Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zbliżają się Andrzejki, ale spokojnie...

Zanim zaczniesz wieszczyć, musisz osiągnąć spokój. Te mądre słowa odnoszą się nie tylko do wróżenia, lecz i do rozwiązywania problemów, z którymi spotykamy się na co dzień. Przydatnej umiejętności budowania spokojnej uwagi nauczysz się z książki, która ma tej jesieni świetną cenę! Dziś również zapraszam Cię do poznania prostych sposobów wróżenia, abyś mógł na Andrzejki pozytywnie zaskoczyć swoich przyjaciół!

*Magiczne Książki na jesień*

Magiczne Książki na jesień

Poznaj inspirujące książki ze zniżkami do -95%, idealne na lekturę w czasie deszczowych, jesiennych wieczorów! Wśród nich znajdziesz poniższe tytuły:
 
Spokój jest rozwiązaniem

Spokój jest rozwiązaniem - Keith Park
Cena: 34,90 zł 17,45 zł Taniej o 50%!

Z tej książki dowiesz się, jak stosować medytację do rozwiązywania życiowych problemów.

Dzięki omówionym w niej prostym ćwiczeniom nauczysz się radzić sobie z trudnościami, kontrolować swoje reakcje, myśli i emocje, a także poprawisz stan swojego zdrowia i relacje z innymi. Będziesz żyć życiem, jakiego pragniesz!

 

Spokój jest rozwiązaniem

Magia domowa

Magia domowa - Scott Cunningham i David Harrington
Cena: 34,90 zł 17,45 zł Taniej o 50%!

Oto znakomity poradnik z opisami praktycznych rytuałów i zaklęć, dzięki którym Twój dom będzie pełen pozytywnej energii.

Dowiedz się, jakie rośliny trzymać w domu dla określonych celów albo jak sporządzić proste saszetki z zwartością ziół, które zabezpieczą dom przed złodziejami lub złą pogodą. Wreszcie poznasz znaczenie domowych omenów i znaków, jak upuszczenie naczyń, zbicie szkła czy rozlanie wody.

 

Magia domowa


Prawda, że ceny tych książek wyglądają bardzo zachęcająco? Będziesz też usatysfakcjonowany z ich treści! Sprawdź wszystkie Magiczne Książki idealne na jesień:

Magiczne Książki do 95% taniej*CzaroMarownik 2016 - Twój Magiczny Kalendarz*

CzaroMarownik 2016


Jest już dostępny nieziemsko praktyczny, anielsko inspirujący i diabelnie magiczny niezwykły kalendarz księżycowy na 2016 rok! Z nowym CzaroMarownikiem 2016 każdy Twój dzień w nadchodzącym roku będzie wypełniony magią! 

CzaroMarownik 2016*Przygotuj się na Andrzejki!*

Zawsze marzyłeś o szklanej kuli? A może pragniesz nauczyć się wróżyć z kart, czy też po prostu urozmaicić wieczór andrzejkowych wróżb dla swoich znajomych? Przygotuj się do niego wcześniej i wybierz taką metodę wróżebną, która da Ci najwięcej satysfakcji!

Kula kryształowa ze szklaną podstawką, 7.5cm
 
Cena: 72,34 zł
Taniej o: 20 %!
Obrus Pentagram
 
Cena: 75,15 zł
Taniej o: 12 %!
Złoty Lenormand  - Ciro Marchetti
 
Cena: 84,99 zł
Taniej o: 10 %!
Zestaw: Praktyczny kurs Tarota + Tarot Uniwersalny
Cena: 97,33 zł
Taniej o: 25 %!

Czy wiesz, że już przez to, jak spala się świeca, jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłość? Niech każdy z uczestników andrzejkowej zabawy wybierze dla siebie nową świecę, zapali i obserwuje sposób jej spalania. Interpretację wróżby znajdziesz TUTAJ >>

Zestaw 10 świec

Cena zestawu 10 świec w różnych kolorach to 25,00 zł 20 zł 20% taniej!

Sprawdź nasze podpowiedzi na andrzejkowe wróżby, abyś mógł się do nich wcześniej przygotować i świetnie się bawić w ten magiczny wieczór ze swoimi przyjaciółmi!

Wróżby na Andrzejki

 

Pozdrawiamy magicznie!
Renata Nikonowicz i ekipa sklepu CzaryMary.pl

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2