Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Potęga uzdrawiania intuicyjnego Potęga uzdrawiania intuicyjnego Potęga uzdrawiania intuicyjnego
Potęga uzdrawiania intuicyjnego
Galeria okno

Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Autor: Inna Segal
Ocena: 5 (3 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 296
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
3-5 dni + czas dostawy
Cena rynkowa: 44.90
Nasza cena:

37.27

Taniej o: 7.63 zł ( 17 % )
Ilość
Dodaj do schowka

Opis książki

Potęga uzdrawiania intuicyjnego
Do progu (99,00 zł) Darmowej Dostawy do kiosku Ruchu brakuje Ci 99,00 zł.
Sprawdź koszt dostawy

  • Odbiór paczki w kiosku Ruchu od 4,99 zł
  • Odbiór na stacji PKN Orlen od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w placówce Poczty Polskiej od 8,99 zł
  • Odbiór paczki w paczkomacie od 9,99 zł
  • Paczka pocztowa (48h) od 10,99 zł
  • Kurier DPD od 12,99 zł

Połącz się z Wszechmocną Uzdrawiającą Energią i rozbudź głos swojej intuicji! Wyobraź sobie, jak komunikujesz się z wewnętrzną mądrością, uzyskujesz od niej genialne wskazówki i moc, która napełnia cię nadzieją, radością i siłą psychiczną. Stosując jedynie autorską metodę Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego możesz rozwinąć swoje zdolności parapsychiczne, zapanować nad negatywnymi emocjami, głębiej wejrzeć w duszę swoją i twoich bliskich oraz naturalnie uzdrawiać swoje ciało.

W poprzedniej książce, "Sekretny język twojego ciała", Inna Segal radziła, jak przywracać zdrowie stosując metodę Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego i siłę intuicji. W "Potędze uzdrawiania intuicyjnego" autorka ukazuje szersze spektrum uzdrawiania – pokazuje, jak wprowadzać zmiany we wszystkich obszarach życia oraz zaakceptować swoje wady, odróżnić głos intuicji od zwykłych myśli, pracowa
 z archetypami, otworzyć swoje trzecie oko, zaprosić dobrą energię do swojego życia, a także odkryć swoje talenty i powołanie zawodowe.

Znana uzdrowicielka proponuje ci proste metody intuicyjnej pracy z kolorami, czakrami i afirmacjami. Możesz je stosować w dowolnym momencie, dzięki czemu staną się one elementami twojego codziennego planu dnia –twoją osobistą chwilą na wzmacnianie wewnętrznej siły.
 

Przygotuj się na fantastyczną podróż do głębszej świadomości – podążając za głosem intuicji będziesz wieść wymarzone i inspirujące życie!

 

Fragment książki


Różnica między zwykłymi myślami a głosem intuicji

Różnica między myślami a intuicją sprowadza się do jakości informacji, które otrzymujemy. Myśli pojawiają się w naszej głowie i znikają, intuicja jednak jest zwykle intensywnym, długotrwałym odczuciem. Myśli są zmienne, intuicja zaś głęboka i trwała — niczym wewnętrzna wiedza. Myśli zazwyczaj opierają się na rozumowaniu linearnym; głos intuicji jest natomiast spontaniczny i naturalny. Myśli szybko przepływają przez nasz umysł; intuicji za to często towarzyszą odczucia cielesne i niewyjaśnione zdarzenia.

Nieraz intuicja dostarcza ci informacji, które niekoniecznie chcesz usłyszeć. Jest to jeden z powodów, dla których możesz czuć chęć ignorowania tego wewnętrznego głosu.

Intuicja rozwija się wtedy, gdy staramy się zwracać uwagę na nasze uczucia i chcemy podążać za naszymi przeczuciami. Z intuicją jest jak z gimnastykowaniem się — im częściej jej używasz, tym większą odczuwasz pewność siebie i tym silniejsze stają się twoje instynkty. Największą zaletą intuicji jest jej zdolność do zmieniania naszego postępowania, a wraz z nim — naszego życia.

Intuicja zbudzi się, kiedy skupimy się na swej wrażliwości, w pełni wczujemy się we własne emocje, a także kiedy połączymy się z naturą. Relaksując się i pozwalając sobie na świadome odczuwanie swego ciała, zaczynasz postrzegać świat dookoła ciebie oraz twój świat wewnętrzny z innej perspektywy. Zaczynasz zwracać uwagę na sygnały płynące z twego ciała, a także mądrość wszechświata i twojej duszy. Intuicja rozwinie się, jeśli zrezygnujesz ze swoich ochronnych barier i otworzysz się na niedostrzegalny świat cudów, w którym wszystko jest możliwe. To ponadczasowe królestwo przewodników i anielskich pomocników, gdzie wszystko może zmienić się w mgnieniu oka. W tym nielinearnym świecie boskich możliwości nie istnieją takie ograniczenia jak czas, przestrzeń czy grawitacja.
 

Jak rozpoznać głos intuicji?

Kiedy pytam uczestników prowadzonych przeze mnie warsztatów o to, jak rozpoznają głos swojej intuicji, większość odpowiada, że doznaje uczucia pewności — często jest ono nagłe, intensywne, emocjonalnie i niekoniecznie oparte na logicznym rozumowaniu czy posiadanej wiedzy na dany temat. Niektórzy niespodziewanie zaczynają coś rozumieć, doznają wizji, dostrzegają przyczynę określonej sytuacji lub otrzymują odpowiedź na pytanie, jak mają dalej postępować. Jeszcze inni przyznają, że zdarza im się doświadczać uczucia mrowienia, zmian temperatury ciała, czują różne zapachy lub określony smak w ustach. Są też tacy, którzy słyszą różne dźwięki, dostrzegają na swojej drodze znaki, a także odwołują się do kart, channellingu, astrologii, numerologii, snów i innych metod. Każdy z nas jest inny i postrzega swą intuicję na swój własny, unikalny sposób.

Intuicja staje się naszym kompasem, urządzeniem naprowadzającym, dzięki któremu jesteśmy bardziej elastyczni i możemy obierać swój życiowy kurs na podstawie wewnętrznej mądrości oraz zewnętrznych okoliczności naszej egzystencji. W miarę czytania tej książki możesz rozwijać swoje zdolności wsłuchiwania się w głos intuicji, do czego gorąco zachęcam. Wierzę też, że moi czytelnicy będą w życiu kierować się swą inteligencją, zwłaszcza podczas podejmowania ważnych decyzji.

Większość ludzi doświadcza intuicyjnego przewodnictwa, które prowadzi ich tam, gdzie muszą się znaleźć — na przykład wiedzą, że osoba im bliska ma problem i potrzebuje pomocy, bądź przeczuwają, że zbliża się jej śmierć, lub mają pewność, że otrzymają wymarzoną pracę, zanim jeszcze złożą stosowne dokumenty aplikacyjne. Jednym z największych wyzwań, których ludzie doświadczają w związku z intuicją, jest trafna interpretacja otrzymanych informacji.

[Fragment książki, s. 22-23]

 

Przeczytaj dłuższy darmowy fragment książki "Potęga uzdrawiania intuicyjnego"


O autorce

Inna Segal

Inna Segal to ekspertka w dziedzinie naturalnych metod uzdrawiania, zarządzania stresem i inteligencji emocjonalnej. To także utalentowana uzdrowicielka o międzynarodowej renomie, która stworzyła pionierską koncepcję leczenia wizualno-intuicyjnego opierającą się na świadomej współpracy z własnym ciałem za pomocą wizji i medytacji.

Warsztaty, w trakcie których pomaga ludziom uwolnić w sobie potencjał samouzdrawiania, są prowadzone przez nią w Australii, Europie i niektórych krajach Azji. Wśród jej pacjentów znaleźli się lekarze, prezesi korporacji, terapeuci, aktorzy i osobistości ze świata sportu.

Inna opublikowała podstawowe założenia swej metody w książce „Sekretny język twojego ciała”, która przedstawia praktyczne techniki i uczy posługiwać się uzdrawiającą energią. Dotychczas książka została już przetłumaczona na wiele języków i ukazała się m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Rosji, Niemczech, Francji, Słowacji, Danii, Szwecji i Meksyku.

Wyniki swoich doświadczeń w pracy z energią i uzdrawianiem Inna publikuje w wielu magazynach tematycznych, jak: „Body, Mind & Spirit”, „Insight”, „Inner Self”, „ In Touch” (Wlk. Brytania), „Wealth Creator”, „The Spirit Guide” (Nowa Zelandia).

 

Patronat medialny

   

 

   

    

 
  


  

Recenzje książki Potęga uzdrawiania intuicyjnego - przeczytaj

opinie klientów:

AGATA S. ( a...@wp.pl ) 2016-04-10 16:31:00, ocena: 5

,, Ta książka to skarbnica wiedzy,zaś metody proponowane przez autorkę są proste...." - to fragment recenzji Marvina Oka (jednej z kilku), która jest zamieszczona na okładce książki. Mnie pozostało tylko z czystym sumieniem potwierdzić słowa autora, który napisał jeszcze, że ,,te metody są skuteczne"-ja tego jeszcze nie wiem, bo jestem w trakcie czytania. Ksiązka poprostu mnie zachwyca! Myślę a nawet czuję, że wiedza w niej zawarta spełni moje oczekiwania.Szczerze polecam.
Sklep Czary-Mary godny polecenia - jeszcze nigdy się nie zawiodłam..
Łukasz W. ( ... ) 2015-02-21 20:26:30, ocena: 5

To w sobie człowiek ma źródło równowagi i szczęścia. Naszym głównym zadaniem, stojącym u podstaw uzdrowienia i zmian, jest zatem pozbywanie się tego, co nas blokuje przed kontaktem z naszym wnętrzem. Na takiej właśnie pracy nad samym sobą oraz transformacji tego, co w sobie nosimy, skupia się - wydana w Polsce przez Illuminatio - publikacja "Potęga Uzdrawiania Intuicyjnego".

To, z czego składa się ta publikacja, to 21 rozbudowanych porad na temat różnych kwestii naszego życia - od rozwijania intuicji, przez odkrywanie swojej duszy, aż do uzdrawiania relacji z innymi ludźmi. Książka porusza też tematy akceptowania samego siebie, "zaprzyjaźniania się" z pieniędzmi, czy usuwania wewnętrznych ran z przeszłości.

Treść książki mogę ocenić wysoko. Podoba mi się to, że jest ona napisana w bardzo motywujący, uświadamiający sposób. Jej jednak główną zaletą, odróżniającą tę książkę od zwykłego poradnika (których zresztą nie brakuje na rynku) jest pokazanie możliwości samouzdrawiania. Czytelnik pojmuje, że rozwiązania swoich problemów nie powinien szukać "na zewnątrz", lecz raczej poznać najpierw samego siebie.

W związku z tym, autorka mówi tu o akceptacji wewnętrznego światła i cienia, sięganiu do archetypów w naszej podświadomości, uleczeniu ograniczających poglądów i wspomnień. Oczywiście, zapoznajemy się tu nie tylko z teorią - do każdego zagadnienia autorka przygotowała ćwiczenia. Muszę powiedzieć, że były one według mnie ciekawe, jak i proste. (Jedyne, czego do nich potrzebujemy, to odpowiednia wola zmiany.) Ze względu na tak dużą praktyczność tej publikacji, mogę ją śmiało określić jako podręcznik samouzdrawiania.

Autorka zaznaczyła tu ważną rzecz, że nasze dolegliwości fizyczne zazwyczaj biorą się z bałaganu w naszej podświadomości. Jest to zatem istotne, aby jednocześnie lecząc ciało, przyjrzeć się danemu problemowi z drugiej strony.

Definitywną zaletą publikacji "Potęga Uzdrawiania Intuicyjnego" jest też samo jej wydanie - podoba mi się większy format książki, czytelna czcionka i bardzo przejrzysty układ.

Nie wszystkie tematy mnie zaciekawiły, ale możemy wybrać sobie tylko te zagadnienia, które wymagają w naszym życiu pracy. Osobiście, ta książka na pewno zmotywowała mnie ona do jeszcze głębszego przyjrzenia się temu, co nosiłem w swojej podświadomości..
Łukasz W. ( w...@gmail.com ) 2015-02-21 20:26:30, ocena: 5

To w sobie człowiek ma źródło równowagi i szczęścia. Naszym głównym zadaniem, stojącym u podstaw uzdrowienia i zmian, jest zatem pozbywanie się tego, co nas blokuje przed kontaktem z naszym wnętrzem. Na takiej właśnie pracy nad samym sobą oraz transformacji tego, co w sobie nosimy, skupia się - wydana w Polsce przez Illuminatio - publikacja "Potęga Uzdrawiania Intuicyjnego".

To, z czego składa się ta publikacja, to 21 rozbudowanych porad na temat różnych kwestii naszego życia - od rozwijania intuicji, przez odkrywanie swojej duszy, aż do uzdrawiania relacji z innymi ludźmi. Książka porusza też tematy akceptowania samego siebie, "zaprzyjaźniania się" z pieniędzmi, czy usuwania wewnętrznych ran z przeszłości.

Treść książki mogę ocenić wysoko. Podoba mi się to, że jest ona napisana w bardzo motywujący, uświadamiający sposób. Jej jednak główną zaletą, odróżniającą tę książkę od zwykłego poradnika (których zresztą nie brakuje na rynku) jest pokazanie możliwości samouzdrawiania. Czytelnik pojmuje, że rozwiązania swoich problemów nie powinien szukać "na zewnątrz", lecz raczej poznać najpierw samego siebie.

W związku z tym, autorka mówi tu o akceptacji wewnętrznego światła i cienia, sięganiu do archetypów w naszej podświadomości, uleczeniu ograniczających poglądów i wspomnień. Oczywiście, zapoznajemy się tu nie tylko z teorią - do każdego zagadnienia autorka przygotowała ćwiczenia. Muszę powiedzieć, że były one według mnie ciekawe, jak i proste. (Jedyne, czego do nich potrzebujemy, to odpowiednia wola zmiany.) Ze względu na tak dużą praktyczność tej publikacji, mogę ją śmiało określić jako podręcznik samouzdrawiania.

Autorka zaznaczyła tu ważną rzecz, że nasze dolegliwości fizyczne zazwyczaj biorą się z bałaganu w naszej podświadomości. Jest to zatem istotne, aby jednocześnie lecząc ciało, przyjrzeć się danemu problemowi z drugiej strony.

Definitywną zaletą publikacji "Potęga Uzdrawiania Intuicyjnego" jest też samo jej wydanie - podoba mi się większy format książki, czytelna czcionka i bardzo przejrzysty układ.

Nie wszystkie tematy mnie zaciekawiły, ale możemy wybrać sobie tylko te zagadnienia, które wymagają w naszym życiu pracy. Osobiście, ta książka na pewno zmotywowała mnie ona do jeszcze głębszego przyjrzenia się temu, co nosiłem w swojej podświadomości..
Szczegóły książki Potęga uzdrawiania intuicyjnego
Podobne produkty
Potęga uzdrawiania intuicyjnego - Ezoteryka Potęga uzdrawiania intuicyjnego

Cena: 26.18 zł
Promocja z: 34.90
Fenomenalne samopoczucie każdego dnia, świetna kondycja i sprawność intelektualna, umiejętność panowania nad stresem, skupienia myśli i powodzenie w każdej dziedzinie życia! Poznaj filozofię wellness, dzięki której rozbudzisz głos swojej intuicji, uwolnisz się od ograniczających cię negatywnych......
Potęga uzdrawiania - Zdrowe ciało i duch Potęga uzdrawiania

Cena: 20.30 zł
Promocja z: 29.00
Rozważając cudowne uzdrowienia Jezusa, opisane w Nowym Testamencie, doktor Joseph Murphy tłumaczy w prosty sposób, jak te same zasady i metody można zastosować w życiu każdego z nas po to, by pokonać fizyczne i mentalne dolegliwości. Dr Joseph Murphy znany jest na całym świecie jako nauczycie...
Sztuka zdrowego życia - Samouzdrawianie Sztuka zdrowego życia

Cena: 15.52 zł
Promocja z: 19.90
Naucz się, jak prowadzić zdrowe życie, troszcząc się o duszę i ciało.Jak żyć zdrowo, zachowując wewnętrzną równowagę?Czy dbałość o dusze może mieć wymierny wpływ na zdrowie ciała?Jak odnaleźć drogę do zdrowia i spokoju w zgiełku współczesnego świata?Na te i inne pytania odpowiada Anselm Grün,......
Sekret kwantowego życia - Dusza i fizyka kwantowa Sekret kwantowego życia

Cena: 28.73 zł
Promocja z: 39.90
Przez lata ludzie czekali na książkę, która łączy abstrakcję Wschodniej filozofii wewnętrznego spokoju z naukowymi zastosowaniami fizyki kwantowej. Ta książka właśnie to robi! "Sekret Kwantowego Życia" jest jasnym i prostym przewodnikiem, który oferuje głębokie duchowe wglądy i praktyczny, łatwy do....
Rytm zdrowego życia według Konrada Gacy - Motywacyjne Rytm zdrowego życia według Konrada Gacy

Cena: 38.92 zł
Promocja z: 49.90
Konrad Gaca opracował szczególną  metodę codziennej motywacji – Rytm Zdrowego Życia, oparty na  Piramidzie Zdrowego Człowieka. Pracując w Rytmie Zdrowego Życia, będziesz w stanie osiągnąć wszystkie cele, jakie sobie wyznaczysz. Autor gwarantuje, że ta metoda daje Ci gotowy przepis na sukces.  ...
Chińska sztuka zdrowego życia - Medycyna Wschodu Chińska sztuka zdrowego życia

Cena: 29.18 zł
Promocja z: 38.90
Leszek Matela - radiesteta, publicysta, badacz zjawisk nieznanych i wykładowca. Od wielu lat zajmuje się zagadnieniami z dziedziny parapsychologii, radiestezji i wiedzy ezoterycznej. Ma na swoim koncie niemal 50 pozycji książkowych oraz liczne publikacje poświęcone radiestezji, geomancji,......
ABC zdrowego stylu życia - Medycyna ABC zdrowego stylu życia

Cena: 13.92 zł
Promocja z: 16.00
"Przyzwyczailiśmy się, by myśleć, że zdrowie i szczęście to sprawa przypadku. Jest jednak zupełnie inaczej. To decyzje, które podejmujemy każdego dnia mają bezpośredni wpływ na sposób, w jaki żyjemy, a ten z kolei na nasze zdrowie. Wciąż wzrastająca liczba osób chorujących i umi...
IKIGAI Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia - Osobowość Samorealizacja Kariera IKIGAI Japoński sekret długiego i szczęśliwego życia

Cena: 25.13 zł
Promocja z: 34.90
Według Japończyków każdy człowiek ma swoje ikigai, które stanowi siłę napędową do życia. Niektórzy już je odnaleźli i są go świadomi, inni zaś noszą je w swoim wnętrzu, nadal go poszukując. To właśnie ikigai stanowi jeden z sekretów długiego, młodzieńczego i szczęśliwego życia mieszkańców......
Potęga teraźniejszości - Rozwój duchowy Potęga teraźniejszości

Cena: 25.13 zł
Promocja z: 34.90
Jest to książka nie tyle mówiąca o oświeceniu, co prowadząca do oświecenia; adresowana do tych, którzy nie tylko chcą się dowiedzieć czegoś o poszukiwaniu prawdziwego JA, ale do tych, którzy pragną je odnaleźć. Można ją polecić każdemu kto wkracza na duchową ścieżkę i potrzebuje przewodnika. o. Jan....
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E/3, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2017 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu ważne przez 7 dni
Kod otrzymasz tylko przy zapisie przez to okno.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 (Dz.U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883 z zm.).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!

W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!