Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia
Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia
Galeria okno

Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia

Autor: Tisha Morris
Ocena: 4.6 (5 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 296
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
P R O D U K T   N I E D O S T Ę P N Y
Opis książki Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia
Cena rynkowa: 34.90
Nasza cena:

24.43

Taniej o: 10.47 zł ( 30 % )
PRODUKT NIEDOSTĘPNY Zapytaj o dostępność

Dom to nie tylko miejsce, w którym mieszkamy. To także skupisko ogromnej energii będącej w stanie wpływać na wszystkie sfery naszej egzystencji. Przestrzeń mieszkalna – począwszy od fundamentów, a skończywszy na dachu – posiada moc uzdrawiania, poprawiania relacji międzyludzkich i przyciągania szczęścia i bogactwa. Dom to twoja oaza spokoju, bo gdy przekraczasz jego próg, zostawiasz za sobą trudy dnia codziennego, problemy związane z życiem zawodowym, znajomymi czy dalszą rodziną. Łączy cię z nim silna energetyczna więź.

Zawarte w książce proste wskazówki pozwolą ci na dokonanie zmian nie tylko w swoim domu, ale również w życiu osobistym. Dzięki jej lekturze nauczysz się zasad dotyczących wyboru odpowiedniej działki pod budowę domu oraz reguł, jakimi należy kierować się przy kupnie nowego mieszkania. Odkryjesz także jego numerologiczne znaczenie, co znacząco wpłynie na polepszenie jakości twojego życia osobistego i zawodowego, a także przyswoisz sobie wiedzę na temat takiego projektowania przestrzeni mieszkalnej, aby czerpać z niej jak największe korzyści. Dowiesz się ponadto, jak oczyścić dom z negatywnych energii i niechcianych istot.

Ten niezwykły poradnik, wskazujący czytelnikowi drogę do harmonijnego, przyjaznego domu, obfituje także w liczne porady dotyczące urządzania przestrzeni mieszkalnej zgodnie z zasadami starochińskiej sztuki feng shui. Wzięcie ich pod uwagę pozwoli osiągnąć spektakularne rezultaty: będziemy w stanie nie tylko uporządkować wnętrze swojego domu, ale także pokonać wszelkie trudności destabilizujące nasze życie osobiste i zawodowe.
 

Udekoruj swój dom według zasad feng shui i zmień życie na lepsze!


Fragment książki

W ciągu całego życia zamieszkujemy w różnych przestrzeniach – w domu z czasów dzieciństwa, akademiku, naszym pierwszym mieszkaniu, naszym pierwszym domu. Po drodze zdarzają się jeszcze kolejne miejsca. Przypomnijcie sobie okres, kiedy wprowadzaliście się do nowego domu. Najczęściej przeprowadzka związana jest z poważną zmianą życiową – z małżeństwem, rozwodem, narodzinami dziecka, nową pracą, szkołą, ukończeniem studiów, redukcją lub zwiększeniem zatrudnienia, czy też po prostu z początkiem nowego etapu. Nigdy nie zapominamy domów, w których mieszkaliśmy, a i one, na poziomie energetycznym, nigdy nas nie zapominają. Nasze domy są częścią nas, a my jesteśmy ich częścią.
 

Wkrótce po wprowadzeniu się do nowego domu wasza energia i energia domu zaczynają się przenikać. Podobnie dzieje się, gdy stabilizujemy się w długotrwałym związku, karmiąc się nawzajem energią. Wasz dom staje się waszym odbiciem – fizycznie, umysłowo i emocjonalnie. Te odwzorowania stają się zauważalne w budynku na różne sposoby. Najoczywistszym przykładem jest bałagan w domu. Symbolizuje bałagan w głowie. Ale co z zatkaną toaletą, cieknącym dachem czy zwalonym drzewem? Każdy aspekt naszego domu łączy się z fizycznym, umysłowym lub emocjonalnym aspektem naszego samopoczucia.
 

Rozważcie obecny stan waszego domu. Czy panuje w nim bałagan? Czy ostatnio przepalił się bezpiecznik? Czy istnieją jakieś powracające problemy, które wydają się nie do rozwiązania? Czy dom wymaga remontu, czy też wystarczą niewielkie kosmetyczne zmiany? Czy macie problemy z insektami gnieżdżącymi się w domu lub z uszczelkami? Część tych kłopotów, a może większość, jest tak naprawdę odzwierciedleniem tego, co dzieje się w waszym życiu. Wystarczy rozejrzeć się po miejscu zamieszkania, a dostrzeże się obecny stan swojego życia. Zmiany w domu powodują zmiany w was samych.
 

Nasz dom składa się z wielu wirujących energii, które dotykają nas na tym delikatnym i głębokim poziomie, z którego istnienia większość z nas nie zdaje sobie sprawy. Wyobraźcie sobie przez chwilę niewidoczny świat energii panującej w waszym domu. Ten niewidoczny, niefizyczny świat składa się z energii emitowanej z ziemi, z przedmiotów znajdujących się w waszym domu, z energii poprzednich mieszkańców, a co najważniejsze, z waszego pola energetycznego. Zrozumienie, jaki wpływ mają na was te energie, i odwrotnie, jaki wpływ macie na swój dom, może głęboko zmienić obraz całości. A co więcej, życie może ulec dramatycznej zmianie, jeśli zmienicie sposób postępowania we własnym domu.

[fragment Wstępu, s. 15-16]

 

Przeczytaj dłuższy fragment książki "Umysł, ciało, dom"

Patronat medialny


Recenzje książki Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

Kupiłam ją dla przyjaciółki, która buduje swój wymarzony dom. Książka jest świetna, czyta się ją z przyjemnością. Polecam
ocena: 4

Ciekawa książka, choć nie jakaś mega odkrywcza, ale czytało si fajnie ;-)
ocena: 5

Tisha Morris jest konsultantką fenh shui, architektką wnętrz i instruktorką jogi. Przekształca przestrzenie w środowiska przyjazne mieszkańcom. Jej książka „Umysł, ciało, dom” została wydana w 2014 roku przez Iluuminatio.

Każde miejsce, w którym mieszkamy, jest wyjątkowe. Przeprowadzka do nowego mieszkania czy domu jest wydarzeniem przełomowy, któremu towarzyszy zawsze jakieś dodatkowe zdarzenie – ślub, wyjazd na studia, rozwód, nowy etap w życiu. Energia osoby i energia miejsca się mieszają, przeplatają i dopełniają. To druga po ciele najbliższa człowiekowi ochrona przed światem zewnętrznym. Przestrzenie życiowe łączą się i dlatego, gdy mamy bałagan w domu, także w życiu nie dzieje się nam najlepiej. Wpływ powierzchni na człowieka to feng shui. Nauka ta wywodzi się z Chin, ale zna ją cały świat. Celem feng shui jest życie w harmonii z planetą. W naszym życiu najważniejsza jest harmonia między umysłem, ciałem i domem. To zapewni nam szczęśliwe życie. Połączenie umysłu i ciała jest dla wielu dość jasne, jednak jaką rolę odgrywa w tym dom? Należy uświadomić sobie, że toczy się w nim życie, przestrzeń ma duszę. Po przeprowadzce dom zyskuje nową energię. Dla harmonii dom potrzebuje odpowiedniego położenia – ważna jest okolica, kształt działki, a nawet usytuowanie względem ulic. Oczywiście trzeba też zwrócić uwagę na jego styl architektoniczny, a czasem także na nazwę ulicy i numer, jaki ma nasz dom. Nie musimy koniecznie mieć nowego domu, stare także są doskonałe – ich remonty sprawiają, że także w życiu właściciela coś się odmienia. Trzeba jednak mieć świadomość tego, że energia poprzednich właścicieli zostaje w domu. Ważny jest też układ wnętrz – obszary, w których znajdują się konkretne pomieszczenia powinny być dobrane jak najlepiej.

Książka napisana jest prostym, przyjemnym językiem. Autorka pokazuje wiele rzeczy na przykładach, opowiada jak sama zmieniała dom. Stara się obrazować swoje przemyślenia, by czytelnik mógł zrozumieć, o co jej chodzi. Oprócz tego przekazuje informacje na temat feng shui oraz praktyk związanych z kupowaniem i urządzaniem domów.

Z tego poradnika wynieść można przede wszystkim to, że nie tylko umysł wpływa na to, jak żyjemy, ale też przestrzeń, w której żyjemy, ma wielkie znaczenie. Dom odzwierciedla człowieka, pomieszczenia odpowiadają właścicielowi. Gdy ulokujemy w dobrych miejscach pokoje, energie z łatwością będą mogły pomagać nam w szczęśliwej egzystencji.

Książka bogata jest w dodatki. Oprócz samego tekstu znajdziemy tu rysunki, tabele i punkty. Wszystko to ułatwia zapoznanie się z materiałem przygotowanym przez autorkę. Z graficznego punktu widzenia trzeba przyznać, że są to proste elementy, bez zbędnych szczegółów i udziwnień. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na czcionki, które są doskonale dobrane – tytuły, podtytuły, śródtytuły zyskały odrębny styl, dzięki czemu książka nabiera nieco innego wyglądu, choć nie są to zbyt ozdobne kroje pisma. Wszystko zostało przemyślane i dopracowane.

Ogólnie książka jest bardzo ciekawa. Dowiedziałam się z niej wielu interesujących rzeczy na temat swojego domu. Autorka przekonująco pisze o tym, że to co dzieje się w naszych domach, ma wpływ na nasze życie. Widać, że zna się na rzeczy, czego nie pokazuje w sposób wyniosły, nie traktuje czytelnika z góry, lecz jest mu przyjacielem, który doradza i przedstawia różne warianty możliwości.

Polecam tym, którzy chcą się przekonać, czy ich dom jest miejscem, które współgra z energiami mieszkańców. O feng shui słyszał każdy, jednak nie wszyscy w to wierzą. Ta lektura pomoże wam zrozumieć, na czym polega nauka z Chin. Dzięki niej możecie nauczyć się lepiej czerpać energię z waszego otoczenia..
ocena: 5

Każdy z nas słyszał o feng shui. Część z nas ma nawet domy i mieszkania urządzone zgodnie z tą filozofią. Zazwyczaj nie zdajemy sobie jednak sprawy, jak bardzo związani jesteśmy z naszymi domami i jaki mają one na nas wpływ.

Warto zatem poznać prawdziwą istotę tego systemu. Pomóc nam w tym może książka 'Umysł, ciało, dom' autorstwa Tishy Morris, specjalistki od feng shui i oczyszczania domów.

Idea tu przyjęta ukazuje nam dom jako element naszego życia, który jest odbiciem nas samych, przepełnionym naszą energią.

Jest to działanie w dwie strony - wszystko, co znajduje się w naszym domu ma swój wpływ na nas. Jednocześnie, procesy, przez które my sami przechodzimy w życiu, odzwierciedlają się w usterkach i 'zachowaniach' naszego domu.

Jest to właśnie tytułowa zależność: umysł - ciało - dom. Większość z nas zdaje sobie sprawę, że przykładowo nawał spraw w umyśle lub strach, wpływają na nasze ciało. Czasem to również podświadomość przekazuje nam coś w ten sposób. To samo może nas łączyć z domem.

Przykładowo, autorka opisuje, że kłopoty z urządzeniami komunikacyjnymi wskazują na rzeczywiste problemy w kontaktach z innymi ludźmi, a utrzymywanie bałaganu w piwnicy oznacza chaos w naszej podświadomości.

Autorka zatem uczy nas w tej części dokonywania zmian i uzdrawiania własnego życia, oczywiście w powiązaniu z naszym domem.

Ale, jak wspomniałem wyżej, również to dom ma jakiś wpływ na nas.

Książka obszernie porusza także ten temat. Można dowiedzieć się między innymi, że liczy się prawie wszystko: umiejscowienie działki, poprzedni właściciele czy też układ pomieszczeń.

Przeczytamy tu również o otoczeniu domu, znaczeniu jego liczby w numerologii, a także poszczególnych pomieszczeniach. Dowiemy się wszystkiego o przebiegu energii w domu - co ją blokuje, a co pozwala jej płynąć. Poznamy także sposoby na oczyszczenie naszego miejsca zamieszkania.

Ogółem znajduje się tu całe bogactwo informacji, prezentowanych w przyjemny sposób przez autorkę. Książka jest bardzo interesującą pozycją, świetnie rozwijającą temat.

Myślę, że mogę szczerze polecić tę książkę każdemu, kto interesuje się tematem - a taka wiedza przyda się każdemu. Czytanie książki bardzo nas ubogaca i jednocześnie jest przyjemnością. Feng shui jest fascynującą sztuką, a sposób jej opisania w tej książce jest godny polecenia..
ocena: 4

Feng shui to nie tylko sztuka odpowiedniego urządzenia mieszkania, ale cała nauka, którą wcale nie jest tak łatwo sobie przyswoić. Wszystkie powiązania, przepływy energii, odpowiednie elementy – zależności między tymi, a także wieloma innymi rzeczami, są niezwykle ważne w tej dziedzinie. Tisha Morris pracuje jako architekt wnętrz i konsultantka feng shui. Potrafi zatem odpowiednio połączyć pracę i pasję, co pomaga ludziom w odpowiednim zbudowaniu domu czy też jego zmianie i urządzeniu na nowo. Natomiast jej książka „Umysł ciało dom” to pozycja, która może pomóc Wam.

Ciężko mi powiedzieć, czy będzie to lektura odpowiednia dla każdego. Feng shui zawsze gdzieś tam przewijało się w moim życiu, ale ekspertem nie jestem. Znam minimalne podstawy i spokojnie dałam sobie radę z książką pani Morris, więc myślę, że osoba zupełnie zielona w temacie też nie będzie mieć z tym problemu. Tym bardziej, że autorka nie napisała typowego podręcznika feng shui, a raczej pozycję, w której znajdują się jego elementy. Dodatkowo przedstawiła wszystko w prosty i klarowny sposób, język, jakim się posługuje jest bardzo przystępny. Całości dopełniają rysunki, schematy i tabele.

Autorka nie owija w bawełnę, tylko skupia się na ogromnej ilości faktów dotyczących wprowadzenia ładu do domu. Poczynając od totemów zwierzęcych, poprzez numerologię, aż do systemy hydraulicznego. Wiele rzeczy okazało się być dla mnie nowych, co stanowiło rozwinięcie już posiadanej wiedzy. W konkretny i zrozumiały sposób autorka omawia siatkę bagua, poszczególne pomieszczenia, pisze o tym, jaki wpływ na teraźniejszość może mieć przeszłość domu czy też omawia funkcjonowanie istotnych elementów każdego domostwa: elektryczności, systemu grzewczego czy hydrauliki. Związek domu, umysłu i ciała nie jest widoczny na pierwszy rzut oka, ale tabela zamieszczona na końcu książki stanowi idealne podsumowanie tematu.

Największą zaletą tej książki jest spora ilość konkretnych informacji, ale mam też pewne zarzuty. Moja mama często twierdzi, że wiele książek nie jest pisanych na realia naszego kraju. Po części się z nią zgodzę, a jeżeli chodzi o taki przykład w tej pozycji, to bardzo łatwo go przytoczyć – autorka skupia się tylko i wyłącznie na domach mieszkalnych, a przecież wiele ludzi mieszka po prostu w blokach. Dodatkowo to nie od nas zależy usytuowanie mieszkania, architektura osiedla i jego orientacja w przestrzeni. Oczywiście wiele rzeczy można też odnieść do mieszkania w bloku, bowiem mamy do czynienia z tymi samymi pomieszczeniami, ale należy też ująć tutaj wpływ pozostałych mieszkańców.

Okazuje się, że szukanie odpowiedniego miejsca do zamieszkania jest trudną sztuką. Zastosowanie się do wszystkich rad autorki z pewnością byłoby cudownym rozwiązaniem, ale byłby to kawał ciężkiej pracy. Odpowiednia lokalizacja domu, odpowiednie rozproszenie energii, wpływ kształtów oraz numer domu – to wszystko ma ogromne znaczenie. Bardzo spodobało mi się powiązanie czakr naszego ciała z poszczególnymi gua siatki. Z tą wiedzą się jeszcze nie spotkałam i mimo że jest ona dosyć logiczna, to dobrze było się z tym zapoznać.

„Umysł ciało dom” to książka, która może zmienić nasze spojrzenie na nasze mieszkanie i powiązanie jego energii z naszą. Pojawia się tutaj sporo przydatnych wskazówek i porad. Pomogą Wam one w zrównoważeniu przepływu energii, w oczyszczaniu domu i w zaprowadzeniu całkowitej harmonii i ładu. Poprawa warunków panujących w miejscu naszego zamieszkania wpłynie na polepszenie innych elementów naszego życia. Warto się z tą książką zapoznać, bo jest naprawdę pomocna i łatwa w zrozumieniu, stanowi więc idealny poradnik, zarówno dla osób początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych..
Szczegóły książki Umysł, ciało, dom. Sekret harmonijnego życia
 • Tytuł: Umysł, ciało, dom
 • Autor: Tisha Morris
 • Wydawnictwo ILLUMINATIO
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2014
 • Ilość stron: 296
 • Format: 14,5x20,5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788363965389
 • Język: polski
 • Podtytuł: Sekret harmonijnego życia
 • Oryginalny tytuł: Mind, Body, Home: Transform Your Life One Room at a Time
 • Tłumacz: Śliwińska Joanna
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788363965389
 • EAN: 9788363965389
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.9 cm

CzaroMarowe rozmaitości:

Rosyjska czarna magia - Okultyzm i magia ceremonialna Rosyjska czarna magia 25.94 zł 39.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Moc kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Moc kryształów 24.43 zł 34.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc - Wicca, magia naturalna, czarostwo Zaklęcia ochronne. Jak 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Green witch - Wicca, magia naturalna, czarostwo Green witch 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Runa Gebo Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Runa Gebo Ag925 + Au 31.88 zł 37.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman zdrowia, oksydowany Ag925, 5,8g - Symbole okultystyczne Sotis Talizman zdrowia, 79.05 zł 93.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g - Amulety z pentagramem Sotis Bogini 60.78 zł 71.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Sigil bezpieczeństwa materialnego Ag925 + Au 24kar, 1,7g - Amulety runiczne Sotis Sigil bezpieczeństwa 33.15 zł 39.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga urody czarownicy - Wicca, magia naturalna, czarostwo Księga urody czarownicy 27.93 zł 39.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Baba Jaga radzi - Wicca, magia naturalna, czarostwo Baba Jaga radzi 11.99 zł 34.90 zł
66%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Poza Miotłą - Wicca, magia naturalna, czarostwo Poza Miotłą 25.83 zł 31.00 zł
17%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g - Talizmany anielskie, figurki aniołów i inne Sotis Talizman Aniołó 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała szałwia - pęczek - waga 20-25 gram - Zioła Biała szałwia - pęczek 16.00 zł 18.00 zł
11%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magija współczesna. Dwanaście lekcji wysokiej sztuki magicznej - Okultyzm i magia ceremonialna Magija współczesna 62.93 zł 89.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego zdrowie jest dziedziczne - Osobowość Samorealizacja Kariera Ciało to umysł. Jak społeczeństwo uczy długowieczności i dlaczego

Cena: 37.92 zł
Promocja z: 49.90
Czy wiesz, że kultura rządzi naszymi przekonaniami? Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek kim tak naprawdę jesteś i dlaczego myślisz tak jak myślisz? Czy brałeś przy tym pod uwagę wpływ kultury? Może nie jesteś tego świadomy, ale prawie wszystkie Twoje przekonania pochodzą z otaczającego Cię świata.......
Lagom szwedzki sekret dobrego życia - Osobowość Samorealizacja Kariera Lagom szwedzki sekret dobrego życia

Cena: 29.18 zł
Promocja z: 37.91
Stwórz swój własny przepis na szczęście. Poznaj lagom, szwedzką zasadę umiaru, według której ani nadmiar, ani brak nie dają zadowolenia. Lagom, czyli dokładnie tyle, ile trzeba, to poszukiwanie harmonii, właściwych proporcji. To czerpanie radości z małych rzeczy, pielęgnowanie związków, okazywa...
Krzyż Harmonijnego Życia - Amulety na energię Krzyż Harmonijnego Życia

Cena: 120.28 zł
Promocja z: 141.50
Harmonizuje energię życiową na poziomie idealnego zdrowia. Zewnętrzne pole promieniowania - 13500 j. Bovisa, wewnętrzne - 6500 j. Pomaga przezwyciężyć trudności życia codziennego. Szczególnie sprzyja poprawie zdrowia i sprawom materialnym. Srebro próby 925 Wysokość 45 mm, pozłacany 24 ...
Ciało i umysł na detoksie - Zdrowie Uroda Ciało i umysł na detoksie

Cena: 34.71 zł
Promocja z: 39.90
Sprzątnij toksyny, złe emocje i negatywną energię – zyskaj zdrowie i lepsze życie W przypadku każdej choroby, z jaką się borykamy, znacznie ważniejsze od objawów okazują się być przyczyny. Te z kolei często nieświadomie hodujemy w naszych organizmach i, nierzadko, umysłach. Doradca Gwyn...
Umysł i ciało - Literatura psychologiczna Umysł i ciało

Cena: 4.69 zł
Promocja z: 4.99
Dzieło Aleksandra Baina, jednego z głównych przedstawicieli psychologii doświadczalnej. Fragment: "Bezwładność nie może być przypisana przyjemności, przykrości, wyobrażeniu, o ile je poznajemy zmysłem zewnętrznym: przynależy ona tylko fizycznej podstawie myślenia, materyalnym czynnościom woli i......
Ciało i umysł na detoksie 12 kroków do odzyskania energii zdrowia i prawdziwego siebie - Oczyszczanie organizmu Ciało i umysł na detoksie 12 kroków do odzyskania energii zdrowia i

Cena: 40.41 zł
Promocja z: 44.90
Sprzątnij toksyny, złe emocje i negatywną energię - zyskaj zdrowie i lepsze życie W przypadku każdej choroby, z jaką się borykamy, znacznie ważniejsze od objawów okazują się być przyczyny. Te z kolei często nieświadomie hodujemy w naszych organizmach i, nierzadko, umysłach. Doradca Gwyneth Paltrow.....
Sekret kwantowego życia - Dusza i fizyka kwantowa Sekret kwantowego życia

Cena: 28.85 zł
Promocja z: 39.90
Przez lata ludzie czekali na książkę, która łączy abstrakcję Wschodniej filozofii wewnętrznego spokoju z naukowymi zastosowaniami fizyki kwantowej. Ta książka właśnie to robi! "Sekret Kwantowego Życia" jest jasnym i prostym przewodnikiem, który oferuje głębokie duchowe wglądy i praktyczny, łatwy do....
Krzyż Harmonijnego Życia, oksydowany - Amulety na energię Krzyż Harmonijnego Życia, oksydowany

Cena: 82.88 zł
Promocja z: 97.50
Krzyż Harmonijnego Życia harmonizuje energię życiową na poziomie idealnego zdrowia. Stworzony jest na podstawie krzyża równoramiennego wzmocnionego spiralą. Zewnętrzne pole promieniowania - 13500 j. Bovisa, wewnętrzne - 6500 j. Krzyż Harmonijnego Życia pomaga przezwyciężyć trudności życia......
Tajemnice kryształów - Kamienie szlachetne. Książki Tajemnice kryształów

Cena: 81.00 zł
Promocja z: 90.00
Tajemnice kryształów to przewodnik po 500 znanych, mało znanych, rzadkich oraz niedawno odkrytych minerałach. Każdy z nich można zobaczyć na zdjęciu, a jego właściwości, historia oraz zastosowanie zostały dokładnie opisane. Zawierając więcej opisów kryształów niż jakakolwiek inna książka tego......
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2021 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2