Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Przyciąganie bogactwa

Najlepszą metodą na zdobycie bogactwa jest odnalezienie sposobu, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Określ, jakie posiadasz umiejętności i jakiej wiedzy jeszcze potrzebujesz. Szukaj inspiracji. Czytaj biografie ludzi, którzy odnieśli sukces. Rozmawiaj ze znajomymi, którym to się udało. Nie bój się niepowodzeń i tego, że popełnisz błąd.

„Większość ludzi nigdy nie odkrywa w sobie bogatego człowieka, ponieważ biedny człowiek, który w nich dominuje, nadal uważa, że popełnianie błędów jest czymś złym”.  

- Szkoła Biznesu

Problemem w zdobyciu pieniędzy i ich utrzymaniu jest nasza mentalność. Zmień swój wibracyjny punkt przyciągania przez wizualizowanie stylu życia, jakiego pragniesz. Utrzymuj swoją uwagę na tych obrazach tak długo, aż poczujesz wewnętrzny spokój. Będzie on znakiem, że nastąpiła w Tobie zmiana wibracyjna.

Jednym z zadań talizmanów przyciągających pieniądze jest zmiana naszych wibracji i naszego sposobu myślenia. Symbol oddziałuje na naszą podświadomość i tym samym odblokowuje w nas umiejętność dostrzeżenia i zaakceptowania korzystnych możliwości finansowych. Talizman przyciąga do nas obfitość i dostatek. Do nas należy wyrażenie zgody na ich zaakceptowanie. Zwracaj uwagę na „zbiegi okoliczności”, które zdarzają się w Twoim życiu. Jeżeli pracujesz nad zmianą swoich wibracji, to zaczną pojawiać się na pewno.

 

Amulety i talizmany na przyciągniecie pieniędzy:

 

Talizman Octava

obrazek

Talizman Octava jest przeznaczony dla osób mających świadomość, że zarabianie dużych pieniędzy jest wykładnikiem sukcesu, a ich posiadanie określa status współczesnego człowieka. Działanie talizmanu stymuluje podświadomość, dzięki czemu jego posiadacz podąża prostym szlakiem prowadzącym do fortuny.

Octava jest magicznym urzeczywistnieniem marzeń o bogactwie. Można ją porównać do zdobycia mapy z zaznaczoną kopalnią złota, złamanie szyfru gier liczbowych czy odkrycie recepty mitycznego kamienia filozoficznego. Wizja talizmanu przyciągającego pieniądze towarzyszyła ludzkości od zawsze, ale również zawsze szkice i projekty były skutecznie utajniane. Stosowano bardzo chytrą metodę, poprzez pozbawiania go pewnych elementów. Dzięki niej wszyscy się o niego ocierali, otrzymując jedynie namiastkę fortuny.
 

 

obraz

Talizman Merkurego

 

Merkury to patron handlu i szeroko pojętej komunikacji. Talizman Merkurego sprzyja interesom, przyciąga klientów, wyostrza zdolność logicznego myślenia. Uaktywnia zdolności lingwistyczne.

 
 

 

 
 

Dobrobyt i pomyślność. Uniwersalny talizman zapewniający powodzenie i dobrobyt. Ułatwia  rozpoczynanie i pomyślne rozwijanie przedsięwzięć. Chroni przed magią, złym okiem. Wzmaga siły witalne i erotyzm.

 

 
To połączenie run pomoże Ci znaleźć twórcze i mądre sposoby pokonania zewnętrznych ograniczeń, „złego losu” i różnych problemów życiowych, zwłaszcza finansowych. Ułatwi zmianę negatywnych wzorców na temat pieniędzy, pracy, obfitości czy bogactwa. To klucz, który otworzy przed Tobą nowe możliwości we wszystkich dziedzinach życia. Szczególnie polecany artystom, twórcom, studentom.

 


 Runa FEHU wspiera proces przyciągania bogactwa. Pojawia się na wielu talizmanach mających zapewnić bogactwo materialne i duchowe.  

 

 
 
Pomoże Ci przyciągnąć bogactwo materialne i duchowe. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja).

 

 
Czy tak naprawdę wierzymy w sukces i poprawę jakości naszego życia? Niestety nie! Tyle w nas samych różnych ograniczeń takich jak choćby poczucie braku, niedostatku, ubóstwa, biedy i zwątpienia...
Ten talizman (jak i pierścień opisany dalej) jest oparty na inskrypcji runy Fehu, i mniej widocznej runie Ingwaz, nabiera więc dodatkowych właściwości...
- zapewni stały rozwój materialny i poprawę jakości życia
- napełni siłą i mocą działania, aby pokonać zwątpienie, ograniczenia i przeciwności losu
- Twoje otoczenie, ludzie, sytuacje zaczną Ci sprzyjać i wspierać na drodze do sukcesu
i dobrobytu.
Jeśli tylko pozwolisz i jesteś gotowy na zmiany na lepsze to przed Tobą otworzą się nowe możliwości!

 

 
Pomoże Ci przyciągnąć bogactwo materialne i duchowe. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja).

 

 

 

Pierścień FEHU z oliwinem

 

Oddziałuje jak pierścień obfitości FEHU. Wzmocniony został oczkiem z zielonego oliwinu.
Oliwin to kamień szlachetny przyciągający bogactwo. Daje moc przekonywania do swoich racji.

 

 

 

Amulet przyciągający pieniądze

 

Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w domu, firmie, biurku, torebce, portfelu itp.)

 

Napis składa się z run fehu, ehwaz, hagal, uruz. Przyciąga do swego właściciela możliwości zarobienia dużych pieniędzy, usprawnia przypływ gotówki, chroni przed kradzieżą i innymi startami finansowymi, umożliwia zdobycie wygranej na loterii. Zmienia negatywne uwarunkowania i schematy biedy, jakie tkwią w ludzkiej podświadomości. Oczyszcza pieniądze z negatywnej energii, chroni przed zawiścią i zazdrością.

 

 

Amulet sukcesu w biznesie

 

 Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w firmie, biurku, torebce, portfelu itp.). Napis składa się z run jeran, fehu, kaunan, wunjo. Przyciąga do swego właściciela możliwości zarobienia dużych pieniędzy, usprawnia przypływ gotówki, chroni przed kradzieżą i innymi startami finansowymi. Pomaga odnieść zwycięstwo nad konkurencją, znaleźć uczciwych wspólników lub kontrahentów, ułatwia zdobycie nowych rynków. Oczyszcza pieniądze z negatywnej energii, chroni przed zawiścią i zazdrością.

 

 

 

                                     Amulet na dobrą pracę 

 

 

Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w domu, firmie, biurku, torebce, portfelu itp.). Napis składa się z run dagaz, kenaz, ehwaz i fehu. Przyciąga do swego właściciela możliwość znalezienia interesującej i dobrze płatnej pracy.

 

 

 

 

 


Osobisty Talizman Runiczny

 

 

Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Ciebie Osobistego Talizmanu Runicznego. Jeśli w opisie zamówienia zaznaczysz, że najważniejszym problemem dla Ciebie jest obecna sytuacja finansowa, dobrane runy zaczną oddziaływać w Twoim życiu właśnie w ten sposób. Określ tylko, czego najbardziej potrzebujesz!

 

 


 

 Talizmany oparte na działaniu Feng Shui

 

 

Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem
 

Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem

Efektowna figurka pieniężnego buddy wesprze twoje działa w dążeniu do osiągnięcia bogactwa. Połączone z nią elementy: pieniężna żaba i toel przyniosą twojemu domowi dobrobyt.

W Feng Shui, pieniążna żaba jak i toel są symbolem bogactwa, obfitości oraz dostatku. Zadaniem żaby jest pomnażanie pieniędzy a toel to chińska sztabka złota. Połączenie tylu symboli bogactwa w jednej figurce, wzmacnia działanie poszczególnych  elementów.

 

 
Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem Budda z żabą przynoszącą pieniądze i toelem
Pozłacana karta bogactwa

 

 Jest to płytka przedstawiająca z jednej strony Buddę Fuk- symbol dostatku, dobrobytu, z drugiej strony dawne sztabki złota- toele, które w Chinach kształtem przypominały wypełnioną łódkę lub kapelusz. Złoty kolor kojarzy się także z materialnym dostatkiem, jaki niesie ten kruszec. W płytce tej została zakodowana przyjazna energia. Zapewnia szczęście, wzmacnia siły witalne, ułatwia pomnażanie pieniędzy, wzmacnia więzi rodzinne, ułatwia kontakty z otoczeniem, umożliwia zdobycie właściwego partnera, przyspiesza materializowanie marzeń. W zależności od potrzeb energetyzujemy nią wybrane sfery życia. Wzmacniamy określone części mapy energetycznej swego domu czy biznesu; tzw. Ba-gua. Chińczycy swą głęboką wiedzę o życiu wyrażali językiem czytelnych symboli. Sztabki złota były i są dla nich symbolem powodzenia. Znajdujący się w zasięgu wzroku talizman działa na psychikę i podświadomość. Pobudza do działania, dodaje sił, ułatwia i przyspiesza osiąganie celu. Płytkę kładziemy w miejscu, które pragniemy wzmocnić energetycznie. Nosząc w portfelu możemy zwiększyć przepływ pieniędzy.

 

 

 

 

Chińskie monety bogactwa

 

 

 

Trzy chińskie monety związane czerwoną tasiemką są symbolem dostatku, dobrobytu, bogactwa, poprawy losu i zmian na lepsze. Do portfela lub kieszeni – zawsze przypomną o dostatku i obfitości, które jest naszym celem.

 

 

 

 

Mandala biznesowa na krysztale

 

 

Mandala biznesowa to szereg figur ułożonych i współpracujących ze sobą. Jej struktura, z zachowaniem wszelkich proporcji, oparta jest na tzw. Magii Kształtu. Każda figura mająca brzegi proste, koliste, czy posiadająca wierzchołki emanuje w środowisku, a także na człowieka, który w pobliżu niej się znajduje. Kształty te zostały wykorzystane do stworzenia mandali, która pomoże swym działaniem zwiększyć podaż firmy, lub podnieść budżet domowy nawet do 80%!

 

 

 

 


 

Poniżej znajdują się książki,

 

które pomogą Ci w stworzeniu Twojego bogactwa i obfitości.
 

Nauki o obfitości Jak być bogatym Jak być zdrowym Jak być wielkim

 

Nauki o obfitości Jak być bogatym Jak być zdrowym Jak być wielkim

Wallace D. Wattles z perspektywy Mistrza dzieli się z czytelnikiem bezcennymi uwagami dotyczącymi takich spraw jak dobrobyt finansowy, zdrowie i geniusz. Czyni to z jego dzieła lekturę podstawową dla wszystkich, którzy dążą do urzeczywistnienia obfitości w każdej sferze własnego życia.

W ciągu 101 lat, które upłynęły od jej pierwszego wydania w 1910 roku, zainspirowała i odmieniła życie tysiącom, jeśli nie milionom ludzi. Jest to najlepsza lektura dla osób, które chcą osiągnąć niezależność finansową, zrealizować swoje marzenia, żyć pełnią życia. Wallace D. Wattles skutecznie udowadnia, że bogactwo jest osiągalne dla każdego. Co więcej, autor dowodzi, że bycie biednym jest grzechem przeciwko Bogu! Rzeczywistość to płynna materia, w której odciskamy nasze myśli. Naucz się, jak skutecznie tworzyć myśli o bogactwie i sprawiać, aby ich przedmiot pojawił się w Twoim życiu.

 

Bogata kobieta. Poradnik inwestycyjny dla kobiet

 

To książka Kim Kiyosaki skierowana do kobiet książka poświęcona inwestowaniu. Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej.
Ktoś może pomyśleć: „Może dla Kim Kiyosaki jest to łatwe! Ale jak ja mam to zrobić?”. Kim Kiyosaki zawsze skupiała się na swoim własnym planie inwestycyjnym (zupełnie niezależnym od planu męża) i stworzyła dzięki temu własny portfel nieruchomości o wielomilionowej wartości. „Dostrzegłam już wiele ogromnych korzyści, które kobiety osiągają, stając się inwestorami: większą pewność siebie, lepsze relacje z ludźmi, mniej stresu, więcej szczęścia i - ostatecznie - wolność, która pozwala być tym, kim się chce, a także robić i mieć to, czego pragniemy.

 

 

 

Szkoła biznesu

 

 

Robert Kyosaki na podstawie faktów z własnego życia pokazuje drogę i przekonania jakimi kierują się ludzie bogaci, co robią i w co inwestują.

 

 Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym” to rewelacyjna pozycja Roberta Kiyosaki o kształtowaniu finansowej inteligencji poprzez budowanie własnego biznesu.

 

 

 

Polecamy książki z serii „Bogaty ojciec”.
 

 

Niesamowita inspiracja, ogromy zastrzyk do działania!

 

 

Odpowiedź

 

Korzystając z wyników najnowszych badań nad funkcjonowaniem mózgu oraz badań z zakresu fizyki kwantowej, Jeff Assaraf i Murray Smith  pokazują jak można zaprogramować swój umysł na sukces i mieć życie, o jakim się marzy. Ucząc czytelników sposobu wykorzystania nowo odkrytych „niezwykłych" zmysłów dla osiągnięcia sukcesu w biznesie, autorzy pokazują swoje marzenia, zwyczaje, myśli i działania jakie legły u podstaw zbudowania przez nich i rozwinięcia osiemnastu przedsiębiorstw, które generują multimilionowe dochody.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!