Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Do mężczyzn: odnajdziesz tu swoje miejsce w świecie jako mężczyz

Męski Warsztat
 

Do wszystkich mężczyzn: czy zgodzisz się ze mną, że trudno być prawdziwym mężczyzną w XXI wieku? Wielu z nas zostało wychowanych przez matki, które choć kierowane miłością, nie zastąpią nigdy ojca. Ojca,  który nie miał czasu się nami opiekować, bo musiał pracować utrzymując rodzinę, albo oddawał się różnym nałogom, nie radząc sobie w swojej roli.

Kto miał nam przekazać wzorce i wiedzę o tym, jak być mężczyzną?  Przecież nie kobiety! Ilu z nas odbyło inicjację w męski wiek, tzw przystrzyżyny? Ja nie znam nikogo takiego. A ty?


Stąd właśnie pojawiła się idea MĘSKIEGO WARSZTATU. W grupie samych mężczyzn, odizolowani od żeńskich energii, będziemy razem nadrabiać stracony czas. Przez prawie 4 dni będziemy wspólnie pracować nad tym, co to znaczy być mężczyzną, uzdrawiać relacje z ojcem i innymi mężczyznami oraz wewnętrznym chłopcem, który siedzi w każdym z nas. Otrzymamy też narzędzia, które pozwolą odnaleźć swoje miejsce w świecie jako mężczyzna, oraz wszyscy przejdziemy rytuał inicjacyjny stawania się Mężczyzną przez duże M.
Nie ma znaczenia to czy masz 15 czy 65 lat, czy masz rodzinę czy nie, bo na to, by dopełnić proces stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości facetem jest zawsze dobry czas.

Dlatego zapraszam Cię abyś dołączył do nas na Męskim Warsztacie 2012 (26-29 kwietnia, Nowe Kawkowo koło Olsztyna), który poprowadzi Tom De Winter z Holandii. Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie www.MeskieWarsztaty.pl Mamy jeszcze tylko kilka wolnych miejsc, więc decyduj się szybko.

Do zobaczenia w Kawkowie,
Łukasz Kierus


Na długi majowy weekend zapraszam Cię na Jeep Safari do Egiptu.

Sahara

WYPRAWA NA SAHARĘ
 
Jeep Safari, Biała Pustynia
 oazy Dakhla, Kharga i Farafra, Luksor
 27  kwietnia – 4 maja w Egipcie
 
To będzie niezwykła podróż w poszukiwaniu wewnętrznej ciszy i głębokiego kontaktu z Matką Naturą.
 
SaharaPo pustyni będziemy podróżować jeepami (4 osoby w jednym jeepie), spać na materacach pod kocami lub we własnych śpiworach. Mamy wynajętego doświadczonego przewodnika pustynnego oraz kucharza, który codziennie w pobliskich oazach uzupełnia zapasy świeżej żywności, wody oraz gotuje dla nas tradycyjne potrawy.
 
Czy pragniesz poczuć piękno, ciszę i harmonię Ziemi oraz zwiedzić miejsca, do których nie docierają inni turyści? Zapraszam Cię na tę unikalną wyprawę.
 

Z pozdrowieniami,
Łukasz Kierus i Ekipa sklepu CzaryMary.pl


$$forward$$
$$resignlink$$

 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!