Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Jak rozwinąć naturalną intuicję
Jak rozwinąć naturalną intuicję
Galeria okno

Jak rozwinąć naturalną intuicję

Ocena: 4.3 (3 oceny) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 264
Oprawa: broszurowa
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Jak rozwinąć naturalną intuicję

35.37

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 33,41 zł

W publikacji zapisane zostały historie z praktyki Sherrie Dillard, które pomagają zobrazować niezwykłą moc intuicji i jej więź z duchowym światem. Jak udowadnia, większość z nas posiada potencjał niezbędny do stania się medium. Jeśli emocje innych wpływają na Ciebie, czujesz związek z naturą lub inne osoby chętnie Ci się zwierzają, jest to oznaką tego właśnie potencjału.

Szczegóły książki Jak rozwinąć naturalną intuicję
 • Tytuł: Jak rozwinąć naturalną intuicję
 • Autor: Sherrie Dillard
 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2013
 • Ilość stron: 264
 • Format: 14.5x20.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 63084701338KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788373776142
 • EAN: 9788373776142
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.3 cm
Recenzje książki Jak rozwinąć naturalną intuicję - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Wartościowa pozycja opisująca 4 typy intuicji i sposoby jak wsłuchać się w swój wewnętrzny głos intuicji. Zdecydowanie polecam!
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Sherrie Dillard od ponad dwudziestu lat praktykuje jako medium. Pomaga ludziom na całym świecie. Współpracuje z policją. Prowadzi kursy i warsztaty rozwoju osobistego oraz uzdrawiania duchowego. Jest autorką książki „Jak rozwinąć naturalną intuicję”. Pozycję tę wydało Studio Astropsychologii w 2013 roku.

Intuicja jest naszym naturalnym przewodnikiem. Może ona się przejawiać na różne sposoby. Wiele osób twierdzi, że przychodzi do nich w momentach przełomowych. Jednak naprawdę jest ona cicha i spokojna, nie wstrząsa nami. Wielu myśli, że jest irracjonalna i nielogiczna. Intuicja może być naszym przewodnikiem do boskiego połączenia ze sobą i innymi a nawet z Bogiem. Intuicja powiązana jest z aurą. Ogólnie istnieją cztery podstawowe typy intuicji – emocjonalna, mentalna, fizyczna i duchowa. Dla każdego z nich znane są ćwiczenia.

Autorka przedstawia informacje na temat intuicji i tego, jaka ona jest, skąd się bierze, jak można ją odczuwać. Stara się przedstawić wszystko, co wie na jej temat. Opowiada o swoich początkach z rozwojem duchowym i odkrywaniem siebie i swojej intuicji.

W książce znajdziemy wiele przykładów, obrazujących to, o czym pisze autorka. Skupia się ona na różnych osobach i ich przeżyciach. To ciekawy zabieg, który sprawia, że człowiek nie czuje się wyobcowany, a może poznać innych, którzy mają doświadczenie z intuicją. Nie podoba mi się jednak fakt, że od opowieści o takich ludziach autorka rozpoczęła książkę. Może dla wielu będzie to plusem, lecz dla mnie, osoby, która nic jeszcze nie wie o intuicji, historia ta jest nie do końca zrozumiała. Na pewno lepiej sprawdziłaby się w dalszej części książki.

Pozycja ta zawiera kilka ćwiczeń, które opisano w punktach, by łatwiej móc je wykonać i zrozumieć. Język poradnika jest dość prosty. Szata graficzna jest bardzo uboga, ale może to dobrze, bo nic nie odciąga wzroku od tekstu.

Jeśli chodzi o sprawy redakcji, mam tu kilka zastrzeżeń. Znalazłam błąd na tylnej stronie okładki – może nie tyle błąd, co brak przecinka. Poza tym bywało mi ciężko w trakcie lektury przerzucać strony na koniec do „Źródeł”, bo w treści nie było przypisów dolnych, tylko końcowe.

Książka była ciekawa, chociaż dość trudna. Nie do końca mogłam zrozumieć niektóre wtręty, ale ogólnie czytało się dobrze.

Polecam tym, którzy chcą spróbować poćwiczyć ze swoją intuicją. Na pewno dowiecie się z tej książki wielu ciekawych rzeczy. Może uda się wam wzmocnić jej działanie..
ocena: 4
Opinia użytkownika sklepu
Intuicja to coś, z czym tak naprawdę spotykamy się na co dzień. Jest w każdym z nas, często się jej słuchamy, ale nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, jak to działa. A podobno nasze ciało i mózg same wiedzą, co dla nas najlepsze. Dlaczego więc byśmy mieli ich nie słuchać? No dobrze, tylko w jaki sposób stać się wyczulonym na te nawet najsubtelniejsze sygnały wysyłane przez naszą podświadomość? I jak odróżnić dane uczucia od innych, które być może są tylko zakłóceniami w przesłaniu informacji? Takimi małymi chochlikami, które czasami trzeba wyciszyć… Cóż, myślę, że Sherrie Dillard nam w tym trochę pomoże.

„Jak rozwinąć naturalną intuicję” to książka, która mnie zaciekawiła, gdy tylko ją zobaczyłam. Zawsze starałam się kierować intuicją, ale niekoniecznie zajmowałam się nią na co dzień. Nie wiedziałam także, że możemy wyróżnić cztery typy intuicji, co uświadomiła mi dopiero autorka. Książka ta nie do końca jest typowym poradnikiem, ale z pewnością pomoże nam sobie uzmysłowić pewne istotne fakty dotyczące naszej świadomości. Najbardziej przydatną rzeczą zawartą w tej publikacji jest test złożony z 52 pytań, który umożliwi nam sprawdzenie, jakim typem intuicji się charakteryzujemy. I tak mamy do wyboru intuicję mentalną, fizyczną, duchową i emocjonalną. Bardzo się cieszę, że autorka go tutaj zamieściła, chociaż osobiście nie otrzymałam jednego konkretnego wyniku – miałam bardzo zbliżoną ilość punktów w 3 typach, ale co najważniejsze… po przeczytaniu charakterystyki każdej z nich faktycznie stwierdziłam, że się to pokrywa z moim charakterem i osobowością.

Każdy, kto sięga po tę książkę powinien poświęcić chwilę i wykonać owy test, powiem na dalszych stronach otrzymujemy dokładne opisy każdego typu. Oczywiście nie warto omijać te, które nas nie dotyczą, bowiem ta wiedza również może nam się przydać w życiu. Kolejną rzeczą, która wybitnie mi się spodobała były medytacje przedstawione przez autorkę. W większości opierają się na wizualizacji, ale są naprawdę znakomite. Pani Dillard naprawdę zna się na rzeczy i w bardzo dokładny i wyczerpujący sposób przedstawia sposoby rozwijania intuicji, umiejętności, które dany typ powinien w sobie wzmagać, a także wspomina co nieco o oczyszczaniu duchowym czy kontaktowaniu się z naszym przewodnikiem.

Książka ta została napisana wybitnie przyjemnym językiem – czyta się ją bardzo lekko, płynnie i szybko, ale przy tym wszystkim zapamiętuje się te najważniejsze rzeczy, które są dla nas istotne. Dodatkowo autorka podaje całe mnóstwo przykładów i historii ludzi, które mają związek z kierowaniem się intuicją. To takie zobrazowanie całej teorii, którą się z nami podzieliła. Przyznam szczerze, że spodziewałam się czegoś nieco innego po tej książce, ale i tak jestem w miarę zadowolona. Cieszę się, że udało mi się ją przeczytać, na pewno skorzystam z kilku zamieszczonych w niej porad. Żałuję tylko, że autorka nie pokusiła się o więcej praktyki. Skupiła się głównie na teorii, ale również jest ona pomocna - przede wszystkim w zrozumieniu tego, czym jest intuicja i jak można z niej skorzystać. A to obowiązkowa rzecz do dalszego rozwijania jej. Ogółem polecam!.
Podobne produkty
eBook Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i odzyskać swoją naturalną siłę i energię pdf mobi epub Odcinanie więzów energetycznych. Jak uwolnić się od ograniczeń i

Cena: 41.99 zł
Czy czujesz się emocjonalnie uzależniony od drugiej osoby, a Twój nastrój zależy od tego, ...
Jak właściwie stymulować nerw błędny. Ćwiczenia i techniki, które aktywują naturalną zdolność do samouzdrowienia Jak właściwie stymulować nerw błędny. Ćwiczenia i techniki, które

Cena: 37.74 zł
Autor, lekarz chiropraktyk i ekspert medycyny funkcjonalnej, podpowie Ci, w jaki sposób ak...
Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości Szyszynka – siedziba duszy i wiecznej młodości

Cena: 37.74 zł
Masz wrażenie, że brakuje Ci energii, jesteś wyczerpany, a rzeczywistość wydaje się nie mi...
Runa Laguz - rozwija intuicję, ułatwia rozumienie tajemnic Kosmosu Runa Laguz - rozwija intuicję, ułatwia rozumienie tajemnic Kosmosu

Cena: 9.00 zł
Znaczenie runy: intuicja, nadzieja, rytmiczny przepływ, nawiązanie kontaktu z własnym wnęt...
eBook Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami. Ćwiczenia, modlitwy, rytuały i medytacje, które rozwiną Twoją intuicję i uzdrowią życie pdf mobi epub Jak połączyć się ze swoimi aniołami i duchowymi przewodnikami.

Cena: 41.99 zł
Brytyjski ekspert od aniołów przedstawia wyjątkowe techniki duchowe pozwalające na połącze...
Wąż - wzmacnia siłę woli, rozwija intuicję, chroni przed nieszczęściami Wąż - wzmacnia siłę woli, rozwija intuicję, chroni przed

Cena: 9.00 zł
Materiał: Stop metali kolorowych Średnica talizmanów 25mm. Rzemyk gratis!!! Poniżej...
Zając - talizman rozwija intuicję, pomaga w zdobyciu wiedzy o ludzkiej psychice Zając - talizman rozwija intuicję, pomaga w zdobyciu wiedzy o

Cena: 9.00 zł
Materiał: Stop metali kolorowych Średnica talizmanów 25mm. Rzemyk gratis!!! Poniżej znajdu...
Obudź swój duchowy potencjał. 10 potężnych praktyk, które odblokują twoje zdolności parapsychiczne oraz głęboką intuicję, czyniąc życie lepszym i szczęśliwszym Obudź swój duchowy potencjał. 10 potężnych praktyk, które odblokują

Cena: 46.33 zł
Każdy z nas może być medium. Każdy też skrywa w sobie zdolności parapsychiczne. Dlaczego w...
eBook Aktywuj swoją intuicję pdf mobi epub Aktywuj swoją intuicję

Cena: 41.99 zł
Intuicja każdego z nas jest inna. Jedni mówią o przeczuciach, inni o formie trudnej do wyt...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl