Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiuWędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
Galeria okno

Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Ocena: 4.9 (7 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

23.94

najniższa cena z 30 dni: 23,94 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Książka „Wędrówka dusz” Michaela Newtona, z wykształcenia doktora doradztwa personalnego oraz dyplomowanego hipnoterapeuty, pomaga zrozumieć tajemnice świata dusz, ich transmigracji, a także prawdy na temat sensu duchowej egzystencji człowieka na Ziemi oraz tajemnicy śmierci.

Za sprawą indywidualnie opracowanych metod hipnozy dr Michael Newton przeprowadzał sesje rozmów z osobami wprowadzonymi w stan nadświadomości. Książka „Wędrówka dusz” to 29 historii ludzi poddanych głębokiej hipnozie, ich swoisty „dziennik podróży” pomiędzy kolejnymi inkarnacjami. Duchowi podróżnicy w wyrazisty sposób opisują uczucia przeżywane w momencie śmierci, przekonująco odpowiadają na nurtujące pytania stawiane od zarania dziejów, targające wyobraźnią człowieka:

 • Dlaczego znaleźliśmy się na Ziemi?
 • Co czujemy w chwili śmierci?
 • Z kim spotyka się dusza zaraz po opuszczeniu ciała?
 • Gdzie po śmierci się udajemy i jakie będziemy pełnić zadania?
 • Jak wygląda świat dusz?
 • Dlaczego powracamy do świata realnego w określony ciele?
 • Czy to my decydujemy o tym, kim będziemy w kolejnym wcieleniu?

 

„Wędrówka dusz” udziela wyczerpującej odpowiedzi na ważne pytania. Stanowi swojego rodzaju studium udowadniające i analizujące istnienie poprzednich wcieleń. Dr Michael Newton, autor takich pozycji jak „Brzmienie życia”, a także „Przeznaczenie dusz”, sięgnął głęboko do duchowej przestrzeni po optykę widzenia fizycznego świata przez pryzmat nieśmiertelności duszy oraz jej podróży. „Wędrówka dusz” pozwala dokładnie zrozumieć idee duszy i odkryć świadomość przyczynowości niektórych zdarzeń w życiu człowieka. Porusza zagadnienia o metafizycznych znamionach mocno zakorzenionych w świadomości ludzkiej, do których poznania człowiek podświadomie dąży.

Fenomenalna książka Michaela Newtona zdobyła statut światowego bestsellera i sprzedała się w nakładzie 600 000 egzemplarzy. „Wędrówka dusz” to pozycja obowiązkowa w biblioteczce wielbicieli mistycznej tematyki nieśmiertelności duszy, jej transmigracji oraz istnienia życiu po życiu.

Przeczytaj darmowy fragment:

 

Sprawdź "Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu" w księgarni TaniaKsiazka.pl

Polecane z tym produktem

Interesujesz się reinkarnacją? Fascynuje Cię życie po śmierci? Świat duchowy nie jest Ci obcy? Zajrzyj do najnowszej książki Michaela Newtona "Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po...
Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy poprzez przestrzeń i czas. Zapisano w nich wszystko, czego Twoja dusza nauczyła się w poprzednich inkarnacjach....
Wędrówka dusz Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekretów naszego istnienia, tłumacząc istotę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Tajemnica ludzkiego...
Szczegóły książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
 • Autor: Michael Newton
 • Wydawnictwo ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 432
 • Format: 14,5x20,5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366436626
 • Język: polski
 • Podtytuł: Tajemnice życia po życiu
 • Oryginalny tytuł: Journey of souls
 • Tłumacz: Magdalena Wysmyk
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366436626
 • EAN: 9788366436626
 • Wymiary: 14.5x20.5cm
Recenzje książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna książka z wiedzą, która zmieniła moje postrzeganie tego świata. Zdecydowanie polecam przeczytać !!
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka jest interesująca- porusza ciekawy temat i uważam, że warto ją przeczytać, nawet jeśli ktoś się z nim nie zgadza. Myślę, że lektura ta przyciągnie przede wszystkim takie osoby, które mają już wyrobione zdanie na ten temat (ja należę do tych osób) i mogą widzieć to inaczej, ale książki są po to, żeby je czytać- nie trzeba zgadzać się z treścią lub można tylko częściowo, co wcale nie oznacza, że autor książki lub czytelnik się mylą :)

Książka jest dobrze wydrukowana, z odpowiednią czcionką, a język jest przystępny, co powinno ułatwić czytanie.

+ Bardzo ładna okładka :)
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka o której sporo słyszałam , była do tej pory nieosiągalna . Pierwsze Polskie wydanie . Jestem bardzo zadowolona że mogłam ją nabyć za przystępną cenę . Polecam !
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Czekałam na tą książkę, jestem w trakcie czytania, czytam z zainteresowaniem! :)
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Książka "Wędrówka dusz" autorstwa hipnoterapeuty Michaela Newtona opowiada o jego doświadczeniach z pacjentami, którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia, a także stan pomiędzy inkarnacjami. Początkowo sceptyczny autor, z czasem zaczął dostrzegać, że informacje podawane przez pacjentów w stanie hipnozy są zbyt złożone i powiązane ze sobą, by były tylko konfabulacją podświadomego umysłu. Dzięki temu zaczął odkrywać metafizyczne prawa rządzące naszym życiem i śmiercią.

"Wędrówka dusz" to obok innych książek Michaela Newtona żelazne pozycje w kanonie współczesnych książek dotyczących rozwoju duchowego. Autor w przystępnej formie przedstawia światopogląd oparty o informacje uzyskane od pacjentów których poddawał hipnozie. Według mnie, można uznać je za wiarygodne, ale każdy może samemu wyrobić sobie zdanie po przeczytaniu książki. Bardzo lubię sposób w jaki autor podaje fakty na temat reinkarnacji i życia pozagrobowego. Zawsze miałem problem ze zrozumieniem tych zagadnień, bo forma w jakiej są one przedstawiane przez religie wschodnie jest dość mglisty i niekonkretny. Koncepcje te są przedstawione w "Wędrówce dusz" językiem łatwym do zrozumienia, a zarazem ścisłym i metodycznym. Michael Newton również stara się, aby nie przyjmować wszystkiego czego się dowiaduje na wiarę, ale spokojnie i sceptycznie bada informacje o zaświatach.

Książka bardzo mi się podobała. Jest to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić zasady rządzące głębszym wymiarem życia. Przystępnie napisana, przedstawia łatwe do zrozumienia idee, które mogą pomóc odnaleźć się w świecie i znaleźć zgubiony sens życia. Na pewno też poszerzają posiadany obraz świata. "Wędrówkę dusz" polecam też sceptykom. Nawet jeżeli odrzucą zawarte tam myśli, to przynajmniej skonfrontują się z innym światopoglądem i może spojrzą na pewne sprawy inaczej.
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Wędrówka dusz Michaela Newtona opisuje 29 historii ludzi znajdujących się w stanie hipnozy. Doktor Newton cofa swoich rozmówców do poprzednich wcieleń. Uczestnicy terapii barwnie opisują podróż duszy po śmierci. Często daję się ponieść emocjom. Starają się jak najdokładniej uchwycić swoje odczucia w trakcie umierania. Pokazują jak wygląda rzeczywistość pomiędzy reinkarnacją.

Wędrówka dusz mimo, że liczy ponad 400 stron jest napisana bardzo prostym językiem. Wypowiedzi doktora są skupione na naukowych aspektach duchowości. Rozmówcy pochodzą z rożnych środowisk. To praktykujący katolicy, ateiści lub osoby plasujący się po miedzy spektrum. Sam Michael Newton jest bardzo wiarygodny. Uważnie słucha opowieści nie narzucając żadnej interpretacji. Podkreśla, że sam na początku bardzo sceptycznie podchodził do zjawiska terapii regresywnej.

Ten dziennik podróży zainteresuje ludzi zadających sobie wiele pytań o nasze miejsce na ziemi. Otwiera dyskusję dotyczącą życia po śmierci, regeneracji oraz wiary. Aby w pełni zrozumieć wielowymiarowość książki Newtona warto przeczytać ją drugi razy. Łatwiej wtedy zauważyć różnice w postrzeganiu życia pozagrobowego u każdego z rozmówców.

Pozycja na pewno nie przypadnie każdemu do gustu. Dla wielu może to być szansa na wyjście poza swoją strefę komfortu. Znacząco różni się od innych pozycji opisujących życie pozagrobowe. Mimo, że osobiście mam kilka zastrzeżeń, co do pracy doktora Newtona, nie czuję, że zmarnowałam swój czas. Wędrówka dusz dała mi kilka odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i pozwoliła na zastanowienie się nad swoim życiem.
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Po prostu fantastyczna książka! "Wędrowka dusz" Michaela Newtona zupełnie zmieniła moje spojrzenie na wiele spraw związanych z ludzką egzystencją. Cała treść oparta jest na wieloletnich badaniach autora, który wprowadzał swoich pacjentów w stan głębokiej hipnozy, spisując ich zeznania dotyczące poprzednich wcieleń. Twórca zaskakująco i ciekawie porusza kwestie związane z powodem naszego istnienia, światem duchowym, śmiercią oraz tym, co jej towarzyszy i dzieje się po niej.

Tym, co wyróżnia tytuł Newtona spośród wielu innych jest wyjątkowy styl pisania - "Wędrówka dusz" jest napisana po prostu perfekcyjnie, chyba nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak unikalnym tekstem. Przeczytanie książki zajęło mi całą noc - ciężko się od niej oderwać, gdy już się zacznie, a kolejne strony połyka się z prawdziwą przyjemnością. To dzieło - bo myślę, że z czystym sumieniem mogę tak nazwać tą publikację - otworzyło mi umysł w jednym momencie, czego nie potrafiły sprawić lata edukacji oraz członkowstwo w różnych stowarzyszeniach ezoterycznych. Po lekturze nie mam najmniejszych wątpliwości, dlaczego tytuł stał się światowym bestsellerem. Z pewnością będę do niego co jakiś czas wracał.

Pozycja na pewno warta przeczytania i z całego serca polecam ją każdemu, kto chce uwolnić swoje myślenie ze sztywnych ram, a przy okazji zrelaksować się. Jednak uprzedzam! Bardzo trudno jest przerwać czytanie, a Twój światopogląd może już nigdy nie być taki, jak wcześniej.

W 100% zasłużona ocena!
Podobne produkty
eBook Wędrówka dusz mobi epub Wędrówka dusz

Cena: 25.43 zł
Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekretów naszego...
Cywilizacja dusz Cywilizacja dusz

Cena: 44.00 zł
Co wiemy o Duszy? Czy potrafimy powiedzieć o niej więcej, niż trzy zdania? Człowiek nie ma...
eBook Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w Kronikach Akaszy mobi epub Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w

Cena: 46.33 zł
Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy popr...
Wędrówka z Ablem Wędrówka z Ablem

Cena: 7.90 zł
Anna Badkhen to nietypowa dziennikarka. Portretuje bowiem życie w ekstremalnych warunkach,...
Audiobook Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu mp3 Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Cena: 29.93 zł
Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnik...
eBook Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu mobi epub Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Cena: 25.43 zł
"Wędrówka dusz” oraz "Przeznaczenie dusz” to najbardziej fascynujące książki, ...
eBook Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych pdf mobi epub Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po

Cena: 50.58 zł
Śmierć zawsze przerażała, ale czy tak naprawdę należy jej się bać? Dzięki tej książce zroz...
Audiobook Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu mp3 Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Cena: 29.93 zł
"Wędrówka dusz" oraz "Przeznaczenie dusz" to najbardziej fascynujące książki, jakie przecz...
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Cena: 31.43 zł
Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekret...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl