Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

CzaryMary.pl Zaufanym Sklepem!

2015: To Klienci nagrodzili CzaryMary.pl m.in. za wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo zakupów!

Ranking 2015

 

Po raz kolejny CzaryMary.pl znalazło się w gronie 15 najlepszych sklepów z całej Polski! Ranking powstał na podstawie głosów Klientów. To Wasze opinie sprawiły, że CzaryMary uplasowało się na zaszczytnym 11 miejscu w gronie 15 najlepszych księgarni i sklepów edukacyjnych w Polsce.

Dziękujemy wszystkim za pozytywne opinie! Tę nagrodę zawdzięczamy Wam, CzaroMarowi Przyjaciele! :) 


Jedyna galeria ezoteryczna CzaryMary.pl w Polsce wśród laureatów rankingu Sklep Godny Zaufania!

Warty podkreślenia jest fakt, że w tym roku przyszło nam rywalizować w nowej kategorii. Wśród konkurencyjnych sklepów pojawiły się największe księgarnie w Polsce. To dzięki licznym pozytywnym opiniom CzaroMarowych Przyjaciół, CzaryMary.pl jako jedyny sklep ezoteryczny znalazło się w tym rankingu.

 

Rywalizacja była zacięta, bo zwycięstwo wrankingu sklepów internetowych Opineo 2015 to ukoronowanie całorocznych wysiłków włożonych w obsługę klienta i pracę nad jakością oferowanych usług. Rankingowy laur to dowód nie tylko na to, że sklep zbiera najwyższe oceny, ale też aktywnie słucha swoich klientów.

Opineo.pl

Wyniki


2012: Galeria ezoteryczna CzaryMary.pl na podium!

Dzięki Państwa głosom, udało nam się znaleźć się w gronie 10 najlepszych sklepów z całej Polski! Ranking powstał na podstawie głosów Klientów, dziękujemy wszystkim za pozytywne opinie.

Dyplom dla sklepu CzaryMary.pl

To Klienci nagrodzili CzaryMary.pl m.in. za wysoką jakość obsługi i bezpieczeństwo zakupów!

 

Czary MaryRanking to podsumowanie kilkuset tysięcy ankiet Klientów wysłanych do Kupujących w ramach programu Zaufane Opinie od stycznia do grudnia 2012 roku.

Pod uwagę zostały wzięte m.in. jakość obsługi klienta, ocena dostawy towaru czy procent kupujących polecających innym zakupy w danym sklepie. 

 

 

Wyniki

POK Przez cały rok jesteśmy objęciu programie POK (Program Ochrony Kupujących) - kupując u nas macie Państwo 100% pewności, że Wasze pieniądze są u nas bezpieczne!

 


Kontakt Nie ukrywamy danych kontaktowych! W razie pytań z chęcią na nie odpowiemy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: sklep@czarymary.pl oraz numerami:  INFOLINIA 801 011 078, telefon stacjonarny: +48 85 674 36 19, (z komórek i zagranicy). Kontakt z nami możliwy jest od poniedziałku do piątku w godz. 9-18

 

 

KontaktCzaryMary.pl posiadają certyfikat bezpieczeństwa SSL, który umożliwia bezpieczne korzystanie z naszych usług! Protokół SSL umożliwia bezpieczne korzystanie z usług strony WWW, która go oferuje. Polega na szyfrowaniu wszelkiej komunikacji między użytkownikiem, a serwerem WWW.

 


 

Płatności Udostępniamy szeroki wachlarz sposobów płatności. Nasi Klienci mogą wybrać, który ze sposobów płatności budzi ich największe zaufanie oraz jest dla nich najwygodniejszy. Można wybierać spośród: płatności przy odbiorze przesyłki u listonosza lub kuriera, szybkich i bezpiecznych płatności online (za pośrednictwem sprawdzonych systemów: PayPal oraz PayU), czy klasycznej wpłaty na konto bankowe (przelewem lub na poczcie).

 

 

Zakupy w CzaryMary.pl to gwarancja najwyższej jakości produktów i obsługi oraz zadowolenia z zakupów!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2