Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Setna królowa. Królowa. Tom 1
Setna królowa. Królowa. Tom 1
Galeria okno

Setna królowa. Królowa. Tom 1 Outlet

Autor: Emily R. King
Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Wydawca: Young
Dostępność:
P R O D U K T   C H W I L O W O   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Setna królowa. Królowa. Tom 1
Cena rynkowa: 34.90
Ostatnia cena:

17.45

Taniej o: 17.45 zł ( 50 % )
Powiadom mnie o dostępności
CHWILOWO NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność
Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu!
 
W świecie rządzonym przez brutalnych mężczyzn jedna kobieta położy kres krwawej tradycji.

Kalinda jako niemowlę została porzucona przez bliskich i wychowana przez kapłanki. Swoje osiemnastoletnie życie poświęciła na modlitwie i szkoleniach ze sztuk walki. Męcząca ją tajemnicza gorączka sprawiła, że inne wychowanki z niej drwiły, a ona sama marzyła tylko o tym, aby do końca swoich dni pozostać ukrytą za bezpiecznymi murami klasztoru. Tam, gdzie jest niewidoczna dla reszty świata.

Kiedy u ich bram pojawia się potężny monarcha Radża Tarek, nikt nie spodziewa się, że to właśnie chorowitą i pokorną Kalindę wybierze na swoją setną żoną. Teraz dziewczyna musi udowodnić swoją wartość w krwiożerczym turnieju tronowym. Dziewięćdziesiąt dziewięć żon i niezliczone kurtyzany mogą wyzwać ją na walkę o śmierć i życie.

Każda z umiłowanych radży zrobi wszystko, aby zasiadać u jego boku, jako ta wyjątkowa, setna żona. Każda jest gotowa, aby za to zabijać. Każda, oprócz Kalindy.

Czy jej jedyną szansą na ratunek jest tajemnicza moc, która spala ją od środka?

Bestsellerowa seria, która zdobyła tytuł Książki Roku 2017 w kategorii Young Fiction, przeniesie cię w egzotyczny świat przepychu, przemocy i królewskich intryg.


O autorce

Emily R. King, z zamiłowania czytelnik wszystkich gatunków, z zawodu pisarka specjalizująca się w historiach fantasy i adwokat. Urodziła się w Kanadzie, ale wychowała w Stanach Zjednoczonych. Jest członkinią the Society of Children’s Book Writers AND Illustrators, w którym aktywnie działa. Mieszka w północnym Utah wraz z rodziną i kotem.

Najczęściej kupowane razem:

Ognista królowa. Królowa. Tom 2 Ognista królowa. Królowa. 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 Waleczna królowa. Królowa. 20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3 Wyklęta Królowa. Królowa. 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Narodziny królowej Narodziny królowej 17.45 zł 34.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Śmiertelne zaklęcie. Trylogia Mistrza Magii. Tom 2 Śmiertelne zaklęcie. 25.83 zł 36.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zasada jednego Zasada jednego 17.45 zł 34.90 zł
50%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Narodziny królowej Narodziny królowej 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Proroctwo cieni. Elementals. Tom 1 Proroctwo cieni. 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5 Wskazówki czasu. 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Klan Klan 22.14 zł 36.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 Królowa balu. Brzydsza 22.14 zł 36.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

Polecane z tym produktem

24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezwykłą moc władania ogniem. Jako setna wybranka radży Tarka musiała zmierzyć się z jego pozostałymi żonami i...
24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Trzeci tom magicznej serii, w którym władczyni ognia musi zmierzyć się z demonem lodu Waleczna Kalinda zniosła wiele przeciwności losu. Małżeństwo z okrutnym tyranem, krwawe bitwy na śmierć i życie,...
20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
W ostatnim tomie serii Królowa bojownicza Kalinda będzie musiała zaryzykować wszystko. Kalinda zaprowadziła pokój w Imperium Tarachandu, przynajmniej chwilowo. Bhutowie już nie muszą ukrywać swoich...
Recenzje książki Setna królowa. Królowa. Tom 1 - przeczytaj opinie klientów:

Szczegóły książki Setna królowa. Królowa. Tom 1
  • Autor: Emily R. King
  • Wydawnictwo Young
  • Seria Setna królowa
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836613485033
  • ISBN: 9788366134850
  • EAN: 978836613485033
  • Wymiary: 13.5x20.5cm

Upoluj produkt w dobrej cenie

Almond. Ten, który nie czuł Almond. Ten, który nie czuł 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 Waleczna królowa. Królowa. 20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
K-pop tajne przez poufne K-pop tajne przez poufne 22.14 zł 36.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 Królowa balu. Brzydsza 22.14 zł 36.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Diamentowa cisza. Tajemnice. Tom 3 Diamentowa cisza. 20.94 zł 34.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zdarzyło się wczoraj Zdarzyło się wczoraj 22.14 zł 36.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dom na kurzych łapach Dom na kurzych łapach 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Budda na dobranoc Budda na dobranoc 33.15 zł 39.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Złe uroki. Rozpoznawanie, oczyszczanie i uzdrawianie z klątw oraz odpieranie czarów i ataków psychicznych Złe uroki. Rozpoznawanie, 25.74 zł 42.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magiczne formuły. Jak wzmocnić siłę swych czarów, tworząc i stosując własne, niepowtarzalne zaklęcia Magiczne formuły. Jak 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku Tarot w pismach wybitnych 35.94 zł 59.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rok czarownicy. Żyj w rytmie natury dzięki magii intuicyjnej Rok czarownicy. Żyj w 30.03 zł 42.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ścieżka pradawnej magii. Obudź w sobie pierwotną moc Ścieżka pradawnej magii. 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rogaty Bóg. Historia, mity i praktyki magiczne Rogaty Bóg. Historia, mity 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia ognia. Żywioły Magia ognia. Żywioły 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Niebiańskie przesłania Archaniołów. Karty i podręcznik Niebiańskie przesłania 132.91 zł 139.90 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anioły Kabały. 72 karty Anioły Kabały. 72 karty 104.00 zł 140.00 zł
26%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc Zaklęcia ochronne. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g Sotis Talizman Aniołów 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur Księga eliksirów. Magiczna 25.74 zł 42.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Pentagram runiczny, oksydowany Ag925, 5,1g Sotis Pentagram runiczny, 75.65 zł 89.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Samhain Samhain 17.43 zł 24.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Setna królowa. Królowa. Tom 1 Setna królowa. Królowa. Tom 1

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Początek serii dla fanów Igrzysk Śmierci i Więźnia Labiryntu! W świecie rządzonym przez br...
Szklany tron. Królowa cieni. Tom 4 Szklany tron. Królowa cieni. Tom 4

Cena: 48.99 zł
Promocja z: 49.99
Powraca, by podpalić świat Nadszedł czas walki o wszystko, co ważne. Aelin wraca do Adarla...
Ognista królowa. Królowa. Tom 2 Ognista królowa. Królowa. Tom 2

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Drugi tom magicznej serii o odważnej władczyni ognia! Kalinda niedawno odkryła swoją niezw...
Królowa oszczędzania Królowa oszczędzania

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Czy da się wytrzymać rok bez zakupów? Oto niesamowita historia pewnego eksperymentu. Jeżel...
Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3 Wyklęta Królowa. Królowa. Tom 3

Cena: 24.43 zł
Promocja z: 34.90
Trzeci tom magicznej serii, w którym władczyni ognia musi zmierzyć się z demonem lodu Wale...
Waleczna królowa. Królowa. Tom 4 Waleczna królowa. Królowa. Tom 4

Cena: 20.94 zł
Promocja z: 34.90
W ostatnim tomie serii Królowa bojownicza Kalinda będzie musiała zaryzykować wszystko. Kal...
Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2 Królowa balu. Brzydsza siostra. Tom 2

Cena: 22.14 zł
Promocja z: 36.90
Nowe pokręcone perypetie bohaterki książki o współczesnym kopciuszku „Brzydsza siost...
Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa Mary McGrory. Pierwsza królowa dziennikarstwa

Cena: 47.41 zł
Promocja z: 49.90
Mary McGrory to dziennikarka, która za relację z afery Watergate, jako pierwsza kobieta w ...
Audiobook Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób w jaki dotąd budowałaś relacje NIE DZIAŁA? mp3 Królowa czy niewolnica? Dlaczego sposób w jaki dotąd budowałaś

Cena: 25.23 zł
Promocja z: 29.00
"Królowa czy niewolnica" pomaga kobietom, które chcą mieć dobrą relację z samą sobą, najbl...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl