Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Pokój Odpowiedzi

Czy wiesz, że wzmocnić i wprowadzić w życie pożądaną przez Ciebie wersję rzeczywistości ?
Wystarczy jedynie, że znajdziesz czas na komunikację z podświadomym i nieświadomym poziomem Twojego umysłu.

Wyobraź sobie, że w Twym umyśle znajduje się miejsce zwane Pokojem Odpowiedzi.
W pokoju tym, możesz zadać dowolne pytanie, na dosłownie każdy interesujący Cię temat. Później trzeba poprosić, aby w ciągu kolejnych trzech dni pojawiła się jasna i klarowna odpowiedź na to pytanie.

Twojej uwagi oczekują nieograniczone możliwości!
Możesz zaoszczędzić sobie wielu wydatków i wysiłku związanego z ćwiczeniem sztuki wewnętrznego samo-zarządzania i zawartą w niej nauką sposobów kierowania swoimy myślami - swoją uwagą.
Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o Pokoju Odpowiedzi >>

 

WYJĄTKOWA OKAZJA - TYLKO DLA OSÓB CZYTAJĄCYCH NASZE LISTY!
KSIAŻKI ZA DA.RMO!

Dziś mamy dla Państwa niebywałą okazję. Otrzymaliśmy dosłownie po kilka sztuk rewelacyjnych zestawów książek, gdzie płacą Państwo za jedną, a drugą otrzymujecie ZADARMO. Są to zestawy doskonałych pozycji z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego. Ponieważ zestawów jest naprawdę niewiele (po 10 szt z zestawu), więc dajemy Państwu pierwszeństwo zakupu tych pozycji, zanim wyjdziemy z tą ofertą szerzej.

Zobacz aktualna ofertę w tej pro.mocji tutaj >>
Taka okazja nie zdarza się codzień. Książka GRA.TIS! I to dobra książka. Kto pierwszy ten lepszy, bo więcej nie będzie! >>

 

Mindfold - zobacz wizje w ciemności

Z podróży do USA Łukasz przywiózł na próbę kilka sztuk Mindfold - maski relaksacyjnej. Ta zakładana na twarz "maska" umożliwia otwarcie oczu w całkowitej ciemności, co doskonale się przydaje przy medytacji, wizualizacji, podróży szamańskich, czy słuchania nagrań hemi-sync.

Dosłownie kilka sztuk Mindfold dostępne jest obecnie w naszej ofercie - proszę kliknąc tutaj aby zobaczyć jak wygląda Mindfold i jakie korzyści przynosi jego stosowanie >>.

 

Relaks na który zasługujesz!

Ajurwedyjski masażer głowy - to sprytne niewielkie urządzenie, które w przyjemny sposób rozmasuje i wymasuję skórę głowy. Doświadczenie masowania jest na prawdę przyjemne, można je robić samemu sobie, choć o wiele fajniej jest, jak ktoś nam to robi. U nas w firmie Bartek, całkowity sceptyk, wręcz domagał się codziennych masaży głowy, bo tak wielką przyjemnośc mu to sprawiało.

Urządzenie jest banalnie proste w stosowaniu, każdy, nawet dziecko poradzi sobie z nim. Twoja głowa zasługuje na chwilę relaksu. Taki masaż pomaga się zrealaksowć, pobudzić szare komórki do intensywniejszej pracy, uśmierzyć bół głowy, etc
Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej >>

Uwaga!!! Robimy TOTALNĄ WYPRZ.EDAŻ KOLEKCJI TYBETAŃSKIEJ BIŻUTERII

Wszystkie ceny obcięliśmy o -30% Kto pierwszy ten lepszy :) Teraz nasze tybetańskie cudeńka można kupić naprawdę w super okazyjnych cenach.
UWAGA!!! Taka okazja już się nie powtórzy, >> TOTALNA WYPRZ.EDAŻ -30% >> obowiązuje jedynie do 23 czerwca (czyli do przyszłego poniedziałku włącznie)
Kliknij tutaj, aby zobaczyć naszą tybetańską kolekcję >>

 

Ważne linki:

serdeczności i powodzenia !!!

Monika Burzyńska
www.CzaryMary.pl

www.MonikaBurzynska.pl

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2