Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop tygodniowy na 29.06 - 5.07 2015

W tym tygodniu wyjątkowo zamieszczamy CzaroMarowy horoskop na aktualny tydzień jako osobny artykuł, a wszystko przez chwilową awarię na serwisie z horoskopem. Awaria awarią, ale prognozy już teraz warto poznać i korzystać z ich podpowiedzi. Życzymy samych pomyślnych wiadomości!

Horoskop tygodniowy na 29 czerwca -  5 lipca 2015

BARAN

Planety obiecują wspaniały tydzień, pełen radości i szans, pojawiających się jedna za drugą. To znakomity czas na relaks, wyjazd zagraniczny lub inny rodzaj wakacji, który spełni Wasze oczekiwania. Barany, które postanowią w tym tygodniu zapisać się na kurs, decydują o kierunku studiów lub zdają egzaminy, będą bardzo zadowolone z rezultatów. Trygon przebywającego w Waszym znaku Urana do Jowisza i Wenus w Lwie, sprzyja również romansom, rozglądajcie się więc wokół, umawiajcie się na randki, chodźcie na spotkania, bo na jednym z nich możecie spotkać miłość swego życia. Praktycznie przez cały tydzień planety będą Wam sprzyjać, ale kolejne dni mogą Wam wystawić rachunek, więc korzystajcie z rozwagą z tego szczęścia.


BYK

Gdziekolwiek w tym tygodniu znajdą się Byki, poczują się fantastycznie. Rozdający łaski i poczucie zadowolenia Jowisz utworzy koniunkcję z władczynią Waszego znaku Wenus. To jak spotkanie dwojga przyjaciół – szczęście się dubluje. Również konfiguracje pozostałych planet okażą się bardzo korzystne nie tylko dla Waszego samopoczucia, ale również dla stanu posiadania. Możecie liczyć na niespodziewany zastrzyk dodatkowych funduszy, które najchętniej zainwestujecie w mieszkanie, dom i jego otoczenie, aby upiększyć to, na co spoglądacie każdego dnia. To również znakomity czas dla podróży i wszelkiego rodzaju publikacji.


BLIŹNIĘTA

Jest szansa, że w tym tygodniu wreszcie pojawią się pieniądze, na które już nie liczyliście, z jakiegoś dodatkowego projektu w pracy. Powściągnijcie tylko swoją nadmierną chęć wydawania, bo chociaż nie zabraknie Wam obecnie środków, w najbliższej przyszłości pojawią się większe wydatki, których się teraz nie spodziewacie. Tydzień przebiegnie znakomicie i w dobrym samopoczuciu, wydarzy się wiele nieoczekiwanych zdarzeń na licznych spotkaniach towarzyskich. Otoczeni będziecie ludźmi życzliwymi, którzy pozytywnie wpłyną na realizację Waszych planów. Wolne Bliźnięta zwrócą uwagę na kogoś, kto odbiera na tej samej fali, podziela Wasze poglądy i zainteresowania. Jeśli czekają Was w tym czasie wystąpienia publiczne, to możecie się spodziewać, że spotkacie się z ogromnym zainteresowaniem.


RAK

Raki z pierwszej dekady znaku będą gotowe się spakować i z dnia na dzień wyruszyć w romantyczną podróż na koniec świata. Takim decyzjom sprzyjać będzie znakomita sytuacja finansowa, premia lub awans, znaczna podwyżka w pracy albo kontrakt biznesowy, gwarantujący poważne zyski. Na fali entuzjazmu skłoni będziecie wydać więcej, niż posiadacie, nie licząc się z konsekwencjami. Planety ostrzegają jednak, że przyszły tydzień może zmienić radykalnie Waszą sytuację, i chociaż pieniędzy Wam nie zabraknie, pojawią się niespodziewane wydatki. W tym tygodniu jednak korzystajcie ze znakomitej passy i dajcie się ponieść wakacjom oraz radosnej atmosferze.


LEW

Koniunkcja Wenus i Jowisza w Waszym znaku, tworząca trygon do Urana w Baranie, przyniesie w tym tygodniu wielu Lwom, szczególnie urodzonym na przełomie drugiej i trzeciej dekady znaku, jakieś szczęśliwe wydarzenie. Jeśli zaplanowaliście w tym czasie urlop, to spędzicie go w fantastycznym nastroju. Planety promują przede wszystkim wyjazdy zagraniczne, ale także śluby, zaręczyny i inne wydarzenia, przynoszące radość i zadowolenie. Wolne Lwy staną się w tym czasie bardzo „kochliwe”, możecie spotkać swoją drugą połowę lub spędzić miło czas w towarzystwie płci przeciwnej.


PANNA

Podczas gdy inni będą odpoczywać, Panny w wielu przypadkach pozostaną w tym tygodniu w pracy. Okaże się to dla Was bardzo opłacalne, bo możecie na tym skorzystać. Planety sugerują spotkanie z osobą, która wywrze wielki wpływ na Wasze życie, może to być przyjaźń, która połączy Was na wiele lat. Przy okazji poznacie tajemnice, które otworzą Wam oczy i pozwolą sprawniej poruszać się wśród znajomych i współpracowników. Niektóre Panny nawiążą ukryty romans, nie bacząc na konsekwencje, i przepełni je to prawdziwym szczęściem. Zapowiada się dla Was magiczny czas. Korzystajcie z tej wyjątkowej aury, bo przyszły tydzień nie będzie już tak doskonały.


WAGA

Z partnerem będziecie się rozumieć bez słów, dojdziecie do wniosku, że jest Waszym najlepszym przyjacielem. To znakomity tydzień, aby zaplanować wspólną przyszłość. Powiodą się również wszelkiego rodzaju spotkania towarzyskie, pertraktacje i umowy. Ten wyjątkowo szczęśliwy układ planet, kiedy Wenus tworzy koniunkcję z Jowiszem i trygon z Uranem, może zaowocować sukcesem, o jakim nawet nie marzyliście. Nie siedźcie w domu, wychodźcie do ludzi, rozmawiajcie, opowiadajcie o swoich pomysłach a spotkacie kogoś, kto Wam w tym pomoże. 2 lipca emocje sięgną zenitu, nie zapominajcie, że podkręca je pełnia w Koziorożcu, nie dajcie się sprowokować. Starajcie się w tym tygodniu czerpać jak najwięcej radości z życia.


SKORPION

Jeśli spędzacie wakacje za granicą czekają Was tam romantyczne chwile, kolacje przy świecach, spacery o zachodzie słońca oraz inne przyjemności, jakich się nie spodziewaliście. Również w kraju spędzicie wspaniały urlop, najważniejsze, aby w dobrym towarzystwie. Skorpiony, które obowiązki zatrzymają w pracy, nadal będą przeżywać swoje zawodowe „5 minut”. Wykażecie się pomysłowością, zapobiegliwością i genialnymi rozwiązaniami, na jakie nikt inny nie wpadł. Zostanie to zauważone i docenione, możecie się spodziewać awansu, podwyżki, a przynajmniej pochwały szefa. Jeśli staraliście się o kredyt, to jest duże prawdopodobieństwo, że go uzyskacie. To dobry tydzień do podpisywania umów.


STRZELEC


Tydzień zapowiada się szczególnie fascynująco, pogodnie i radośnie. Kursy, szkolenia, warsztaty i podróże zagraniczne okażą się ekscytujące i trafione w dziesiątkę. Koniunkcja Jowisza z Wenus i trygon obydwu planet do Urana zapowiada sukcesy w każdej dziedzinie, szczególnie artystycznej. Strzelce urodzone na przełomie drugiej i trzeciej dekady znaku (10-18 grudnia) może spotkać prawdziwy prezent od losu. Korzystajcie i cieszcie się dosłownie każdą chwilą tego tygodnia. Amor może Wam strzelić w samo serce, zaczniecie chodzić z głową w chmurach, będzie romantycznie i nietuzinkowo. Sukcesy dzieci sprawią Wam ogromną radość.


KOZIOROŻEC

Sprawy partnera okażą się dla Was w tym tygodniu najważniejsze. Postarajcie się okazać mu więcej ciepła, bo bardzo tego potrzebuje. Przy odrobinie wysiłku możecie spędzić fantastyczny tydzień, romantyczny i twórczy. Powiodą się wspólne ustalenia i plany, pod szczególnie szczęśliwą gwiazdą znajdują się sprawy związane z urządzaniem domu. Jest duże prawdopodobieństwo, że uda Wam się uzyskać kredyt na wymarzone mieszkanie i podpiszecie korzystną umowę. W środę i czwartek 1 i 2 lipca, podczas pełni w Waszym znaku, opanujcie emocje, jest na to zresztą duża szansa – to, co uda Wam się ustalić w tych dniach, przyniesie w przyszłości duże korzyści. Jak na dłoni zobaczycie wszystkie aspekty omawianej sprawy.


WODNIK

Ten tydzień zaliczycie do udanych. Na koncie pojawi się niezła suma, staniecie się popularni i wychwalani pod niebiosa, otoczą Was ludzie przyjaźnie nastawieni, a partner okaże tyle uczuć, ile jest w stanie z siebie wydobyć. Powiodą się rozmowy, negocjacje i ustalenia, jeśli realizujecie projekt o charakterze twórczym lub artystycznym, osiągniecie duży sukces. Wszystko to za sprawą wyjątkowo korzystnych aspektów, jakie odbiera opiekująca się Waszym znakiem planeta Uran. Nareszcie będziecie mogli pokazać swój talent i umiejętności. Jeśli piszecie bloga lub uprawiacie inną dziedzinę związaną z pisaniem, będzie to czytane i doceniane. Czegokolwiek się dotkniecie zamieni się to w złoto, korzystajcie z okazji. Jest to również znakomity czas do podpisywania wszelkiego rodzaju umów.


RYBY

Tydzień okaże się znakomity dla wszelkiego rodzaju twórczości, rozwoju duchowości oraz działalności charytatywnej. Trygon Słońca do Neptuna wpłynie na Was bardzo mobilizująco. Zapragniecie otoczyć się pięknem i nie pożałujecie wydanych na ten cel całkiem sporych sum. Kobiety Ryby powinny zadbać o swój wgląd i samopoczucie, na wakacje najlepiej wybrać się do sanatorium lub do Spa, gdzieś, gdzie się Wami zajmą, wymasują, odnowią i odmłodzą. Mężczyznom Rybom dobrze zrobi czynny urlop, na którym mogliby uprawiać jakiś rodzaj sportu. Wolne Ryby mogą w tym tygodniu przeżyć romantyczną przygodę, która ma szansę przerodzić się w coś więcej, jeśli tylko unikniecie pułapek, jakie czekają na Was w kolejnych tygodniach lipca.


Po kolejne horoskopy zapraszamy na serwis z CzaroMarowym Horoskopem (jak tylko powróci do życia dzięki egzorcyzmom CzaroMarowego informatyka).

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2