Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Dziecięce duszeDziecięce dusze
Dziecięce dusze
Galeria okno

Dziecięce dusze

Ocena: 4.7 (3 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 184
Oprawa: miękka
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Dziecięce dusze

24.43

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 24,43 zł

O czym są „Dziecięce dusze”? Tylko z pozoru jest to baśniowa opowieść o duszy i komunikacji z istotami z niematerialnego świata. W szerszej perspektywie to książka zgłębiająca temat kryzysu tożsamości i wiary w świat pozarozumowy, ale też pozycja opowiadająca o silnych więziach, jakie łączą nas z innymi. 

Książka „Dziecięce dusze” to bez wątpienia wartościowa lektura, zawierająca w sobie wiele informacji ważnych dla każdego, kto pragnie w pełni zrozumieć świat duchowy. Autorka kontynuuje duchową misję Waltera Makichena, który napisał książkę o takim samym tytule. W odważny i niebanalny sposób pisze o doświadczeniu uzdrawiającego kontaktu z dzieckiem, którego dusza jeszcze nie zamieszkała w ciele (czyli dziecka, które jeszcze nie przyszło na świat lub już z niego odeszło). Ten drugi przypadek jest szczególnie ciężki dla kobiet, ale również dla jej bliskich. Odczytanie przesłania z tamtej strony może pozwolić pogodzić się z utratą oraz doświadczyć duchowego przebudzenia.

Autorka swoje refleksje i przemyślenia czerpie z tradycji chińskiego reiki - metody uzdrawiania duchowego za pomocą energii życiowej. Znak rei w tradycji oznacza duszę, z kolei ki - energię, nastrój, umysł. W chińskim znaku qi (ki) zawarty jest symbol energii przenikającej cały uniwersum.

Czy warto przeczytać książkę Nightingale?

„Dziecięce dusze” to nie literatura rozrywkowa. To pożyteczna pozycja, która wiele powie nam o nas samych, a także o wewnętrznym świecie ludzkich pragnień, symboli i uczuć. Czy warto po nią sięgnąć? Jeśli fascynuje nas świat duchowy albo z jakiegoś powodu chcemy wiedzieć więcej o duszach dzieci - z całą pewnością!

Nawet jeśli nie jesteśmy przekonani do duchowych eksperymentów czy refleksji na temat natury świata, w tym konkretnym wypadku również możemy uznać tę pozycję za wartą przeczytania. Prawdziwa siła „Dziecięcych dusz” tkwi w intrygującym spojrzeniu na ludzką tożsamość. Nie można zaprzeczyć, że w życiu każdego człowieka przychodzą momenty, które skłaniają do zgłębiania w duchowości i szukania ukojenia. Wewnętrzny spokój to oznaka siły. Ta siła jest również w „Dziecięcych duszach”.


O autorce 

Poprzez swoje pisarstwo, Christine Nightingale odnajduje w trudnych, ludzkich losach ukrytą energię, która pozwala jej mówić w niebanalny sposób o sprawach duchowych - także bolesnych. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to bardzo dobrze. Jej „Dziecięce dusze” stanowią kontynuację pracy Waltera Makichena, który napisał książkę o tym samym tytule i poprosił Nightingale o dokończenie jego misji.

Przeczytaj darmowy fragment:

 

Sprawdź "Dziecięce dusze" w księgarni TaniaKsiazka.pl

Polecane z tym produktem

Jak myślisz, czy to, co przeżywamy, było z góry zaplanowane? Czy obecne życie jest tylko krótkim odcinkiem zaplanowanej drogi? Robert Schwartz w swojej wspaniałej pierwszej książce "Odważne...
Panie, ześlij mi tego, którego będę kochać i wspierać, a on będzie kochać i wspierać mnie. Edgar Cayce Czy to prawda, że życie, które obecnie przeżywamy nie jest naszym pierwszym? Dlaczego koncepcję...
Tytułowe zaburzenie rozwoju autorka próbuje przedstawić w jak najprostszy i najbardziej przystępny dla Czytelnika sposób. Czyni to z perspektywy matki osoby dotkniętej tym rodzajem...
Szczegóły książki Dziecięce dusze
 • Autor: Christine Nightingale
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 184
 • Format: 13,5x20,5
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366436589
 • Język: polski
 • Podtytuł: Jak komunikować się z duszą swojego przyszłego dziecka
 • Oryginalny tytuł: Spirit baby
 • Tłumacz: Anna Gąsowska
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788366436589
 • EAN: 9788366436589
 • Wymiary: 135X205
Recenzje książki Dziecięce dusze - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Książka Dziecięce dusze to z pewnością jedna z pozycji, które na pewno warto przeczytać. Lektura pomaga lepiej odnaleźć się w świecie duchowym. Opowiada ona o niesamowitych możliwościach nawiązaniu kontaktu z dzieckiem, które jeszcze nie zamieszkuje fizycznego ciała. Pomaga odpowiedzieć rodzicom na nurtujące lub dręczące ich pytania.

Autorką książki jak wiadomo jest Christine Nightingale. Bazuje ona na technikach uzdrowicielskich znanych z chińskiego Reiki. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że Autorka jest specjalistką w swojej dziedzinie. Książka napisana jest z maksymalną starannością. Warsztat autorki jest na najwyższym poziomie, a lektura potrafi wciągnąć czytelnika na długie godziny.

Z czystym sumieniem mogę polecić książkę Dziecięce dusze. Ilość informacji, jaką wyniosłem z tej książki, jest wręcz zatrważająca. Polecam ją każdemu, kto chciałby pogłębić swoją wiedzę lub poszerzyć własne spojrzenie w sferze duchowej.

Ostatecznie książkę oceniam na 5 ze względu na to, jak niezwykle potrafi wciągnąć już od samego początku.
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Książka "Dziecięce dusze" to odpowiedź na najbardziej nurtujące pytania, które do tej pory pozostawały bez jasnego wytłumaczenia. Przede wszystkim jest to bardzo interesująca podróż w głąb własnej duszy, aby dowiedzieć się, jak wiele codziennych spraw może być powiązanych właśnie z przeżyciami duchowymi. Autorka udowadnia, że nawet trudności z zajściem w ciąże mogą wynikać z wewnętrznej, duchowej blokady. To właśnie z tego powodu większa część książki związana jest z próbami nawiązania kontaktu z duszami swoich przyszłych dzieci, aby odkryć, co tak naprawdę powstrzymuje je przed przyjściem na świat.

Cała książka jest niezwykle wciągająca. Głównie dlatego, że dotyczy ona bardzo niecodziennej tematyki, która z reguły w ogóle nie jest poruszana. W związku z tym przyznać trzeba, że to jedyna tego typu książka na rynku. Na pewno stanowi ona cenne źródło informacji zwłaszcza dla przyszłych rodziców. Jednocześnie jest jednak pisana dość lekkim językiem, co sprawia, że można ją zrozumieć bez żadnego trudu. Na pewno jest to lektura, do której można wracać wielokrotnie i wciąż pozostaje aktualna.

Lekkość, z jaką autorka mówi o trudnych tematach, na pewno zasługuje na uznanie. Jej tematyka jest uniwersalna i nie przemija z biegiem czasu. Każdy, kto znajduje się w trudnym momencie życia, z całą pewnością znajdzie w niej swoje ukojenie i odpowiedzi, których do tej pory szukał. Książka zasługuje na bardzo mocne 5, ponieważ jej przeczytanie jest jak lekarstwo dla duszy i znalezienie wewnętrznego ukojenia.
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Książka Christine Nightingale pt. "Dziecięce dusze" przeprowadza nas przez tajemniczy świat reinkarnacji, drogi jaką pokonuje dusza, by dotrzeć do nas jako nowe życie. Sposób przedstawienia drogi do macierzyństwa jest wyjątkowy. Tym razem w centrum zainteresowania jest dziecko, a raczej sama jego dusza i objaśnienia dlaczego nie zawsze do nas dociera, co ją blokuje, a co "przyciąga". Cały poradnik skupia się na tym czym jest karma i jaki ma wpływ na nasze życie. Dzięki autorce możemy bardziej zrozumieć nasze życie duchowe i problem wielu kobiet na świecie jakim jest trudność zajścia w ciąże.

Trzeba zaznaczyć, że ta książka nie jest dla wszystkich. "Dziecięce duszę" to jedna z tych kategorii lektur, które muszą nas przyciągać. Jeśli ktoś interesuje się tematyką reinkarnacji, karmy, bądź jest przyszłym rodzicem i chciał by spojrzeć na tą drogę w zupełnie inny sposób to ta książka jest stworzona dla niego. Czytając ją odpływamy w inny magiczny świat, nie można się oderwać od niej.

Jeszcze raz zaznaczam: Jeśli jesteś zainteresowany tematyką wędrówki dusz, karmą bądź starasz się o dziecko to nie zastanawiaj się i przeczytają książkę wybitnej terapeutki oraz nauczycielki Christine Nightingale "Dziecięce dusze". Dla mnie ta książka to stanowczy "must have" 2020 roku na półce ezoteryki i poradników. Nawet dla kogoś tzw. "zielonego" w tej tematyce treść nie będzie problematyczna i na pewno wciągnie tak jak to zrobiła ze mną.
Podobne produkty
eBook Dziecięce dusze mobi epub Dziecięce dusze

Cena: 22.43 zł
Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka, które ma przyjść na świat? Twoje przyszłe dziecko cz...
eBook Odważne dusze mobi epub Odważne dusze

Cena: 27.68 zł
Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia! Czy wiesz...
eBook Ziołowa Apteczka na Dziecięce Choroby. Tom 1 mobi epub Ziołowa Apteczka na Dziecięce Choroby. Tom 1

Cena: 9.51 zł
Przegląd porad i kuracji naturalnych, dietetycznych i zielarskich służących leczeniu wielu...
eBook Ziołowa Apteczka na Dziecięce Choroby. Tom 2 mobi epub Ziołowa Apteczka na Dziecięce Choroby. Tom 2

Cena: 9.51 zł
Jeżeli komar usiądzie ci na głowie to na pewno bezpieczniej zabić go ręką niż młotkiem" tw...
Ziołowa apteczka na dziecięce choroby Ziołowa apteczka na dziecięce choroby

Cena: 19.95 zł
Niezbędnik zdrowia dla każdej młodej mamy. Ziołowa apteczka zdrowia. Bezpieczne i wypróbow...
Ziołowa apteczka na dziecięce choroby T.2 Ziołowa apteczka na dziecięce choroby T.2

Cena: 15.95 zł
Jeżeli komar usiądzie ci na głowie to na pewno bezpieczniej zabić go ręką niż młotkiem" tw...
eBook Ziołowa apteczka na dziecięce choroby pdf Ziołowa apteczka na dziecięce choroby

Cena: 25.49 zł
Zdrowie w pigułce ? bez pigułek Kuracje leczące najczęstsze dolegliwości ? ziołowe i natur...
Dwie nerwice dziecięce Dwie nerwice dziecięce

Cena: 56.70 zł
Tom ten obejmuje dwie najsłynniejsze historie przypadków: znaną potocznie jako historia "m...
Mózgowe porażenie dziecięce. Księga Pytań i Odp. Mózgowe porażenie dziecięce. Księga Pytań i Odp.

Cena: 10.21 zł
Tytułowe zaburzenie rozwoju autorka próbuje przedstawić w jak najprostszy i najbardziej pr...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2023 CzaryMary.pl