Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Tematy artykułów

Zdrowie i uroda
Kategorie
Nowości
Kontakt
INFOLINIA
801 011 078
+48 85 674 36 19
pn-pt w godz. 8-18
Bezpieczne zakupy

Gwiazda Sekretu – Mike Dooley – zdradza tajemnicę su

 
CZARYMARY.PL - MIEJSCE W SIECI, GDZIE ZACZYNA SIĘ MAGIA...

Jeśli poniżej nie widać elementów graficznych, prosimy załadować obrazki do tej wiadomości, bądź kliknąć tutaj aby przeczytać tą wiadomość online.

Gwiazda „Sekretu” – Mike Dooley – zdradza tajemnicę sukcesu!

Od wydania w Polsce „Sekretu” Rhondy Byrne minęło już ponad 3 lata. W tym czasie książka ta uwiodła swoją prostotą  i niepodważalną prawdą, która płynęła z jej kart ku czytelnikom. Był to także czas na fantastyczne zmiany i wyzwania, jakich wcześniej wielu z Was bało się podejmować.

Sekret” powstał przy udziale wspaniałych ludzi, którzy służyli swoją wiedzą, talentem i doświadczeniem. Jednym z nich jest Mike Dooley – autor niemal kultowego wyrażenia: „Myśli stają się rzeczami”. Dzięki jego zaangażowaniu tysiące ludzi na całym świecie poznało niezwykłe nauki o osiąganiu sukcesu, spełnianiu marzeń i życiu w obfitości.

Świat Nieograniczonych MożliwościPrzekaz Mike’a znalazł swoje miejsce w niezwykłej książce pt. „Świat nieograniczonych możliwości”. To nowe i inspirujące spojrzenie na znalezienie prawdziwego celu w życiu, wykorzystanie wyobraźnie i zaspokojenie wszystkich pragnień. Stąd dowiesz się, że Twoje marzenia nie są czymś przypadkowym – dzięki nim poznajesz prawdę o sobie. One mają większą moc, niż Ci się wydaje. Czy myślisz, że tzw. ludzie sukcesu są mądrzejsi od Ciebie, czy bardziej zasługują na szczęście, czy tylko im musi się udawać? Nie! Oni po prostu żyją tak, że świat zaczyna wyciagać do nich pomocną dłoń.

Tajemnica tkwi w tym, że "ludzie sukcesu" potrafią kreować własną rzeczywistość, własną wiarę i swoje szczęście. Każdy nosi w sobie pole nieograniczonych możliwości i sam decyduje, w jaki sposób będzie z niego korzystać. Spełnianie marzeń nie jest kwestią tylko ciężkiej pracy i wysiłku, to bardziej kwestia wiary, oczekiwań i pewności, że robisz to, co zawsze chciałeś robić, że spotykasz ludzi, których chciałeś spotykać i że jesteś dokładnie w tym miejscu, o którym marzyłeś.

Liczymy na to, że 2011 rok będzie czasem szczególnym i wyjątkowym, kiedy odkryjesz swój Świat Nieograniczonych Możliwości. Niech będzie to świat, którego jeszcze nie znałeś i który każdego dnia zadziwi Cię swoim potencjałem. Jeśli nie domyślasz się, w jaki sposób go znaleźć, podpowiemy Ci, że jest na wyciągnięcie ręki.

Z tą książką dowiesz się, jak każdy czas w życiu uczynić najlepszym i najbardziej obfitym, jakim mógłby być.

Wkrótce zaprosimy Cię do dalszej przygody z Mikem Dooleyem, ponieważ w przygotowaniu jest już następna książka pt. „Myśli stają się rzeczami”.

Przeczytaj Fragment książki
"Świat nieograniczonych możliwości"

Zobacz video :  http://www.youtube.com/watch?v=XPj55VrjHbg 

 

Życzymy obfitości i powodzenia,
Zespół CzaryMary.pl


 

Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyFinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy miał miejsce 09/01, jednak dalej można pomóc! Zapraszamy serdecznie - mogą Państwo kupić m.in. "Hunę" z autografem autora, a także około 30 innych przedmiotów. Link do wszystkich naszych aukcji:

http://aukcje.wosp.org.pl/my_page.php?uid=19602284

 


ŚWIĘTE SYMBOLE I DŹWIĘKI

W STAROŻYTNYM EGIPCIE

 

warsztat, zwiedzanie, medytacje w piramidzie CHEOPSA prowadzi Shirlie Roden

11-18 marca 2011 w Egipcie

Wyprawa do Egiptu

Już teraz możesz zapisać się na piąty wyjazd organizowany dla polskich uczestników w Egipcie. Warsztat prowadzi Shirlie Roden (www.shirlieroden.com).

Co więcej, CzaryMary.pl ma dla Ciebie zniżkę na ten wyjazd w wysokości 90zł na hasło: "Czarymary" (podczas zapisywania się na wyjazd podaj hasło: "CzaryMary")

Celem całego pobytu jest ponowne połączenie z naszą pradawną, potężną energią i pogłębienie doświadczenia egipskiej mądrości, począwszy od dwudniowego warsztatu ze świętymi symbolami i dźwiękami. Praca Shirlie opiera się na świętych dźwiękach (skupionych na czakrach), które tworzą świetlny kręgosłup i jednocześnie wzmacniają nasze połączenie ze spływającą z góry Pierwotną Świadomością oraz Ziemią pod nami. Shirlie poprowadzi grupową medytację Dźwięku Kwiatu Lotosu w połączeniu z mantrami, bazującymi na egipskich słowach i połączy pracę z dźwiękiem wraz ze znaczeniem starożytnych symboli takich jak krzyż Ankh, oko Horusa, filar Dżed, skarabeusz, Kwiat Życia a także sam Kwiat Lotosu.

Zobacz Szczegóły - kliknij w link!

Zobacz więcej. Szeroki wybór książek.

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!