Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Karty Anielskie dla każdego

Karty Anielskie to idealny sposób na otrzymanie odpowiedzi na wszystkie pytania. Każda, nawet początkująca osoba, która nigdy jeszcze nie miała możliwości skorzystania z podpowiedzi wyroczni, sięgając po talię kart anielskich jest w stanie prawidłowo odczytać ich znaczenie. Dlaczego? Ponieważ karty anielskie tworzone są w taki sposób, że ich przesłanie jest łatwe do zrozumienia, a odpowiedź trafia prosto do serca i duszy osoby pytającej.

Czy czujesz się gotów na poznanie tego, co chcą Ci przekazać Anioły?

Poniżej znajdziesz przykłady najpiękniejszych i najłatwiejszych w odczycie talii kart anielskich:


*Karty Przesłania Aniołów *

 

Talia "Przesłania Aniołów" autorstwa dr Doreen Virtue składa się z 44 kart ozdobionych pięknymi obrazami Aniołów. Pod grafiką na każdej karcie znajduje się krótkie anielskie przesłanie. W pudełku z kartami znajduje się książeczka w języku polskim, w której znajdziesz rozszeżony opis znaczenia danej karty.

Przesłania Aniołów


Karty mają pozałacane brzegi, co przy wspaniałej szacie graficznej całej talii daje przekonanie, że oto trzymamy w dłoniach coś pięknego, co cieszy nasze oko i raduje duszę.


Jak korzystać z anielskich kart? Jeśli masz konkretne pytanie, potasuj talię i zadaj w myślach pytanie. Poproś swoje Anioły opiekuńcze o wskazówkę, która teraz Ci pomoże. Następnie wylosuj jedną kartę, odczytaj zapisane na niej przesłanie. To jest odpowiedź dla Ciebie. Jej rozszerzenie znajdziesz w dołączonej do talii książeczce.


A oto przykładowe przesłanie jednej z kart talii "Przesłania Aniołów":


POZWÓL PRZESZŁOŚCI ODEJŚĆ

Jarzmo przeszłości znużyło cię, ukochany. Nadszedł czas, byś zdjął je ze swych ramion. Zatrzymaj tylko miłość i to, czego się nauczyłeś, a całą resztę przeszłości zostaw za sobą. Nie chcesz jej ani nie potrzebujesz,
a ona już minęła.


Spójrz na kilka przykładowych kart talii "Przesłania Aniołów". Czy nie są piękne?

Karty przykładowe

ZAMÓW KARTY PRZESŁANIA ANIOŁÓW >>

 


* Karty Anielska odpowiedź *

Poznaj również najnowszą talię kart anielskich autorstwa dr Doreen Virtue i Valentine Radleigh, "Karty Anielska Odpowiedź".

Anielska odpowiedź

 

Talia ta pozwala zasięgnąć porady Aniołów w każdej sytuacji, zaś dołączona do kart książeczka szczegółowo objaśni znaczenie krótkiej anielskiej wiadomości zapisanej na kartach. Karty również mają pozłacane brzegi, przez co talia wygląda pięknie i złociście!

Kartom "Anielska Odpowiedź" możesz zadawać pytania, na które odpowiedź brzmi tak lub nie (talia zawiera aż dwie wersje tych stwierdzeń - nie tylko TAK, NIE ale też TAK! oraz NIE!). Udzielą Ci również odpowiedzi na to, kiedy może mieć miejsce jakieś zdarzenie: czy w przeciągu kilku dni, tygodni, czy może miesięcy.

Dzięki anielskiej pomocy za pośrednictwem talii "Anielska Odpowiedź" z łatwością dowiesz się, za jaki czas powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, jaka jest przyszłość związku, w którym się aktualnie znajdujesz oraz jak będzie wyglądał stan Twojego zdrowia w najbliższym czasie.

Dzięki konkretnie sformułowanym odpowiedziom będziesz w stanie prowadzić aktywny dialog ze swoimi opiekuńczymi Aniołami.


Obrazy Aniołów na kartach "Anielska Odpowiedź" są po prostu zachwycająco piękne:

Przykładowe karty

ZAMÓW KARTY ANIELSKA ODPOWIEDŹ >>

 


* Karty Anielskie klucze *

"Anielskie klucze" to talia 56 kart z krótkimi przesłaniami od Aniołów. Jest ogromnie wygodna w użyciu z powodu niewielkiego rozmiaru kart - mają one wymiary 6,5 x 4 cm.

Anielskie klucze

Z powodu wygodnego rozmiaru tych kart możesz mieć je zawsze przy sobie w podręcznej torbie i sięgać do nich, kiedy tylko sam lub ktoś z Twojego otoczenia będzie potrzebował natychmiastowej anielskiej porady.

Oto przykłady wskazówek od anielskich przewoników
z talii "Anielskie klucze":

Daj się zainspirować.
Wyznaczaj sam swoje granice.
Proś, a będzie Ci dane.
Pozwól sie obdarować.
Znajdź swoje miejsce w życiu.Przesłania od Aniołów na kartach tej uroczej talii są niczym klucze, które otwierają drzwi do Twojego serca, a w nim właśnie skrywają się właściwe odpowiedzi i to, czego poszukujesz.

Karty przykładowe

ZAMÓW KARTY KLUCZE ANIOŁÓW >>

Anioły zawsze udzielą Ci odpowiedzi! Wystarczy, że im zaufasz i poprosisz o radę.


* Modlitwy do Aniołów *

Oto książka, która pokazuje, jak skutecznie prosić Anioły o zdrowie, miłość i opiekę!

Modlitwy do Aniołów
Zaklinacz Aniołów - Kyle Gray - przedstawia w niej:

  • afirmacje anielskie;
  • techniki modlitw do aniołów;
  • inwokacje wzywające określone anioły i archanioły;
  • alfabetyczny katalog modlitw w różnych intencjach: od znalezienia bratniej duszy i zapewnienie powodzenia po leczenie chorób.

Zapraszam, przeczytaj dłuższy darmowy
fragment książki "Modlitwy do Aniołów" (pdf) >>

 

Otwórz się na anielską obecność
i doświadczaj cudów!

"Modlitwy do aniołów" zawierają charakterystykę 15 głównych archaniołów, wezwania do określonych duchowych pomocników, zbiór codziennych modlitw w każdej intencji, a także relacje z życia samego autora oraz historie jego pacjentów, którzy doświadczyli cudownych rezultatów anielskich interwencji.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ MODLITWY DO ANIOŁÓW >>

 

Anielskie Inspiracje

ZOBACZ WIĘCEJ KSIĄŻEK O ANIOŁACH >>

 


* Anielskie figurki i biżuteria *

Figurki z Aniołami są niemal uniwersalnym prezentem, idealnym dla każdego - przyjaciółki, dziecka, siostry, mamy, babci, wujka, brata, taty, dziadka... A to dlatego, że zawsze niosą ze sobą pozytywną energię i kojarzą się z najlepszymi uczuciami: miłością, przyjaźnią, uczciowścią, dobrem, serdecznością oraz poczuciem bezpieczeńtwa.

Zestaw 4 liter  LOVE  z białymi Cherubinami
Talizman Aniołów, srebro
Anioł Pański
Aniołek śpiący w skrzydłach

Podobnie jest z biżuterią z wizerunkami Aniołów lub anielskimi imionami. Biżuteria z Aniołami pięknie wygląda i przypamina o nieustannej obecności anielskich przewodników, którzy są gotowi, by nieść nam pomoc, kiedy ich tylko wezwiemy.

ZOBACZ FIGURKI I BIŻUTERIĘ Z ANIOŁAMI >>

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!