Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Poznaj tajemnice huny

Witam serdecznie,

Dzisiaj chciałbym przybliżyć temat HUNY - starożytnej wiedzy z Hawajów, która doskonale nadaję się do praktyki w XXI wieku. Okazją do tego jest przyjazd prawdziwego autorytetu w tej dziedzinie - Serge Kahili Kinga, który 25 września odwiedzi Polskę, w związku z promocją swoich warsztatów oraz dwóch najnowszych książek. Dodatkowo, zaproszę do lektury ciekawego wywiadu z redakcją TAROCISTY - kwartalnika poświęconego kartom Tarota, oraz wspomnę o ciekawym nagraniu medytacyjnym, którego praktyka może odmienić związek (bądź go przyciągnać). Życzę miłej lektury!

Czym jest Huna?

W swojej najnowszej książce pt. HUNA (której premiera będzie miała miejsce 25 września) Serge King wyjaśnia szczegółowo pojęcie Huny, rozpatrując przy tym poszczególne jej elementy i zwracając uwagę na siły, które zadecydowały o ukształtowaniu się tej nauki. Można więc powiedzieć, że jest to pewien sposób życia utworzony pod wpływem polinezyjskiej filozofii, którego największa wartość polega na tym, że nadaje się całkowicie do zastosowanie we współczesnym życiu.

Huna bazuje na siedmiu zasadach, które znajdują swoje przełożenie w różnych obszarach rzeczywistości. Wystarczy wspomnieć, że każda zasada Huny w równym stopniu odnosi się do prawidłowości rządzących światem przyrody, jak i do życia ludzi. Można je odnaleźć w przysłowiach i mądrościach ludowych. Wydaje się, że każdy skrawek hawajskiej ziemi jest przepełniony ich mądrością i nauką z nich płynącą.

Huna uczy przede wszystkim tego, jak zmieniać siebie w świadomy sposób po to, by móc zmienić swoje doświadczenia. Wiedza ta pozwala spojrzeć na nasze życie z zupełnie odmiennej perspektywy niż dotychczas. Czyni bowiem z nas ludzi odpowiedzialnych za jego kształtowanie i uświadamia nam, jak olbrzymia moc spoczywa w naszych dłoniach.

W głębi każdego z nas drzemie przecież siła twórcza, o której istnieniu zazwyczaj nie mamy pojęcia. Huna wskazuje nam, jak z nią postępować i w jaki sposób zrobić z niej użytek do tworzenia lepszego i szczęśliwszego życia. Jedynym warunkiem jest zmiana naszych – niekiedy ograniczających- przekonań i odrzucenie tego, co w naszej świadomości nie należy do nas.

Ta nauka pokazuje ścieżkę transformacji życia i planety, jaka może dokonać się dzięki sile naszego umysłu.

 

 

 

Spotkaj się z Serge Kahili Kingiem w Warszawie

WYKŁAD ORAZ WARSZTAT Serge'a Kahili Kinga: Ćwiczenia Energetyzujące

Warsztat ten to wyjątkowa okazja do spotkania z wielkim autorytetem Huny – Serge Kahili King – przy okazji promocji jego najnowszych książek: "Sztuka uzdrawiania według kahunów" (wyd. Manawa) oraz "Huna" (wyd. Illuminatio) – które Serge King będzie podpisywał po wykładzie.

Promocyjna cena biletów: tylko 30 złotych

Rezerwacja biletów telefoniczna i online: www.CzaryMary.pl, tel. 0801 011 078, z komórek 857424686 (ilość miejsc ograniczona). Odbiór biletów od 17:30 w dniu imprezy.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 30 zł na konto: CzaryMary.pl 24 1140 2004 0000 3502 4234 6329

Bilety można również zakupić bezpośrednio w Galerii Czwartego Wymiaru ul.Twarda 7, Warszawa.

DATA WARSZTATÓW: Piątek 25 września 2009, godz. 18.00

CENTRUM KONFERENCYJNO-KONGRESOWE
ul. Bobrowiecka 9, Warszawa
Sala A-401
Dojazd autobusem nr 119 z Dworca Centralnego
(przystanek na przeciw Hard Rock Cafe - Złote Tarasy)

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O TYM WARSZTACIE

SERGE KAHILI KING Szamańskie Śnienie

Warsztat dwudniowy, sobota-niedziela, 26-27 wrzesień 2009 Warszawa.

  • Szamańskie Śnienie dotyczy odmiennego sposobu doświadczania świata wokół ciebie, oraz twojego świata wewnętrznego.
  • Wszystko jest snem, wszystko śni swój sen, wszystkie sny można zmienić. Kiedy zmieniasz jeden sen, zmieniasz równocześnie wszystkie te, które są z nim związane.
  • Jeśli założysz, że określone doświadczenie jest snem, wówczas możesz pracować z nim, jako ze snem oraz wykorzystać to dla zdobycia wiedzy, uzdrowienia i manifestacji.
  • Jeśli wszystko jest snem, wówczas przeszłość, przyszłość, twoje wspomnienia oraz oczekiwania…wszystkie one są również snami pośród snu o chwili obecnej.
  • Nie istnieją sny dobre, ani sny złe, są jedynie sny, które mogą być pielęgnowane, udoskonalane, oraz takie, które powinny zostać zmienione.
  • Wszystkie sny są zawsze o tobie. Mogą dotyczyć również kogoś innego, jednak zawsze są one o tobie. W tej chwili śnisz sen o sobie samym oraz o innych osobach śniących swoje własne sny, w których jesteś obecny również ty sam.
  • Jest wiele sposobów śnienia, oraz zmiany snów. Są też takie chwile, kiedy najlepiej przestać śnić i po prostu zająć się czymś zupełnie innym.

UWAGA! Dla Przyjaciół CzaryMary.pl specjalny rabat na warsztat weekendowy. Dla pierwszych 10 osób zniżka 100 zł, dla pozostałych 50 zł na hasło "CZARYMARY"

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZECZYTAĆ WIĘCEJ O TYM WARSZTACIE

W między czasie zapraszam do lektury jego ostatniej książki: Sztuka uzdrawiania według kahunów - Serge Kahili King którą autor będzie podpisywał na spotkaniu w Warszawie.

 

 

 

Konstelacje rodzinne według metody systemowej Berta Hellingera

Metoda Berta Hellingera nie jest nową teorią, koncepcją psychologiczną. Jest to Nowa Filozofia – oparta na – fenomenologii (filozoficznej metodzie poznania). To zbiór obserwacji, doświadczeń wielu ludzi, z wielu kierunków filozoficznych i psychologicznych.

Łączy je jedno – jest to TO CO DZIAŁA. Co można sprawdzić w każdej chwili. Doświadczając, nie musimy opisywać tego słowami, nie musimy spierać się o to kto ma rację. Wystarczy poczuć. Ujawnia się nam „tu i teraz” prawda. Prawda nie jest czymś niezmiennym. Tak jak wszystko zmienia się co chwilę, a metoda pozwala „doświadczyć” jej.

Miejsce warsztatów: Plac Muzealny 13 a (przedszkole „Bajlandia”)
W godzinach: 10.00-18.00

Inwestycja: indywidualne ustawienie 300 zł, aktywny obserwator 180 zł (studenci 120 zł).

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYCH WARSZTATACH

 

 

 

Polecamy

Tarocista

To jedyne w swoim rodzaju pismo dla pozytywnie „wkręconych” w Tarota - którego pierwszy numer właśnie ukazał się w sprzedaży. Na niedawno reaktywowanym TarotNecie (gdzie min znajduje się tarotowe forum i szkółka Tarota) opublikowaliśmy ciekawy wywiad z Mii Krogulską i Anna Marią Wożniak z redakcji Tarocisty, w którym mówią więcej o tym dla kogo i w jakim celu stworzyły to czasopismo. Zapraszam do lektury wywiadu, oraz do nabycia Tarocisty, który oczywiście dostępny jest w CzaryMary.pl

 

Medytacja otwartości na idealnego partnera

To wynik inspiracyjnych doświadczeń autorki w kilkuletniej pracy nad wykreowaniem własnego związku miłości. Związku opartego na harmonii, bliskości, wzajemnym wsparciu, szacunku i zrozumieniu. Przeznaczona jest dla osób, które zdeterminowane są stworzyć taki harmonijny związek miłości, przyciągając do swojego życia idealnego dla siebie partnera / partnerkę i równocześnie chcą ugruntować w sobie pewność bycia tym / tą idealną dla swojej drugiej połówki.

Medytacja nagrana jest w dwóch wersjach: dla kobiet i dla mężczyzn. Regularne odsłuchiwanie oczyszcza i otwiera duchowe serce oraz ugruntowuje ufność, otwartość i gotowość na stworzenie własnego idealnego związku.

 

 

Masz konto na Naszej Klasie?

My mamy! Dołącz do grona przyjaciół CzaryMary.pl na Naszej Klasie

CzaryMary.pl na FaceBooku -> http://www.facebook.com/pages/CzaryMarypl/106836907276

Aktualne Warszaty Ezoteryczne (z promocjami dla naszych przyjaciół)

 

 

 

 

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2