Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Mapa Marzeń na 2011 rok

Mapa Marzeń bądź Mapa Skarbów to określenia jednej techniki mającej na celu spełnienie naszych marzeń przy pomocy naszej podświadomości. Jest bardzo prosta w wykonaniu: potrzebujemy dużej kartki papieru, zdjęć z kolorowych czasopism lub pocztówek, kleju i nożyczek.

Mike Dooley w książce Świat nieograniczonych możliwości wspomina, że jedną z rzeczy, które ułatwiły mu na początku wizualizację swoich marzeń, był mały album z naklejonymi zdjęciami i wycinkami czegoś, czego pragnął.  W ciągu najbliższych miesięcy zrealizowały się jego marzenia, nawet te, które wcześniej uznawał za bardzo dalekosiężne plany.

Przy tworzeniu Mapy Marzeń warto skorzystać z dobroczynnego wpływu energii Wszechświata i najbliższego nowiu Księżyca 3. kwietnia w najbliższą niedzielę. Dodatkowo najbliższy nów jest czasem szczególnym, gdyż Księżyc znajduje się w znaku Barana, który rozpoczyna nowy rok astrologiczny. Nów Księżyca sprzyja inicjowaniu nowych projektów i jest odpowiednim momentem na formułowanie naszych marzeń.

Praca nad Mapą Marzeń zajmie mniej więcej 2-3 godziny. Możemy spróbować wykonać ją wraz z rodziną i z przyjaciółmi, czyniąc z całego procesu twórczego wspaniałą zabawę!  W towarzystwie innych osób możesz jednak mieć

Czego potrzebujemy do wykonania naszej Mapy Marzeń? Tak jak wspomnieliśmy wcześniej: dużej kartki papieru, zdjęć z kolorowych czasopism lub pocztówek, kleju i nożyczek. Wśród zdjęć wybierz te, które najdokładniej opisują Twoje marzenia. To może być dosłownie wszystko: szczęśliwa rodzina, hotel na tropikalnej wyspie, wspaniały dom, samochód, komputer, zdjęcia banknotów. Jeśli marzysz o smukłej, wysportowanej sylwetce, poszukaj zdjęcia modelki i wklej na środku swojej Mapy. W miejsce jej twarzy wklej swoją twarz wyciętą ze zdjęcia. Jeżeli pragniesz spotkania swojej drugiej połowy, odszukaj zdjęcie osoby, która Ci się podoba i wklej je przy sobie na Mapie Marzeń. Pozostałe miejsce na kartce papieru czeka na wypełnienie przez Twoje marzenia! Zaufaj swojej Intuicji i wybieraj zdjęcia, które wpadną Ci w oko.

Do swojej Mapy Marzeń możesz dopisać pozytywne afirmacje, związane ze wszystkim, czego pragniesz dla siebie, np.: „Mam cudowe życie” „Mam niewyobrażalną moc twórczą” „Przyciągam do siebie same najlepsze i najpiękniejsze rzeczy”, „Otaczają mnie dobrzy, szczęśliwi ludzie”, „Moje życie jest wyrazem boskości”, „100% skuteczności w działaniu”.

Skończoną Mapę Marzeń powieś na ścianie, aby mieć ją w zasięgu wzroku, lub też schowaj, jeżeli tak uważasz za dobre dla siebie. Możesz poświęcić każdego dnia 5 minut na dokładne jej obejrzenie, i ponownie ją schować. Mapa Marzeń i tak będzie działać!

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!