Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Odważne dusze
Odważne dusze
Galeria okno

Odważne dusze

Ocena: 4.8 (4 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 248
Oprawa: miękka
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Odważne dusze

24.43

najniższa cena z 30 dni: 24,43 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Oto drugie wydanie "Odważnych dusz" - pierwszej książki Roberta Schwartza, uznanego autora książek poruszających temat duszy i sensu jej istnienia.

Co wyróżnia "Odważne dusze?" Przede wszystkim jest to pozycja autentyczna, ponadczasowa i innowacyjna.

Niematerialna strona życia od zawsze fascynuje ludzi, którzy rozważają, jaki jest sens cierpienia, po co nas spotyka i czy jest w stanie przynieść nam coś więcej, niż ból i rozczarowania. "Odważne dusze" to książka, która w odkrywczy sposób porusza zagadnienie cierpienia, przybliżając czytelnikom, w jaki sposób są w stanie dążyć do duchowego uzdrowienia.

Oprócz ukrytego sensu przeróżnych życiowych zdarzeń, w książce omawiane są również zagadnienia dotyczące wiary, nadziei, miłości i samoakceptacji, która jest niezwykle potrzebna do prowadzenia satysfakcjonującego życia.

Schwartz wyszedł z założenia, że dzieląc się swoimi przemyśleniami z czytelnikami, będzie w stanie pomóc im w znalezieniu swojej życiowej drogi. Kontakt z medium pomógł Schwartzowi w odkryciu prawdy uniwersalnej, dzięki której jest w stanie świadomie zmieniać swoje życie, czyniąc je lepszym.

Jeżeli nie radzisz sobie poczuciem braku sensu w Twoim życiu albo po prostu szukasz sposobów duchowego rozwoju? Jeśli tak, sięgnij po "Odważne dusze." Książka jest swojego rodzaju przewodnikiem, który podkreśla znaczenie cierpliwości, empatii i akceptacji. Przypomina, że dzięki nim będziemy w stanie przezwyciężyć napotykane w życiu problemy, które są częścią większego planu.


O autorze

Robert Schwartz - człowiek wyjątkowy, autor m.in. "Daru dusz" oraz "Odważnych dusz", które stały się bestsellerami. Celem autora jest przypominanie czytelnikom, że nic nie dzieje się przypadkowo, a każdy wybór może nas doprowadzić do uzdrowienia.

Książki Schwartz'a są niezwykle plastyczne i bez problemu trafiają do odbiorców. Dlaczego? Ze względu na ich ogromną autentyczność. Pisarz wyszedł z założenia, że zanim zacznie pisać książki, powinien sam poznać odpowiedzi na nurtujące ludzkość od wieków pytania o sens życia czy drogę do osiągnięcia pełnego szczęścia. W 2003 roku Schwartz zdecydował się na kontakt z medium. Po tym otwierającym umysł doświadczeniu za swoją misję obrał dzielenie się prawdą o życiu z każdym, kto zdecyduje się sięgnąć po jego książki.

Szczegóły książki Odważne dusze
 • Autor: Robert Schwartz
 • Wydawnictwo Samsara
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 248
 • Format: 165 x 240
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366134553
 • Język: polski
 • Podtytuł: Odkryj prawdziwe znaczenie życia, które zaplanowałeś przed narodzinami
 • Oryginalny tytuł: Courageous souls. Do we plane our life chellenges before birth?
 • Tłumacz: Niemczyk Magdalena
 • Nr wydania: 5
 • ISBN: 9788366134553
 • EAN: 9788366134553
 • Wymiary: 16.5x24 cm
Recenzje książki Odważne dusze - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Dzień dobry

Po
przeczytaniu charakterystyki Odważnych Dusz, ich celu życiowego, realizacji planu podjętego przed narodzinami, czuję się uspokojona, ponieważ to co wokół nas się dzieje i co nas spotyka, to efekt wcześniejszych, z góry zaplanowanych ustaleń. Szkoda tylko, że dowiadujemy się o tym dopiero podczas seansu z dobrym medium, dzięki któremu mamy to wyjaśnione również przez swoich przewodników i opiekunów duchowych.

Bardzo pożyteczna i wartościowa pozycja napisana w bardzo przystępny sposób. Serdecznie polecam.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka porusza bardzo ważny temat dla każdego kto interesuje się karmą. Napisana w ciekawy i przystępny sposób. Wciągająca lektura!!
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Witam,

chciałbym opisać
moje wrażenia po lekturze tej książki.

Czy cierpienie ma sens, czy trudy życia są nam pisane i czy pozornie negatywne wypadki mogą prowadzić do czegoś dobrego? Robert Schwartz wskazuje drogę do odpowiedzi na te ponadczasowe pytania. "Odważne dusze" to pierwsza książka autora bestsellerów o niematerialnej stronie życia, będąca efektem osobistych poszukiwań autora na polu duchowości.

Tytułowe odważne dusze to ludzie, którzy odnaleźli sens w najtrudniejszych życiowych wydarzeniach. Książkę tworzą barwnie opowiedziane historie przeżyć samego autora i osób, które zgodziły się z nim podzielić swoją wiedzą i doświadczeniami (a są to te graniczne, jak np. śmiertelna choroba). Całość traktuje o akceptacji rzeczywistości i samego siebie jako środkach do duchowego uzdrowienia. Czytelnik może przejrzeć się w życiu bohaterów jak w lustrze, by następnie spróbować zrozumieć swoje własne.

Schwartz podaje swoje przemyślenia w przystępny sposób, a jego zachęta do osobistej podróży duchowej brzmi całkiem przekonująco. To zasługa wnikliwej analizy przeżyć bohaterów, która jest jednym z atutów książki i istotnie wpływa na autentyczność przekazu. Opisane historie poruszają i wciągają, ale przede wszystkim przynoszą ulgę i pocieszenie.

"Odważne dusze" to pozycja dla osób otwartych na duchowe poszukiwania i nie obawiających się odkrywania nowych terytoriów. Opowiada o bardzo uniwersalnych doświadczeniach, ale przynosi ich oryginalne interpretacje. W pewnym sensie jest to poradnik, jak od poczucia życiowej porażki przejść do ukojenia duszy. Do przeczytania polecam.
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
W bestsellerowej książce "Odważne dusze" Robert Schwartz podejmuje temat roli cierpienia i próbuje odpowiedzieć na kilka najstarszych pytań, jakie zadaje sobie ludzkość. Schwartz odkrywa przed nami, jak pozornie krzywdzące wydarzenia mogą prowadzić do rozwoju duchowego - pod warunkiem, że potrafimy je odpowiednio odczytać. Przychodzi czytelnikowi z pomocą, demonstrując na przykładzie prawdziwych historii możliwe znaczenia. Dużo przeczytamy tu o potrzebie akceptacji, pogodzeniu się z rzeczywistością i wynikających z niego wyzwalających odkryciach. Znajdziemy w książce również opis osobistych poszukiwań autora, który postawił sobie za zadanie odnaleźć uniwersalne prawdy o sensie życia.

Budowanie neutralnego, pełnego cierpliwości stosunku do trudnych doświadczeń to popularny motyw w literaturze podejmującej tematy z zakresu rozwoju duchowego. Siła tej konkretnej lektury bierze się z wiarygodności opowiedzianych historii oraz prostoty, z jaką ezoteryczne zagadnienia zostały podane. Autor skrupulatnie objaśnia swój punkt widzenia, odnosząc się do poszczególnych elementów opowieści swoich rozmówców. Lektura jest wciągająca i przyjemna mimo powagi podejmowanych tematów.

"Odważne dusze" to zbiór poruszających ludzkich historii i przewodnik po wyboistych ścieżkach życia. Pokazuje, że nie ma czegoś takiego jak przypadek, a nawet najtrudniejsze sytuacje mogą okazać się w pewnej perspektywie uzdrawiające. To pozycja dla czytelnika otwartego na nowe duchowe doświadczenia, pragnącego wzbogacić swój warsztat radzenia sobie z rzeczywistością.
Podobne produkty
eBook Odważne dusze mobi epub Odważne dusze

Cena: 29.52 zł
Nowa odsłona książki Roberta Schwartza, która pomoże ci odkryć sens swego życia! Czy wiesz...
Dziecięce dusze Dziecięce dusze

Cena: 24.43 zł
Jak nawiązać kontakt z duszą dziecka, które ma przyjść na świat? Twoje przyszłe dziecko cz...
Odważne dusze. Odkryj prawdziwe znaczenie życia, które zaplanowałeś przed narodzinami Odważne dusze. Odkryj prawdziwe znaczenie życia, które zaplanowałeś

Cena: 30.03 zł
Jak myślisz, czy to, co przeżywamy, było z góry zaplanowane? Czy obecne życie jest tylko k...
Bliźniacze dusze. Karma i reinkarnacja Bliźniacze dusze. Karma i reinkarnacja

Cena: 29.00 zł
Panie, ześlij mi tego, którego będę kochać i wspierać, a on będzie kochać i wspierać mnie....
eBook Gdy przychodzą dusze pdf mobi epub Gdy przychodzą dusze

Cena: 18.33 zł
Zmarli ukazują się żyjącym, a dusza ludzka jest nieśmiertelna. Z tą prawdą zetknęliśmy się...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl