Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nauka latania na skrzydłach lekkich planet

Nauka latania na skrzydłach lekkich planet

 

Czas trwania od 7.10 do 22.10

Szczyty od 18:36 17.10, do 9:36 18.10:

18:36, 16.10 - Wenus sekstyl Mars

4:17, 17.10 - Wenus sekstyl Merkury

9:36, 17.10 - Merkury trygon Mars

 

Po serii ciężkich wpływów w zeszłym tygodniu czas wreszcie odbić się od gruntu. Sprzyjają nam lekkie planety, czyli takie, które szybko poruszają się na niebie - w pozornym ruchu na nieboskłonie Ziemi.

 

Merkury, Pan komunikacji ze skrzydełkami u nóg, rozważając sprawy głębokie i poważne interesy przebywa w znaku Skorpiona. Stanał w harmonijnym układzie do Wenus, pilnującej porządku w znaku Panny, spraw domu i związków. Jeszcze harmonijniej jest ustawiony również w stosunku do Marsa, broniącego bezpieczeństwa w znaku Raka.

 

Merkury jako najszybsza i najlżejsza planeta w tym układzie, nadaje najwyraźniejszy ton energii wysyłanej przez parę archetypalną dla spraw seksu i miłości. Daje nam czas na załatwianie spraw ważnych i nie cierpiących zwłoki, czas odkrywania detali i szczegółów kluczowych dla porządkowania spraw codziennych i życiowych, czas rozpoznawania, co przynosi zgodę a co rujnuje poczucie bezpieczeństwa i uniemożliwia współpracę.

 

Wenus patrząc się dobrze na rewelacje Szybkonogiego obdarza uczuciem i względami to, co on wskaże jako właściwe i poprawne... oto mamy nieczęste zestrojenie logicznego umysłu świadomego i podświadomego, kierującego się emocjami.

 

Mars idąc razem z tą parą szybko egzekwuje potrzebne zmiany, by bliskim było dobrze i bezpiecznie. Co zostało odtrącone, jest szybko i dobitnie naznaczane i etykietowane. Co zostało obdarzone umiłowaniem, jest hołubione i zabezpieczane z każdej flanki.

 

Planety te razem tworzą na niebie niepełną figurę, zwaną Wielkim Latawcem. Do dopełnienia tej figury brakuje planety w okolicach 7-mego stopnia znaku Ryb. Oznacza to, że Ryby z pierwszego dekanatu (19.02-1.03) będą miały najwięcej okazji na wzbicie się na skrzydłach tegoż Latawca.

 

Skorzystają na tym oczywiście nie tylko słoneczne Ryby, ale też wszystkie osoby, które posiadają planety bądź inne, szczególne punkty horoskopu w tym miejscu. Nie znając swojego horoskopu łatwo jest się domyślać, czy jest się jednym ze szczęśliwców. Jeśli zeszły tydzień był dla Ciebie ciężki, oczekuj pozytywnej odmiany, weź głęboki wdech i rozwijaj swoje skrzydła, jak tylko możesz.

 

Ryby, Raki i Skorpiony będą miały najwięcej okazji do wygrzebania się z typowych dla nich, depresyjnych nastrojów. Huczne imprezy, nowe kontakty, nowe przyjaźnie czekają na was. Pozwólcie, by waga waszych nastrojów na nowo podniosła w górę pozytywną szalę. To o rozwijaniu ściśniętych skrzydeł - jest do was przede wszystkim.

 

Byki, Panny i Koziorożce zagrzebią się ochoczo w porządkowaniu, organizowaniu i bilansowaniu rachunku zysków i strat. Wizję latania odsuną w przyszłość, zaś pas startowy z zapałem wydłużą o kolejne setki metrów. Jak latać, to przecież z rozmachem i wielkim hukiem, nie? Przecież nie będziemy się rozdrabniać... nie my, rozsądne i przewidujące znaki ziemskie... szczególnie Panny, znane z tego, że na uczucia wyższe reagują schowaniem się do kącika i spokojnym czekaniem, aż same przejdą.

 

Znów, poczucie humoru Strzelców bardzo się przyda - szczególnie znakom ziemskim. Mając obecnie potencjalnie najtrzeźwiejszy osąd i wgląd w sprawy ukryte, mogą celnie punktować w klapki na oczach innych znaków. Wyciągajcie znajomych i bliskich do kabaretów, na komedie i na farsy, do teatrów i kin, czy choćby przed telewizor. Z pewnością wybierzecie coś doskonale na czasie.

 

Reszta towarzystwa będzie się świetnie bawić, korzystając z dobrych wpływów. Pracusie, nie dajcie się prosić!

 

Energie te będzie można pochwycić do najbliższego poniedziałku.

 

Carpe diem, carpe noctem, carpe jugulum ;)

Roman Fierfas

www.xorcerer.com

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2