Magiczne Bestsellery

  |  

Polecamy

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
Galeria okno

Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań

Ocena: 4.7 (3 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 304
Oprawa: miękka
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań

24.43

najniższa cena z 30 dni: 31,41 zł
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Problemy egzystencjalne i szukanie sensu życia to tematy tabu, które często gryzą się z wiarą. Jeżeli istnieją na świecie ludzie poszukujący możliwości rozwoju duchowego i poznania odpowiedzi na pytania dotyczące sfery duchowej, to "Dar duszy" im w tym pomoże. Robert Schwartz powraca z kolejną książką na miarę bestsellera.

Jak wiele razy każdy z nas zastanawiał się nad tym, dlaczego to właśnie jego spotkało tyle zła? A co, jeśli tak musi być? Życie ludzkie składa się z wielu elementów, które tworzą całość, a jeden nie istnieje bez drugiego. Nie ma dobra bez zła, radości bez smutku, sukcesów bez porażek. Rzecz w tym, że najczęściej pamiętamy tylko o rzeczach, które uważamy za złe.

Dusza jako władca ludzkiego losu?

"Dar duszy" w bardzo przejrzysty i intrygujący sposób przedstawia związek duszy ludzkiej z wszelkimi wydarzeniami w naszym ziemskim życiu. Czy istnieje możliwość, że to właśnie dusza wymyśliła i zaplanowała cały scenariusz dla swojego "właściciela" jeszcze przed narodzinami? Taka wizja może być wydawać się niezwykle dziwna, dlatego wiele osób sięga po ten książkę z nadzieją dowiedzenia się prawdy i odkrycia czegoś nowego.

Robert Schwartz tym razem podejmuje najtrudniejsze dla ludzkich uczuć i emocji tematy - samobójstwa, aborcje, gwałty, depresja... Aż strach pomyśleć, jak wielu z nas doświadczyło bądź doświadczy którejś z wymienionych traum na przestrzeni swojego życia. Autor stara się przedstawić powiązanie między człowiekiem a zamieszkującą go duszą. Po wielokrotnych rozmowach z medium, sam zaczął zupełnie inaczej patrzeć na świat.

Książka nie tylko tłumaczy sprawy związane z inkarnacją czy karmą, ale przede wszystkim pokazuje, jaki wpływ mamy na to, by tuż przed przyjściem na świat zaplanować swoje całe życie. "Dar duszy" to pozycja dla osób, które nie poddają się stereotypom i niezapatrzonych w wiarę jak w obrazek; ludzi, którzy potrafią odejść od utartych schematów i otworzyć się na inne poglądy. To niesamowita możliwość rozwoju sfery duchowej i rozmowy z samym sobą.


O autorze

Autorem "Daru duszy" jest człowiek, który intensywnie poszukuje sensu życia od 2003 roku. Już wtedy, jako głęboko wierzący, odbył swoją pierwszą konsultację z medium. W trakcie spotkania dowiedział się o istnieniu duchowych przewodników, z którymi planujemy swój los jeszcze przed narodzinami. Robert postanowił podzielić się nowo odkrytym światem z szerszym gronem. W ten sposób powstały "Odważne dusze", które bardzo szybko zyskały tytuł bestsellera. "Dar duszy" to druga książka o planowaniu przedurodzeniowym napisana przez Schwartza, będąca naturalną kontynuacją pierwszego dzieła.

Szczegóły książki Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
 • Autor: Robert Schwartz
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 304
 • Format: 165 x 240
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788366134546
 • Język: polski
 • Podtytuł: Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań
 • Oryginalny tytuł: Your Soul's Gift
 • Tłumacz: Bochenek Karolina
 • Nr wydania: 3
 • ISBN: 9788366134546
 • EAN: 9788366134546
 • Wymiary: 16.5x24 cm
Recenzje książki Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Myślę że książka nie dość uświadamia pomaga także zrozumieć do tej pory cierpienie było mi znane jako ból teraz gdy czytam książkę cierpienie jest kolejną lekcją dar duszy piękny tytuł i bez wątpienia można tak nazwać tą książkę polecam
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Książka Dar Duszy to opowieść o silnych emocjach oraz radzenia sobie z trudnościami natury psychologicznej. W książce zawarto opisy kilku osób, które zmierzyły się z wydarzeniami tj. samobójstwo, aborcja, chorobowa psychiczna czy gwałt. Ta podstawie tych historii czytelnik zagląda wgłąb własnej duszy i uświadamia sobie najważniejsze życiowe prawdy. Książka Dar Duszy ma za zadanie uświadomić odbiorcy, że jedyną słuszną drogą człowieka jest walka z własnymi słabościami. Dzięki niej człowiek staje się silniejszy na wszelkie przeciwności losu.

Ta pozycja zdecydowanie zmieniła moje myślenie. Dzięki książce Dar duszy Roberta Schwartza zdałam sobie sprawę, że moje problemy nie są karą za grzechy. Emocje, z którymi muszę konfrontować się na co dzień są osobistą lekcją, nauką. Dzięki nim staje się silniejsza bardziej zaradna życiowo. Podczas lektury Dar duszy pozwolił mi docenić wszystkie dobre rzeczy, które posiadam. Pracę, która daje mi pożywienie, grono bliskich oraz stabilny dach nad głową.
ocena: 5
Opinia użytkownika sklepu
Książka Dar duszy Roberta Schwarza to jedna z tych publikacji, która traktuje o problematyce związku duszy z naszym materialnym ciałem. Autor stara się odpowiedzieć na pytanie, jakie bardzo często sobie stawiamy: czy nasza dusza podąża pewnym z góry ustalonym scenariuszem? Treść podzielona jest na 7 głównych części. Wśród nich znajdują się rozdziały poświęcone samobójstwu czy poronieniu. Schwarz nie ucieka zatem od tych najtrudniejszych doświadczeń, z którymi na co dzień się stykamy, zdarza się że i w naszym własnym życiu.

Treści, którymi dzieli się Schwarz z czytelnikiem, bazują na jego doświadczeniach sprzed kilkunastu lat, kiedy to odbył duchową podróż, spotykając się z medium. Właśnie ta chwila pozwoliła mu odkryć jakie prawidłowości rządzą naszą duszą. W książce nie brakuje zatem odwołań do karmy i reinkarnacji, które według Schwarza mogą być pewnym wyjaśnieniem dotykających nas trudnych doświadczeń. Dar duszy to pozycja, którą czyta się lekko i przyjemnie. Narracyjny styl oraz przystępny sposób przekazywania wiedzy, sprawiają że czytelnik nie może się od niej oderwać. Jeśli chodzi o aspekty techniczne, na uwagę zasługuje duża czcionka, ułatwiająca czytanie i ładna szata graficzna okładki.

Na pewno Dar duszy jest niewątpliwie pozycją wartą przeczytania. Autor porusza bardzo trudne dla każdego z nas tematy, co skłania do refleksji i stwarza możliwość dowiedzenia się czegoś więcej o sobie i świecie. Z pewnością można ją polecić w zasadzie każdemu, kto jest zainteresowany rozwojem duchowym, stąd też wysoka jej ocena: 5/5.
Podobne produkty
eBook Dar duszy mobi epub Dar duszy

Cena: 22.43 zł
Nowe wydanie książki Roberta Schwartza, dzięki której oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i c...
Anatomia duszy Anatomia duszy

Cena: 40.50 zł
Anatomia duszy jest nowym spojrzeniem na człowieka jako na jedność ciała, umysłu i duszy. ...
Myśli kształtują życie. Dar intuicji Myśli kształtują życie. Dar intuicji

Cena: 41.80 zł
Każdy człowiek posiada zdolności pozazmysłowego poznania, dzięki którym może mieć kontakt ...
Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Cena: 37.74 zł
Masz wrażenie, że brakuje Ci energii, jesteś wyczerpany, a rzeczywistość wydaje się nie mi...
Odzyskiwanie duszy Odzyskiwanie duszy

Cena: 38.50 zł
W swojej książce Sandra Ingerman opisuje, że w wyniku przeżytych traum część ludzkiej dusz...
Dar gniewu Dar gniewu

Cena: 27.93 zł
Co może ocalić człowieczeństwo? Czy we współczesnym świecie wiara w miłość, dobro i spokój...
Dar Przemiany. Duchowy przewodnik po doskonałym życiu Dar Przemiany. Duchowy przewodnik po doskonałym życiu

Cena: 44.10 zł
Autorka przedstawia dziesięć sposobów, dzięki którym możemy przemienić na lepsze siebie, w...
Kosmiczne zdrowie. Uwolnij swoją uzdrawiającą moc dzięki astrologii, psychologii pozytywnej i medycy Kosmiczne zdrowie. Uwolnij swoją uzdrawiającą moc dzięki astrologii,

Cena: 47.99 zł
Astrologia ma do zaoferowania coś więcej niż cotygodniowe horoskopy, typy osobowości i pro...
Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań Dar duszy. Poznaj uzdrawiającą moc życiowych wyzwań

Cena: 31.43 zł
Nowe wydanie książki Roberta Schwartza, dzięki której oczyścisz i uzdrowisz swój umysł i c...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl