Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Shirlie Roden w Warszawie 17 - 23 kwietnia

ODKRYJ UZDRAWIAJĄCA SIŁĘ WŁASNEGO GŁOSU - warsztaty

Prowadząca: Shirlie Roden (Wielka Brytania)
Miejsce: Warszawa


Shirlie Roden: piosenkarka i terapeutka z Wielkiej Brytanii, która uczy jak wykorzystywać moc ludzkiego głosu do uzdrawiania. Prowadzi warsztaty w Wielkiej Brytanii, Australii, na Malcie, Węgrzech, Chorwacji i Słowenii, a od roku 2005 również w Polsce, propagując swą innowacyjną metodę pracy z głosem i uzdrawiającą siłę swego pięknego śpiewu. Zobacz stronę WWW Shirlie: http://www.shirlieroden.com.

Shirlie jest autorką książki "Uzdrawianie dźwiękiem", nagrała kilka solowych płyt: SKYDANCER, THE PATH OF DARING, THE CHILD I KNEW, THE VANISHING LAKE, ENDLESS LOVE, a obecnie pracuje nad zupełnie nową płytą ANGELS OF SOUND. Jej piosenki, pełne pozytywnych treści wspieranych wpadającą w ucho melodią, nie tylko podnoszą poziom energii słuchacza, ale też kształtują wrażliwość dla Ziemi. Posłuchaj fragmentów muzyki Shirlie z płyt: Endless Love, The Vanishing Lake i The Path of Daring.

Swoją karierę na scenie zaczynała od muzyki rockowej, to wtedy podczas koncertu doświadczyła spontanicznego przepływu ogromnej energii, którą postanowiła wykorzystać do pozytywnego oddziaływania na słuchaczy. To wydarzenie zapoczątkowało jej rozwój duchowy, który poszedł w kierunku wykorzystania głosu ludzkiego jako doskonałego instrumentu uzdrawiania.

Shirlie ma w swoim dorobku wiele musicali, których jest kompozytorem i współautorem, współpracowała z takimi artystami jak: Mike Oldfield, Ultravox, Suzi Quatro, Hot Chocolate, Ray Davies and the Kinks, David Gilmore, Ian Gillan.

Shirlie prowadzi autorskie warsztaty na temat dźwięków czakr, uzdrawiania dźwiękiem, uzdrawiającej mocy wody, uzdrawiania pierwiastka żeńskiego i męskiego, drzewa życia, uwalniania przeszłości, manifestowania marzeń, kreatywnego pisania i inne, za pomocą dźwięku uwalnia dusze uwięzione w miejscach martyrologii. Wszystkie warsztaty zawierają medytacje i wizualizacje dźwięku i czakr z użyciem głosu.


WARSZTATY:
19 kwietnia  (sobota) ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK, od godz. 10.30 do 17.30
20 kwietnia  (niedziela) WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW, od godz. 10.30 do 17.30

INDYWIDUALNE KONSULTACJE:  17, 18, 21, 22, 23 kwietnia. Możliwość tylko dwóch konsultacji dziennie w godzinach: 10.00 - 12.00 i 12.30-14.30


ODKRYJ SWÓJ DŹWIĘK

Wprowadzenie do wykorzystania głosu do samouzdrawiania, relaksacji i uwalniania emocji. Przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.

Przez cały czas masz przy sobie jeden z najprostszych i najbardziej naturalnych instrumentów uzdrawiania: ludzki głos. Z łatwością możesz go używać do uwalniania blokad emocjonalnych, podnoszenia swojego poziomu energii i do relaksacji. Nasze zdominowane przez technikę i komputery życie społeczne odcięło nas od pradawnych praktyk wspólnego śpiewu, a ten warsztat pomoże ci powrócić do korzeni i nauczyć się używać twojego własnego dźwięku. Nie musisz być śpiewakiem czy muzykiem: przy użyciu prostych, praktycznych metod odkryjesz i nauczysz się jak wykorzystywać dźwięk, który najbardziej pasuje do twego głosu, ciała i potrzeb emocjonalnych.


WEZWANIE WSZYSTKICH ANIOŁÓW 

Istnieją Anioły Dźwięku, Anioły Uzdrowienia, Anioły Dostatku  i Anioły w każdym z nas. Ale w jaki sposób można przekształcić nasz cień w światło? W bardzo prosty sposób - przy użyciu dźwięku własnego głosu -możesz  oczyścić przeszłość, podnieść wibracje każdej komórki ciała i połączyć się z wyższymi, anielskimi energiami.

Używając dźwięku, śpiewu, medytacji, oddychania i wizualizacji przywołamy Aniołów. Doświadczysz głębokiego połączenia z Aniołami Uzdrowienia i Dostatku, mocy uzdrowienia czystej bezwarunkowej miłości i współodczuwania poprzez Aniołów, którzy wibrują w wytwarzanych przez nas dźwiękach.

Zamanifestuj Anioła w sobie i odnajdź swoje skrzydła, byś mógł lecieć wraz dźwiękiem swojego prawdziwego Ja: Istoty z Czystego światła, połączonej z uniwersalną świadomością.

Opłata za WARSZTAT: każdy dzień 270 PLN. Osoby powtarzające 20% zniżki.
Opłata za ok. 2 godzinną indywidualną konsultację: 270 PLN z tłumaczem, 210 PLN bez tłumacza

Informacje i zapisy: Agnieszka Jurko, a.jurko@wp.pl, tel: 501 625 528

Miejsce: dokładne miejsce zostanie podane w terminie późniejszym.

DODATKOWE UWAGI:
· miejsca wykładów i warsztatów zostaną podane w terminie późniejszym
· warunkiem uczestnictwa w warsztacie jest przedpłata (bezzwrotna) 100 PLN za każdy dzień warsztatów oraz za indywidulną konsultację.
· z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz wpłaconych zaliczek
· na zajęcia proszę zabrać ze sobą duże ilości wody do picia, luźne ubranie, koc lub śpiwór do leżących medytacji

POLECAMY OBEJRZENIE:
· Relacji z marcowych warsztatów opublikowanych w listopadowym numerze Zwierciadła: http://www.zwierciadlo.pl/index.php?pid=2&c=5&a=365&rok=2006&numer=11&id=1i
· Nagranego wywiadu z Shirlie: http://www.bcd.com.pl/Download/50.aspx


Wrażenia uczestników z poprzednich warsztatów:

Pomimo dzisiejszego pójścia do pracy nadal jestem w odmiennym stanie świadomosci, bo ciagle jestem w świecie dźwięków.Należałam zawsze do osób, które wstydziły się swojego głosu i unikały jak ognia wszelkich rozśpiewanych imprez. Ale około dwóch lat temu zaczęłam odczuwać potrzebę pracy z dźwiękiem. Do tej pory jednak omijałam pracę z własnym głosem i pracowałam z hemi-sync i misami tybetańskimi.

Pierwszego dnia na warsztacie u Shirlie zebrała się grupa, w której połowa uczestników podobnie jak ja chciała odblokować swoje gardło a druga połowa szukała nowych metod pracy z głosem.

Shirlie przekazała nam bardzo proste wskazówki: jak rozluźniać ciało fizyczne, jak oddychać przeponą, jak poruszać ustami przy konkretnych samogłoskach, jak sprawdzić w jakiej tonacji najlepiej śpiewamy i jak odnaleść uzdrawiającą siłę własnego głosu. Celem warsztatów nie była nauka śpiewania, ale uwolnienie własnego głosu i pozbycie się blokad z tym związanych.

Każdy z uczestników pod koniec dnia miał samodzielnie wypracowaną indywidualną mantrę składającą się z kilku dźwięków (w większości z samogłosek) a ich dobór wynikał z obserwacji własnego ciała, które odbierało lepiej lub gorzej wibracje danych dźwięków. A największym zaskoczeniem była propozycja Shirlie zaśpiewania solowego! przed grupą naszych indywidualnych mantr i wiercie mi, to nie było ciche mruczenie to była muzyka całym ciałem.

Moja mantra okazała się moją mantrą mocy i obserwuję teraz uważnie co się zmienia w moim codziennym życiu a nawet we snach (między warsztatami miałam sen związany ze ściganiem mnie przez żywioł wody, który przestal mi zagrażać jak tylko przypomniałam sobie swoją moc).

Drugiego dnia na warsztatach ogólnie mówiąc pracowaliśmy z dźwiękami i czakrami. Cały dzień to było przygotowywanie nas do sesji uzdrawiania własnym głosem drugiej osoby. Pracowaliśmy w parach i efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Ja podczas sesji wyciagałam moim głosem blokady z pleców Moniki (widziałam je w postaci wbitych śrub) oraz z gardła i brzucha. U mnie natomiat głos Moniki odebrałam jaką cudowną kołysankę, która przeniosła mnie w świat dzieciństwa i umożliwiła mi uzdrowienie starych spraw związanych z moją nieżyjącą Mamą.

AgnieszkaMinęły już prawie trzy tygodnie od warsztatów z Shirlie Roden, a mimo to trudno mi opisać swoje wrażenia. Przede wszystkim bardzo wiele oczekiwałam po tych warsztatach - spotkało mnie coś jeszcze piękniejszego. Pracując jako dyrygent z chórem amatorskim chciałam poznać nowe metody prowadzenia muzykoterapii głosem, zestawy ćwiczeń itp. Nie spodziewałam się, że dodatkowo będę uczestniczyć w niesamowitym wydarzeniu muzycznym - kierowanej przez Shirlie improwizacji wokalnej.

Spośród nieuporządkowanej masy dźwięków, podczas medytacji, zaczęła powstawać przepiękna harmonia, wyczuwało się niesamowitą przestrzeń, ogrom miłości, tkliwości i ciepła, które (jak sądzę) dotykało nie tylko mnie jedną. Uczestnicy stworzyli podczas warsztatów bardzo wyjątkowy utwór - jedyny w swoim rodzaju, do bólu szczery. Miałam ochotę trwać w nim jak najdłużej, wyśpiewać wszystkie swoje uczucia związane z dobrymi i złymi wspomnieniami, pozwolić płynąć dźwiękom swobodnie, włączać swój głos w chór pozostałych głosów - to wszystko się działo. Dzięki fantastycznej atmosferze, jaką od początku wprowadziła Shirlie, czułam się bezpieczna, wspierana przez pozostałych, otoczona dobrymi emocjami. Wyjeżdżałam do domu z uczuciem żalu, że tak szybko minął czas warsztatów, ale jednocześnie z wielką radością i poczuciem, że swoje zajęcia muzyczne z chórem mogę wzbogacić dodatkowo o wiele pięknych elementów. W to, że dźwięk leczy - nigdy nie wątpiłam, ale teraz jestem bogatsza o nowe doświadczenia.
Marzena


Miałam to niezwykłe szczęście, że mogłam się spotkać z Shirlie Roden zarówno podczas sesji indywidualnej jak i prowadzonego przez nią warsztatu. Jestem pod ogromnym wrażeniem obydwu spotkań.
Na każdym z nich otrzymałam dokładnie to czego w danym momencie potrzebowałam. Doświadczyłam niezwykle skutecznych a jednocześnie prostych technik i rytuałów, których działanie mogłam zaobserwować prawie natychmiast po ich zakończeniu w realnych kontaktach z innymi ludźmi.

Shirlie pracuje z ogromną bezwarunkową miłością, łagodnością i szacunkiem dla drugiego człowieka. W niezwykły sposób trafia dokładnie w sedno problemu, a jednocześnie sprawia, że cały proces odbierany jest jako coś bardzo prostego, naturalnego i radosnego.

Miriam Engedi

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2