwóch godzin i pod jej koniec następuje ponowne połączenie ze Źródłem, skąd pochodzi dusza każdego z nas. Ta metoda jest niezwykle skuteczna, ponieważ mój dźwięk o bardzo wysokiej wibracji jest silny i ma moc uzdrawiania. W trakcie prowadzenia konsultacji jestem cały czas w stanie głębokiej medytacji i prowadzą mnie Anioły. Często otrzymuję także informacje i wskazówki uzyskane podczas channelingu (kontakt z Aniołami, Wyższym Ja, Duchami Opiekuńczymi). Dzięki całemu procesowi pojawi się w Tobie przestrzeń na miłość, radość, współodczuwanie i wybaczenie. Shirlie Roden

 

Opłaty: Jeden dzień warsztatów 290 zł/ dwa dni 490 zł (zamiast 580 zł). Kąpiel w dźwięku 50 zł. Konsultacja (2 godz.) bez tłumaczenia 300 zł, z tłumaczeniem 370 zł. Wykład 30 zł

Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl , tel. 501 625 528

 

Pełna informacja TUTAJ >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2