Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

Medytacja z kolorami - oddychanie czakrami

W tej medytacji wykorzystasz swoją wyobraźnię do wizualizacji kolorów, czego efektem będzie oczyszczenie i harmonizacja pracy Twoich czakr. Wdychaj czysty i świetlisty kolor odpowiadający danemu czakramowi i napełniaj jego barwą całe ciało. Następnie wydychaj ciemniejszy kolor wyobrażając sobie, że w ten sposób usuwasz wszelkie zanieczyszczenia z danego czakramu.

CzakramyUsiądź wygodnie z wyprostowanymi plecami. Zamknij oczy i rozluźnij mięśnie. Oddychaj spokojnie i głęboko. Następnie wizualizuj szeroki promień białego światła przenikający do Twojego ciała przez  głowę aż do podstawy kręgosłupa, gdzie znajduje sie pierwsza czakra. Zatrzymaj to światło w tym właśnie miejscu i wyobraź sobie, że jego kolor zmienia się w soczystą czerwień.

Z każdym wdechem wdychaj ten kolor przez czakrę podstawy, natomiast z wydechem wydychaj go. Rób to tak długo, aż poczujesz, że Twoja czakra podstawy jest oczyszczona.

Ponownie wraz z oddechem wciągnij promień białego światła do podstawy kręgosłupa. Wyobraź sobie jak porusza się on ku górze i zatrzymuje w okolicy drugiej czakry (okolica łonowa) i zmienia barwę na pomarańczową. Oddychaj tym kolorem przez jakiś czas. Powtórz tą procedurę dla każdej kolejnej czakry.

Kolor żólty wdychaj czakrą splotu słonecznego, zielony  - czakrą serca, niebieski - czakrą gardła, indygo przez trzecie oko (okolica między brwiami), fioletowy poprzez czakrę korony (czubek głowy).

Po oczyszczeniu wszystkich centrów energetycznych wyobraź sobie, że otacza Cię złote światło. Mając nadal zamkniete oczy, wróć myślą do miejsca, gdzie się znajdujesz. Otwórz powoli oczy i zakończ medytację.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2