Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Przyciąganie bogactwa. Oto, co przyciąga pieniądze do domu

Jak przyciągnąć bogactwo i dobrobyt? Kluczem jest zapewnienie sobie dobrej energii przyciągającej finanse i osiągnięcie stanu umysłu, który pozwoli Ci zaakceptować napływający dostatek. Warto, abyś przy gromadzeniu bogactwa w możliwie największym stopniu wykorzystał także swoje umiejętności oraz zdobył brakującą wiedzę o finansach.

W zapewnieniu sobie finansowej pomyślności olbrzymią pomocą będą przedmioty przyciągające pieniądze - talizmany i amulety stworzone w odpowiedni sposób z odpowiednich materiałów, zawierające w sobie symbole bogactwa.

Co przynosi szczęście w finansach? Oto kilka kroków, które powinieneś spełnić:

  • Szukaj inspiracji.
  • Czytaj biografie ludzi, którzy odnieśli sukces.
  • Rozmawiaj ze znajomymi, którym to się udało.
  • Zapewnij sobie odpowiednie wsparcie, otaczając się przedmiotami emanującymi odpowiednią energią.
  • Postaraj się wykorzystać swoje talenty.

„Większość ludzi nigdy nie odkrywa w sobie bogatego człowieka, ponieważ biedny człowiek, który w nich dominuje, nadal uważa, że popełnianie błędów jest czymś złym”.

- Szkoła Biznesu

Przedmioty przyciągające pieniądze

Problemem w zdobyciu i utrzymaniu przy sobie finansowego dobrobytu jest nasza mentalność. W jej zmianie pomogą nam specjalne, magiczne przedmioty - amulety i talizmany na bogactwo. Jak działają? Ich zadaniem jest zmiana naszych wibracji i sposobu myślenia. Symbole bogactwa umieszczone na tych przedmiotach oddziałują na naszą podświadomość i odblokowują umiejętność dostrzegania oraz akceptowania korzystnych możliwości finansowych.To odpowiedni stan umysłu przyciąga obfitość i dostatek, a decyzja o zaakceptowaniu przypływającego dobrobytu należy do nas samych.

Zwracaj uwagę na „zbiegi okoliczności”, które zdarzają się w Twoim życiu. Jeżeli pracujesz nad zmianą swoich wibracji, to zaczną pojawiać się na pewno. Zmień swój wibracyjny punkt przyciągania przez wizualizowanie stylu życia, jakiego pragniesz. Utrzymuj swoją uwagę na tych obrazach tak długo, aż poczujesz wewnętrzny spokój. Będzie ON znakiem, że nastąpiła w Tobie zmiana wibracyjna.

Amulety i talizmany na bogactwo

Talizman Fortuny

Talizman fortuny

To potężny amulet przynoszący szczęście i powodzenie w grach. Dzięki jego działaniu można znacznie powiększyć swój majątek.

Istotną cechą tego amuletu jest dwustronność - po drugiej stronie umieszczono rysunek krzyża wychodzącego z małego okręgu, wokół którego znajdują się litery świętego słowa AGLA (akronim od hebrajskiego zdania Ateh Gibor Le-olam Adonai, czyli "O Panie, Tyś jest wszechmocny na wieki".
Talizman Merkurego

Talizman merkurego

Merkury to patron handlu i szeroko pojętej komunikacji. Talizman Merkurego sprzyja interesom, przyciąga klientów, wyostrza zdolność logicznego myślenia i uaktywnia zdolności lingwistyczne.

Gammadion Svastika - krzyż gnostyczny

Krzyż gnostyczny gammadion svastika

Zapewnia dobrobyt i pomyślność. Uniwersalny talizman zapewniający powodzenie i dobrobyt. Ułatwia rozpoczynanie i pomyślne rozwijanie przedsięwzięć. Chroni przed magią, złym okiem. Wzmaga siły witalne i erotyzm.

Klucz Twórczego Życia

Klucz twórczego życia

To połączenie run pomoże Ci znaleźć twórcze i mądre sposoby pokonania zewnętrznych ograniczeń, „złego losu” i różnych problemów życiowych, zwłaszcza finansowych. Ułatwi zmianę negatywnych wzorców na temat pieniędzy, pracy, obfitości czy bogactwa. To klucz, który otworzy przed Tobą nowe możliwości we wszystkich dziedzinach życia. Szczególnie polecany artystom, twórcom, studentom.
Talizman Fehu

Talizman Fehu

Pomoże Ci przyciągnąć bogactwo materialne i duchowe. Wspiera każde nowe działanie, np.: nową pracę, powstającą firmę, nowy związek itp. Ochroni Cię przed szkodliwymi wpływami, które chcą ograniczyć Twoje działanie (konkurencja).

Runa FEHU wspiera proces przyciągania bogactwa. Pojawia się na wielu talizmanach mających zapewnić bogactwo materialne i duchowe.
Pierścień z runą Fehu

Pierścień z runą Fehu

Oddziałuje tak, jak pierścień obfitości z runą Fehu.


Amulet przyciągający pieniądze

Amulet przyciągający pieniądze

Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w domu, firmie, biurku, torebce, portfelu itp.) Napis składa się z run fehu, ehwaz, hagal, uruz. Przyciąga do swego właściciela możliwości zarobienia dużych pieniędzy, usprawnia przypływ gotówki, chroni przed kradzieżą i innymi startami finansowymi, umożliwia zdobycie wygranej na loterii. Zmienia negatywne uwarunkowania i schematy biedy, jakie tkwią w ludzkiej podświadomości. Oczyszcza pieniądze z negatywnej energii, chroni przed zawiścią i zazdrością..Amulet sukcesu w biznesie

Amulet sukcesu w biznesie

Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w firmie, biurku, torebce, portfelu itp.). Napis składa się z run jeran, fehu, kaunan, wunjo. Przyciąga do swego właściciela możliwości zarobienia dużych pieniędzy, usprawnia przypływ gotówki, chroni przed kradzieżą i innymi startami finansowymi. Pomaga odnieść zwycięstwo nad konkurencją, znaleźć uczciwych wspólników lub kontrahentów, ułatwia zdobycie nowych rynków. Oczyszcza pieniądze z negatywnej energii, chroni przed zawiścią i zazdrością.Amulet na dobrą pracę

Amulet na dobrą pracę

Skrypt runiczny wykonany na szkle lub drewnie z możliwością umocowania go w dowolnym miejscu (w domu, firmie, biurku, torebce, portfelu itp.). Napis składa się z run dagaz, kenaz, ehwaz i fehu. Przyciąga do swego właściciela możliwość znalezienia interesującej i dobrze płatnej pracy.

Osobisty talizman runiczny - na zamówienie

Osobisty talizman runiczny

Istnieje możliwość przygotowania specjalnie dla Ciebie Osobistego Talizmanu Runicznego. Jeśli w opisie zamówienia zaznaczysz, że najważniejszym problemem dla Ciebie jest obecna sytuacja finansowa, dobrane runy zaczną oddziaływać w Twoim życiu właśnie w ten sposób. Określ tylko, czego najbardziej potrzebujesz!
Talizmany bogactwa oparte na działaniu Feng Shui

Karta bogactwa

Pozłacana karta przyciągająca bogactwo

Jest to płytka przedstawiająca z jednej strony Buddę Fuk- symbol dostatku, dobrobytu, z drugiej strony dawne sztabki złota- toele, które w Chinach kształtem przypominały wypełnioną łódkę lub kapelusz. Złoty kolor kojarzy się także z materialnym dostatkiem, jaki niesie ten kruszec. W płytce tej została zakodowana przyjazna energia. Zapewnia szczęście, wzmacnia siły witalne, ułatwia pomnażanie pieniędzy, wzmacnia więzi rodzinne, ułatwia kontakty z otoczeniem, umożliwia zdobycie właściwego partnera, przyspiesza materializowanie marzeń. W zależności od potrzeb energetyzujemy nią wybrane sfery życia. Wzmacniamy określone części mapy energetycznej swego domu czy biznesu; tzw. Ba-gua. Chińczycy swą głęboką wiedzę o życiu wyrażali językiem czytelnych symboli. Sztabki złota były i są dla nich symbolem powodzenia. Znajdujący się w zasięgu wzroku talizman działa na psychikę i podświadomość. Pobudza do działania, dodaje sił, ułatwia i przyspiesza osiąganie celu. Płytkę kładziemy w miejscu, które pragniemy wzmocnić energetycznie. Nosząc w portfelu możemy zwiększyć przepływ pieniędzy.


Monety bogactwa

Monety bogactwa - przyciąganie dobrobytu

Monety bogactwa przywędrowały z Dalekiego Wschodu i są bardzo skuteczną metodą na pomnażanie finansów. W celu zapewnienia jeszcze większej mocy można wykonywać bransoletki z kilku lub kilkunastu monet, obowiązkowo związanych czerwonym lub złotym sznureczkiem. Dzięki temu uwolniona zostanie większa ilość doborczynnej, przyciągającej pieniądze energii.
Żaba pomnażająca pieniądze

Żaba pomnażająca pieniądze

Płaz trzymająca Monetę Bogactwa to kolejny z symboli dobrobytu mający silną moc przyciągającą pozytywną energię finansową. Warto pamiętać, że żaba symbolizuje: także miłość, zdrowie i przyjaźń, więc cechuje ją działanie kompleksowe. Ten talizman nosi się w portfelu, jednak przed włożenim go tam należy pamiętać, aby potrzeć nim o pośladek.
Mandala dobrobytu

Mandala dobrobytu

Dobrobyt finansowy można przyciągać również poprzez mandale. Mandala Dobrobytu, dzięki zastosowaniu w niej odpowiednich symboli, ma moc ochronną i energetyzującą. Pomaga w pomnażaniu finansów oraz ich ochronie.

Mandale wykonywane są na indywidualne zamówienie.
Mandala bogactwa

Mandala bogactwa

Innym przykładem mandali pomnażającej pieniądze jest mandala z chińskim symbolem bogactwa - jeden z najbardziej uniwersalnych symboli kaligraficznych. Symbol oddziałuje na naszą podświadomość i zapewnia jej odpowiednie wibracje, nastrajając ją tak, by przyciągała pieniądze.

Mandala jest wykonywana ręcznie na indywidualne zamówienie. Standardowy rozmiar to A4 (210 x 297) w antyramie 30 x 40 cm, ale pamiętajmy, że im większy rozmiar, tym większą energia, jaką uwalnia rysunek. emanuje energią i lepiej się prezentuje. Oprócz rozmiaru standardowego do wyboru są: rozmiar większy 40 x 50 cm oraz największy 50 x 60 cm.Książki o bogactwie

Przepisów na bogactwo możemy szukać również w odpowiedniej literaturze.


Nauki o obfitości. Jak być bogatym. Jak być zdrowym. Jak być wielkim

Nauki o obfitości - książka o bogactwie

Wallace D. Wattles z perspektywy Mistrza dzieli się z czytelnikiem bezcennymi uwagami dotyczącymi takich spraw jak dobrobyt finansowy, zdrowie i geniusz. Czyni to z jego dzieła lekturę podstawową dla wszystkich, którzy dążą do urzeczywistnienia obfitości w każdej sferze własnego życia. W ciągu 101 lat, które upłynęły od jej pierwszego wydania w 1910 roku, zainspirowała i odmieniła życie tysiącom, jeśli nie milionom ludzi. Jest to najlepsza lektura dla osób, które chcą osiągnąć niezależność finansową, zrealizować swoje marzenia, żyć pełnią życia. Wallace D. Wattles skutecznie udowadnia, że bogactwo jest osiągalne dla każdego. Co więcej, autor dowodzi, że bycie biednym jest grzechem przeciwko Bogu! Rzeczywistość to płynna materia, w której odciskamy nasze myśli. Naucz się, jak skutecznie tworzyć myśli o bogactwie i sprawiać, aby ich przedmiot pojawił się w Twoim życiu.

Bogata kobieta

Bogata kobieta

To książka Kim Kiyosaki skierowana do kobiet książka poświęcona inwestowaniu. Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej. Ktoś może pomyśleć: „Może dla Kim Kiyosaki jest to łatwe! Ale jak ja mam to zrobić?”. Kim Kiyosaki zawsze skupiała się na swoim własnym planie inwestycyjnym (zupełnie niezależnym od planu męża) i stworzyła dzięki temu własny portfel nieruchomości o wielomilionowej wartości. „Dostrzegłam już wiele ogromnych korzyści, które kobiety osiągają, stając się inwestorami: większą pewność siebie, lepsze relacje z ludźmi, mniej stresu, więcej szczęścia i - ostatecznie - wolność, która pozwala być tym, kim się chce, a także robić i mieć to, czego pragniemy.

Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać

Szkoła biznesu. Dla ludzi, którzy lubią pomagać

Robert Kyosaki na podstawie faktów z własnego życia pokazuje drogę i przekonania jakimi kierują się ludzie bogaci, co robią i w co inwestują. Szkoła biznesu dla ludzi, którzy lubią pomagać innym” to rewelacyjna pozycja Roberta Kiyosaki o kształtowaniu finansowej inteligencji poprzez budowanie własnego biznesu.Polecamy książki z serii "Bogaty ojciec”.

Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl