Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiuWędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
Galeria okno

Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Ocena: 4.9 (7 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 432
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

31.43

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 26,94 zł

Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekretów naszego istnienia, tłumacząc istotę nieśmiertelności ludzkiej duszy.

Tajemnica ludzkiego istnienia towarzyszy każdemu z nas od zawsze. Jak powstaliśmy, dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy, co wpływa na nasz los? Te wszystkie pytania pojawiają się w naszej głowie, odkąd tylko stajemy się świadomi własnej osobowości.

"Wędrówka dusz" to nie poradnik ani powieść. Nie jest to książka do poduszki ani relaksująca lektura. Jej zadaniem jest wyjaśnienie czytelnikom potęgi ludzkiej duszy i znalezienie odpowiedzi na dziesiątki pytań kłębiących się w naszych głowach.

Rozmyślania nad sensem życia, losami duszy po śmierci i własną osobowością to rzeczy najzupełniej normalne. Posiadamy emocje, znajdujemy się pod wpływem otoczenia i sami na to otoczenie wpływamy. Wszystko to sprawia, że nasz charakter i temperament stale kształtują się i ukierunkowują. Jaki wpływ na to wszystko ma dusza? Czy nasze wybory są w pełni świadome, a może posiadamy pewnych "duchowych przewodników"? Co dzieje się z naszą duszą po śmierci? Czy faktycznie znajduje ona nowe wcielenie? A jeśli tak, to czym kieruje się, dokonując wyboru?

"Wędrówka dusz" to wnikliwa analiza ludzkich przemyśleń, zachowań i osobowości. Została napisana na podstawie relacji aż dwudziestu dziewięciu pacjentów samego autora i hipnoterapeuty - Michaela Newtona. To prawdziwe ludzkie opowieści, które są podstawą wszystkich wniosków wynikających z tej książki. Pozwala to odkryć prawdziwą tajemnicę ludzkiego istnienia i zrozumieć, jak funkcjonuje porządek świata.

Przeczytaj darmowy fragment


Opinie o książce

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto interesuje się doświadczeniem życia po smierci... Zdecydowanie polecam.

dr Hans Holzer, parapsycholog, pisarz

Niezwykła, wciągająca książka, która odkrywa tajemnice życia w świecie duchowym.

"NAPRA Trade Journal"

Wędrówka dusz i Przeznaczenie dusz to dwie najbardziej fascynujące książki, jakie kiedykolwiek czytałam.

Shirley MacLaine, aktorka i pisarka

Wędrówka dusz to pierwsza tak nowatorska, metafizyczna praca, jaka ukazała się w ciągu ostatnich lat. To lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce dowiedzieć się, co czeka go po drugiej stronie.

Dick Sutphen

To  znakomite  i  wnikliwe  podejście  do  kolejnej  próby  zrozumienia natury istnienia.

dr Winafred B. Lucas, mgr Carole Clark, Biuletyn Towarzystwa ds. Terapii i Badań  nad Poprzednimi Wcieleniami


Odpowiedzi czytelników na "Wędrówkę dusz"

Wędrówka  dusz  to  arcydzieło,  które  będzie  pamiętane  jeszcze długo – długo po tym, jak inne książki poświęcone tej dziedzinie zostaną zapomniane. Gratulacje.

Frank, Boston, Massachusetts

Twoja książka pozwoliła mi uświadomić sobie istnienie mojego wewnętrznego „ja” i dała poczucie sensu życia. Jest przepełniona duchowością, ale bez religijnego dogmatyzmu. Jak mogę Ci podziękować?

Vicki, Amsterdam, Holandia

Po kupieniu Wędrówki dusz nosiłam ją ze sobą wszędzie –  nie byłam w stanie jej odłożyć. Poruszyła mnie bardziej niż jakakolwiek inna książka.

Viola, Toronto, Kanada

Jestem  przekonana,  że  tej  przesiąkniętej  duchowością  książki nie można porównać z jakąkolwiek inną publikacją na temat świata duchowego oraz rządzących nim praw i procesów.

Joti, Stambuł, Turcja

Wędrówka dusz to wspaniały dar dla świata, wybrzmie-wający oszałamiającą prawdą.

Madole, Kona, Hawaje

Muszę powiedzieć, że Wędrówka dusz to najpoważniejsza i najbardziej interesująca książka, która opisuje okres życia między kolejnymi wcieleniami, jaką znam. Żadna inna książka nie jest tak szczegółowa. Jej siłą jest krytyczna metoda zadawania pytań pacjentom.

Zeljko, Tybinga, Niemcy

Wędrówka dusz to klasyka, która powinna być dostępna w każdej bibliotece. Zastanawiam się, czy wiesz, ile serc już poruszyła?

J.C., Dublin, Irlandia


O autorze

Autor książki "Wędrówka dusz", dr Michael Newton, jest doświadczonym hipnoterapeutą. Jego pacjenci od lat poznają prawdę o samych sobie i dzięki głębokiej hipnozie są w stanie przypomnieć sobie swoje dawne wcielenia i życie "przed śmiercią". Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i relacji pacjentów, doktor napisał książkę, dzięki której będzie mógł dotrzeć do jeszcze większego grona odbiorców i być może radykalnie zmienić ich spojrzenie na świat.

Szczegóły książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu
 • Tytuł: Wędrówka dusz
 • Autor: Michael Newton
 • Wydawnictwo ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 432
 • Format: 14.5 x 20.5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367247504
 • Język: polski
 • Podtytuł: Tajemnice życia po życiu
 • Oryginalny tytuł: Journey of souls
 • Tłumacz: Magdalena Wysmyk
 • Nr wydania: 4
 • ISBN: 9788367247504
 • EAN: 9788367247504
 • Wymiary: 14.5 x 20.5 cm
Recenzje książki Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna książka z wiedzą, która zmieniła moje postrzeganie tego świata. Zdecydowanie polecam przeczytać !!
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka jest interesująca- porusza ciekawy temat i uważam, że warto ją przeczytać, nawet jeśli ktoś się z nim nie zgadza. Myślę, że lektura ta przyciągnie przede wszystkim takie osoby, które mają już wyrobione zdanie na ten temat (ja należę do tych osób) i mogą widzieć to inaczej, ale książki są po to, żeby je czytać- nie trzeba zgadzać się z treścią lub można tylko częściowo, co wcale nie oznacza, że autor książki lub czytelnik się mylą :)

Książka jest dobrze wydrukowana, z odpowiednią czcionką, a język jest przystępny, co powinno ułatwić czytanie.

+ Bardzo ładna okładka :)
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka o której sporo słyszałam , była do tej pory nieosiągalna . Pierwsze Polskie wydanie . Jestem bardzo zadowolona że mogłam ją nabyć za przystępną cenę . Polecam !
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Czekałam na tą książkę, jestem w trakcie czytania, czytam z zainteresowaniem! :)
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Książka "Wędrówka dusz" autorstwa hipnoterapeuty Michaela Newtona opowiada o jego doświadczeniach z pacjentami, którzy pamiętają swoje poprzednie wcielenia, a także stan pomiędzy inkarnacjami. Początkowo sceptyczny autor, z czasem zaczął dostrzegać, że informacje podawane przez pacjentów w stanie hipnozy są zbyt złożone i powiązane ze sobą, by były tylko konfabulacją podświadomego umysłu. Dzięki temu zaczął odkrywać metafizyczne prawa rządzące naszym życiem i śmiercią.

"Wędrówka dusz" to obok innych książek Michaela Newtona żelazne pozycje w kanonie współczesnych książek dotyczących rozwoju duchowego. Autor w przystępnej formie przedstawia światopogląd oparty o informacje uzyskane od pacjentów których poddawał hipnozie. Według mnie, można uznać je za wiarygodne, ale każdy może samemu wyrobić sobie zdanie po przeczytaniu książki. Bardzo lubię sposób w jaki autor podaje fakty na temat reinkarnacji i życia pozagrobowego. Zawsze miałem problem ze zrozumieniem tych zagadnień, bo forma w jakiej są one przedstawiane przez religie wschodnie jest dość mglisty i niekonkretny. Koncepcje te są przedstawione w "Wędrówce dusz" językiem łatwym do zrozumienia, a zarazem ścisłym i metodycznym. Michael Newton również stara się, aby nie przyjmować wszystkiego czego się dowiaduje na wiarę, ale spokojnie i sceptycznie bada informacje o zaświatach.

Książka bardzo mi się podobała. Jest to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zgłębić zasady rządzące głębszym wymiarem życia. Przystępnie napisana, przedstawia łatwe do zrozumienia idee, które mogą pomóc odnaleźć się w świecie i znaleźć zgubiony sens życia. Na pewno też poszerzają posiadany obraz świata. "Wędrówkę dusz" polecam też sceptykom. Nawet jeżeli odrzucą zawarte tam myśli, to przynajmniej skonfrontują się z innym światopoglądem i może spojrzą na pewne sprawy inaczej.
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Wędrówka dusz Michaela Newtona opisuje 29 historii ludzi znajdujących się w stanie hipnozy. Doktor Newton cofa swoich rozmówców do poprzednich wcieleń. Uczestnicy terapii barwnie opisują podróż duszy po śmierci. Często daję się ponieść emocjom. Starają się jak najdokładniej uchwycić swoje odczucia w trakcie umierania. Pokazują jak wygląda rzeczywistość pomiędzy reinkarnacją.

Wędrówka dusz mimo, że liczy ponad 400 stron jest napisana bardzo prostym językiem. Wypowiedzi doktora są skupione na naukowych aspektach duchowości. Rozmówcy pochodzą z rożnych środowisk. To praktykujący katolicy, ateiści lub osoby plasujący się po miedzy spektrum. Sam Michael Newton jest bardzo wiarygodny. Uważnie słucha opowieści nie narzucając żadnej interpretacji. Podkreśla, że sam na początku bardzo sceptycznie podchodził do zjawiska terapii regresywnej.

Ten dziennik podróży zainteresuje ludzi zadających sobie wiele pytań o nasze miejsce na ziemi. Otwiera dyskusję dotyczącą życia po śmierci, regeneracji oraz wiary. Aby w pełni zrozumieć wielowymiarowość książki Newtona warto przeczytać ją drugi razy. Łatwiej wtedy zauważyć różnice w postrzeganiu życia pozagrobowego u każdego z rozmówców.

Pozycja na pewno nie przypadnie każdemu do gustu. Dla wielu może to być szansa na wyjście poza swoją strefę komfortu. Znacząco różni się od innych pozycji opisujących życie pozagrobowe. Mimo, że osobiście mam kilka zastrzeżeń, co do pracy doktora Newtona, nie czuję, że zmarnowałam swój czas. Wędrówka dusz dała mi kilka odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i pozwoliła na zastanowienie się nad swoim życiem.
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Po prostu fantastyczna książka! "Wędrowka dusz" Michaela Newtona zupełnie zmieniła moje spojrzenie na wiele spraw związanych z ludzką egzystencją. Cała treść oparta jest na wieloletnich badaniach autora, który wprowadzał swoich pacjentów w stan głębokiej hipnozy, spisując ich zeznania dotyczące poprzednich wcieleń. Twórca zaskakująco i ciekawie porusza kwestie związane z powodem naszego istnienia, światem duchowym, śmiercią oraz tym, co jej towarzyszy i dzieje się po niej.

Tym, co wyróżnia tytuł Newtona spośród wielu innych jest wyjątkowy styl pisania - "Wędrówka dusz" jest napisana po prostu perfekcyjnie, chyba nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak unikalnym tekstem. Przeczytanie książki zajęło mi całą noc - ciężko się od niej oderwać, gdy już się zacznie, a kolejne strony połyka się z prawdziwą przyjemnością. To dzieło - bo myślę, że z czystym sumieniem mogę tak nazwać tą publikację - otworzyło mi umysł w jednym momencie, czego nie potrafiły sprawić lata edukacji oraz członkowstwo w różnych stowarzyszeniach ezoterycznych. Po lekturze nie mam najmniejszych wątpliwości, dlaczego tytuł stał się światowym bestsellerem. Z pewnością będę do niego co jakiś czas wracał.

Pozycja na pewno warta przeczytania i z całego serca polecam ją każdemu, kto chce uwolnić swoje myślenie ze sztywnych ram, a przy okazji zrelaksować się. Jednak uprzedzam! Bardzo trudno jest przerwać czytanie, a Twój światopogląd może już nigdy nie być taki, jak wcześniej.

W 100% zasłużona ocena!
Podobne produkty
Audiobook Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu mp3 Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

Cena: 29.93 zł
Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy! Pierwsza tak wnik...
eBook Wędrówka dusz mobi epub Wędrówka dusz

Cena: 25.43 zł
Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekretów naszego...
eBook Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu mobi epub Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Cena: 25.43 zł
"Wędrówka dusz” oraz "Przeznaczenie dusz” to najbardziej fascynujące książki, ...
Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Cena: 34.93 zł
Interesujesz się reinkarnacją? Fascynuje Cię życie po śmierci? Świat duchowy nie jest Ci o...
eBook Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po życiu, wędrówce dusz i naszych przewodnikach duchowych pdf mobi epub Życie nie kończy się śmiercią. Rozmowy z duchem o sekretach życia po

Cena: 50.58 zł
Śmierć zawsze przerażała, ale czy tak naprawdę należy jej się bać? Dzięki tej książce zroz...
Audiobook Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu mp3 Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

Cena: 29.93 zł
"Wędrówka dusz" oraz "Przeznaczenie dusz" to najbardziej fascynujące książki, jakie przecz...
eBook Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w Kronikach Akaszy mobi epub Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia. Poznaj prawdę zapisaną w

Cena: 46.33 zł
Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy popr...
Wędrówka z Ablem Wędrówka z Ablem

Cena: 37.91 zł
Anna Badkhen to nietypowa dziennikarka. Portretuje bowiem życie w ekstremalnych warunkach,...
Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia Wędrówka Twojej duszy poprzez wcielenia

Cena: 50.58 zł
Kroniki Akaszy to archiwum energetyczne, w którym odnotowane są wędrówki każdej duszy popr...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl