Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Strzelec - Horoskop na cały rok 2013

Strzelec pozostanie w tym roku w zasięgu bardzo korzystnych wpływów, które ułatwią mu spojrzenie na wiele spraw i zachęcą do podjęcia działania. Dzięki temu każda aktywność Strzelca objawi się dużą dozą zapału i pomysłowością. Masz szansę wpaść na rozwiązania, które wcześniej nie przyszłyby Ci do głowy. Możesz też odkryć nowe zdolności i zamienić je w prawdziwą pasję, którą będziesz realizował niekoniecznie jako samo hobby. Strzelcowi sprzyja pomyślny los, więc każde działanie ma prawo zakończyć się powodzeniem. Pamiętaj jednak, że obok Ciebie są także inni ludzie, którzy liczą na Twoją uwagę.


W sferze zawodowej Strzelec będzie wyznaczał sobie określone cele i nie korzystając z niczyjej pomocy, będzie usiłował je osiągnąć. W pracy Strzelca cechować będzie niezwykły upór, który wykorzysta w realizacji nawet najmniejszych z wytyczonych sobie celów. Z pewnością będzie Ci zależało na rozwoju umiejętności i zdobywaniu wiedzy. W tym miejscu powtarza się rada dla Strzelca, który powinien dostrzegać innych ludzi także w pracy. Pamiętaj też, że warto zwrócić się po radę, zwłaszcza do starszych i bardziej doświadczonych osób.


W miłości Strzelec przejrzy na oczy i też pozbędzie się wszelkich wątpliwości. To dobry czas na budowanie i umacnianie relacji oraz na podtrzymywanie wartościowych związków. Jedyne na co powinieneś uważać to pułapka relacji, do których jesteś przyzwyczajony i dlatego chciałbyś je pozostawić w dotychczasowym stanie.


W najbliższym czasie Strzelcowi będą dopisywać wzmożone siły witalne, więcej energii i wigoru. Jeśli będziesz miał problemy ze zdrowiem, nie wahaj się ani chwili przed wizytą u lekarza.


Relacje Strzelca z najbliższym otoczeniem będą przeżywały pełen rozkwit. Zwłaszcza życie rodzinne będzie układać się pomyślnie, a niespokojny Strzelec doceni spokój domowego ogniska.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!