Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Biała szałwia - pęczek - waga 15-19 gram
Biała szałwia - pęczek - waga 15-19 gram
Galeria okno

Biała szałwia - pęczek - waga 15-19 gram

Ocena: 4.6 (31 ocen) Zobacz recenzje »
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis zioła Biała szałwia - pęczek - waga 15-19 gram
Nasza cena:

14.00

Ilość
Dodaj do schowka

Szałwia biała (Salvia apiana) należy do rodziny jasnotowatych. Jest to wieloletnia bylina, pochodząca z południowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Dziko rośnie jedynie w stanie Kalifornia oraz w dolnym Meksyku. Roślina przez rdzenną ludność Ameryki Połnocnej była uważana za roślinę magiczną. Znajdowała zastosowania w wielu rytuałach, była spożywana w celu oczyszczenia, oraz stosowano ją w postaci okładów na różne części ciała. W takich celach stosuje się ją do czasów współczesnych.

Właściwości białej szałwii

Szałwia ma swoje miejsce w medycynie naturalnej. Wykazuje właściwości antyseptyczne, przeciwskurczowe, przeciwzapalne i uśmierzające ból. Z tego powodu często używana jest do odkażania i opatrywania ran. 

Biała szałwia stosowana jest również jako kadzidło zapachowe do domu. Pozwala oczyścić domostwo oraz ma bardzo dobry wpływ na naszą aurę. Wykorzystuje się ją w różnego rodzaju rytuałach. Z jej pomocą możemy zdjąć rzucone uroki lub uwolnić od złej energii. Jej magiczne właściwości oddalają negatywne moce i złe byty astralne. Odpowiednio użyta oczyszcza duszę, ciało i umysł. Przez wielu stosowana jest do ochrony przed energetycznymi wampirami.

Dym ze spalania białej szałwi:

  • oczyszcza pomieszczenia i ludzi z negatywnej energii,
  • chroni przed wampirami energetycznymi (odcina także istniejące połączenia),
  • oddala rzucone przez kogoś czary i uroki,
  • oddala byty astralne,
  • zabezpiecza ludzi i pomieszczenia podczas rytuałów magicznych;
  • pobudza mądrość;
  • pomaga w oczyszczaniu ciała, umysłu i duszy.


Szałwia biała charakteryzuje się dużą zawartością olejków eterycznych przez co palona daje silny, bardzo tajemniczy i mistyczny zapach.

Rytuał oczyszczania pomieszczeń

Przed przystąpieniem do okadzania przygotuj podkładkę do palenia ziół, samo rozpalający węgielek lub świece, wachlarz, sól, oraz oczywiście szałwię. Zamknij wszystkie drzwi i okna zewnętrzne, wewnętrzne zaś pozostaw otwarte. Pomyśl o intencji w której palisz kadzidło, przez cały rytuał powinieneś być na niej skupiony.

Zaczynamy od rozpalenia ognia. Może to być świeca w Twoim ulubionym zapachu lub węgielek. Liście szałwii podpalamy za pomocą prawej ręki z twarzą skierowaną na wschód. Kadzidło powinno palić się bez płomieni, jeżeli takie się pojawią natychmiast je zgaśmy za pomocą wachlarza. Okadzanie zaczynamy od swojej aury. Kadzidłem okrążamy siebie w lewą stronę. Możemy pomagać sobie przy tym wachlarzem. To czas żeby głośno wypowiedzieć swoją intencję. Ważne, żebyśmy byli przekonani o jej mocy i skuteczności. Nasz głos powinien być silny i pewny siebie.

Oczyszczanie domu rozpoczynamy od drzwi wejściowych i jeżeli to możliwe kierujemy się w prawą stronę. Powinniśmy przejść z kadzidłem całe domostwo. Każde z pomieszczeń okadzamy od najdalszej jego części, powoli kierując dym w każdy zakamarek. Po przejściu wszystkich pomieszczeń posyp solą próg domu, zapobiegnie to dostawaniu się do środka negatywnych sił.

Rytuał najlepiej przeprowadzić w dobrze posprzątanym mieszkaniu. Niedopuszczalne jest okadzanie kiedy na stole znajdują się śmieci czy resztki jedzenia. Warto też pomedytować przed rozpoczęciem procesu. Pozwoli to wstępnie nastroić naszą aurę oraz ustalić intencję, w której będziemy palić kadzidło.

Rytuał oczyszczania osób

Aby użyć białe szałwi w pęczku, podpal jej końcówkę i po rozpaleniu zdmuchnij płomień, aby pozostał tylko tlący się dym. Teraz możesz okadzać nim osoby i pomieszczenia. W drugiej ręce możesz trzymać miseczkę lub talerzyk na opadający z szałwi popiół. Możesz również położyć szałwię na nim i obejść oczyszczane mieszkanie. Pamiętaj, jeśli szałwia zaczyna przygasać, kilka okrężnych ruchów dłonią ponownie ją rozżarzy.

Aby całkowicie zgasić palącą się szałwię, wystarczy dokładnie przycisnąć ją do talerzyka dymiącym końcem i przydusić ogień. Upewnij się dobrze, że szałwia na pewno została ugaszona.

Oczyszczając osobę okadzanie dymem rozpoczynamy od głowy, a kończymy przy stopach. Okadzamy osobę dokładnie – możemy stosować okrężne ruchy dłonią, by dym omiótł całe jej ciało

Aby oczyścić dom okadzamy każde pomieszczenie, zaczynając od piwnicy, a kończymy na strychu, poruszając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara. W tym wypadku najlepiej uprzątnąć całe mieszkanie, okadzić je przy zamkniętych oknach, a następnie porządnie wywietrzyć wszystkie pomieszczenia.

Biała szałwia - pęczek czy susz?

Zioło można palić w postaci:

  • wysuszonych kiści - tlą się równomiernie po podpaleniu i zgaszeniu;
  • suszu - skruszone liście palona na węgielkach trybularzowych lub węglu drzewnym (w miseczce, muszli, talerzyku itp).


Obydwa rodzaje mają takie same oddziaływanie magiczne. Wybór zależy od osobitych preferencji.

Kiedy szałwia przygasa, należy rozżarzyć ją za pomocą kilku okrężnych ruchów dłonią trzymającą naczyniez trzymaną muszlą na nowo rozżarzy liście.

Przybliżone wymiary pęczka bałej szałwii:
długość: około 8 cm
średnica: około 2,5 cm
waga netto: 15-19 g
kraj pochodzenia: USA

Polecane z tym produktem

BIAŁA SZAŁWIA - PĘCZEK - WAGA 80-99 GRAM Oferowane pęczki szałwii pochodzą z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych na zachodnim wybrzeżu USA.  Szałwia jest zbierana ręcznie w sposób...
Biała szałwia to święte ziele Indian Nawajo, służące do oczyszczania i ochrony energetycznej ludzi i pomieszczeń. Oferowany susz pochodzi z naturalnych siedlisk Salvia Apiana położonych w górach...
Białą szałwię można palić w postaci dostarczonych pęczków - po podpaleniu i zgaszeniu ognia będą się równomiernie tliły lub można je skruszyć i palić na węgielkach trybularzowych / węglu drzewnym...
Recenzje zioła Biała szałwia - pęczek - waga 15-19 gram - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5

Super. Fajnie się pali, zapakowana idealnie. Szybko i sprawnie dzialaja
ocena: 5

Bardzo solidny pęczek, nic się nie pokruszylo w transporcie. Super forma do okadzania
ocena: 5

Testowałam już wiele odmian szałwii od wielu różnych producentów ale żadna nie urzekła mnie tak jak ta, jak dla mnie w pęczku najlepsza wersja do rytuałów okadzania.
ocena: 5

Jakiś czas temu zakupiłam białą szałwię w pęczku, w celu ochrony siebie oraz domu, w którym mieszkam z negatywnej energii. Dzięki regularnemu stosowaniu szałwii odpędziłam złowrogie byty astralne, oczyściłam swoją przestrzeń życiową, a także pobudziłam mądrość. Czułam się bezpiecznie i miałam olbrzymie poczucie ochrony przez przyjazne mi istoty! i nadal to czuję i zawsze mam w domu przynajmniej jeden pęczek szałwii. Gdy okadzałam siebie i bliskie mi osoby, rozpoczynałam rytuał od głowy, kończąc na czubkach stóp. Podpalałam końcówkę szałwii, a po jej rozpaleniu, zdmuchiwałam płomień, aby uzyskać efekt tlącego się dymu. W drugiej ręce trzymałam talerzyk, aby zbierać na niego opadający popiół z szałwii. Czasami, w trakcie okadzania pomieszczeń domowych, kładłam szałwię na talerzyk i obchodziłam z nią cały pokój. Kiedy szałwia mi przygasała, wykonywałam kilka okrężnych ruchów ręką, aż ponownie się rozżarzyła. W momencie zakończenia rytuału przyciskałam ją mocno do talerzyka dymiącym się końcem. Trzeba również pamiętać, że gdy okadzamy pomieszczenia w domu, zaczynamy od piwnicy, a kończymy na strychu. Daje to znacznie lepszy efekt ochrony! Szałwia biała pozwoliła mi cieszyć się życiem na nowo! Bez lęków i obaw.:))
ocena: 5

Szałwia godna polecenia. Ma niezwykłą moc oczyszczenia. Pali się tak jak powinna i wypędza wszystkie złe duchy. To musi być sprawka tej niesamowitej mocy Indiańskiej magii, nie do podrobienia. Używam jej najczęściej ze wszystkich swoich ziół jak tylko mam okazję.
ocena: 4

W mojej opinii dobry stosunek ceny do jakości. Kupiłam tylko jedną wraz z kilkoma innymi artykułami i trochę żałuję że nie zamówiłam kilku sztuk, bo ta szałwia stała się jedną z moich ulubionych i przy regularnym używaniu lepiej mieć jej więcej. W sumie taka informacja by się przydała na stronie.
ocena: 5

Palenie białej szałwii jest jak dla mnie wyjątkowym przeżyciem duchowym. Atmosfera, jaka panuje przy całym obrzędzie jest nie do opisania z niczym innym. Rytuał można prowadzić bez problemu, w domu i na osobach - w moim przypadku zastosowane były oba te warianty. I od razu widać było znaczną różnicę, aura w domu była wyczuwalnie oczyszczona. Osoba, u której obrządek był prowadzony również zdaje się być bardziej wyciszoną, spokojną. Wszystko było wykonane tak jak opisane jest na stronie internetowej. Mimo, że była to 1. próba podjęcia się tego rytuału, to będę do niego wracać, choć muszę przyznać, że zanim poznałam dokładniej tą metodę miałam obiekcje. Widać, że szałwia dostępna tu była dobrej jakości, spalała się odpowiednio szybko, ja zdecydowałam się na kruszeniu szałwii, ten sposób wydawał mi się wygodniejszy. W 100% wszystko było zgodne z opisem. Polecam każdemu tą metodę, kto chciałby zdobyć więcej energii, oczyścić atmosferę w domu, czy siebie z negatywnych emocji i złej energii. 
ocena: 5

Zamówiłam tę szałwię nie spodziewając się wiele, na próbę. Pierwsze pozytywne zaskoczenie spowodowała jakość splotu – bardzo porządna. Jeszcze lepsze wrażanie przyniosło oczyszczanie pokoju. Paliła się w dobrym tempie, dobrze dymiła i miała przyjemny zapach. Jednym słowem – polecam!
ocena: 5

Biała szałwia jest cenionym zielem na całym świecie. Przez niektóre kultury jest to roślina czczona, której używa się podczas wielu rytuałów. Biała szałwia w pęczku świetnie sprawdza się do oczyszczania ludzi oraz pomieszczeń, a także do ochrony energetycznej. Biała szałwia w pęczkach pochodzi z naturalnych siedlisk i jest zbierana ręcznie, przechodzi także dokładną selekcję, dzięki czemu jest to produkt najwyższej jakości. Dzięki paleniu pęczków białej szałwi można rozluźnić ciało i otrzeźwić umysł, a także oddalić byty astralne.
ocena: 5

Jak zwykle jestem zadowolona z produktu.Dziękuję i polecam produkt

Upoluj produkt w dobrej cenie

Biała szałwia - susz - opakowanie 100 gram Biała szałwia - susz - 41.80 zł 44.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała szałwia - susz - opakowanie 50 gram Biała szałwia - susz - 23.75 zł 25.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała Szałwia i Ruda 10 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku Biała Szałwia i Ruda 10 cm 36.00 zł 40.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Dream Sage 10 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku Dream Sage 10 cm - 36.00 zł 40.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała Szałwia 22.5 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku Biała Szałwia 22.5 cm - 55.80 zł 62.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała Szałwia i Eukaliptus 10 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku Biała Szałwia i Eukaliptus 33.75 zł 37.50 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Czarna Szałwia 15 cm - Naturalne Kadzidło w Pęczku Czarna Szałwia 15 cm - 41.40 zł 46.00 zł
10%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Kadzidełka patyczkowe Palo Santo i ruta Kadzidełka patyczkowe Palo 39.20 zł 56.00 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka

CzaroMarowe rozmaitości:

Złe uroki. Rozpoznawanie, oczyszczanie i uzdrawianie z klątw oraz odpieranie czarów i ataków psychicznych Złe uroki. Rozpoznawanie, 25.74 zł 42.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku Tarot w pismach wybitnych 35.94 zł 59.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magiczne formuły. Jak wzmocnić siłę swych czarów, tworząc i stosując własne, niepowtarzalne zaklęcia Magiczne formuły. Jak 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Ścieżka pradawnej magii. Obudź w sobie pierwotną moc Ścieżka pradawnej magii. 31.43 zł 44.90 zł
30%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rok czarownicy. Żyj w rytmie natury dzięki magii intuicyjnej Rok czarownicy. Żyj w 27.89 zł 42.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Rogaty Bóg. Historia, mity i praktyki magiczne Rogaty Bóg. Historia, mity 29.19 zł 44.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Magia ognia. Żywioły Magia ognia. Żywioły 25.94 zł 39.90 zł
35%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Bogini Księżyca,pozłacana Ag925 + Au 24kar, 3,4g Sotis Bogini 71.40 zł 84.00 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Sigil bezpieczeństwa materialnego Ag925 + Au 24kar, 1,7g Sotis Sigil bezpieczeństwa 35.28 zł 41.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Anioły Kabały. 72 karty Anioły Kabały. 72 karty 104.00 zł 140.00 zł
26%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Niebiańskie przesłania Archaniołów. Karty i podręcznik Niebiańskie przesłania 132.91 zł 139.90 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc Zaklęcia ochronne. Jak 23.94 zł 39.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Biała szałwia - susz - opakowanie 100 gram Biała szałwia - susz - 41.80 zł 44.00 zł
5%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Sotis Talizman Aniołów Ag925 + Au 24kar, 4,5g Sotis Talizman Aniołów 99.03 zł 116.50 zł
15%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Księga eliksirów. Magiczna moc naparów, wywarów i mikstur Księga eliksirów. Magiczna 25.74 zł 42.90 zł
40%
Oszczędzasz
Dodaj do koszyka
Podobne produkty
Biała szałwia - susz - opakowanie 100 gram Biała szałwia - susz - opakowanie 100 gram

Cena: 41.80 zł
Promocja z: 44.00
Biała szałwia to święte ziele Indian Nawajo, służące do oczyszczania i ochrony energetyczn...
Biała szałwia - susz - opakowanie 50 gram Biała szałwia - susz - opakowanie 50 gram

Cena: 23.75 zł
Promocja z: 25.00
Biała szałwia to święte ziele Indian Nawajo, służące do oczyszczania i ochrony energetyczn...
Biała szałwia - susz - opakowanie 20 gram Biała szałwia - susz - opakowanie 20 gram

Cena: 10.00 zł
Biała szałwia to święte ziele Indian Nawajo, służące do oczyszczania i ochrony energetyczn...
Biała szałwia - drobny susz - opakowanie 20 gram Biała szałwia - drobny susz - opakowanie 20 gram

Cena: 9.00 zł
BIAŁA SZAŁWIA – DROBNY SUSZ – OPAKOWANIE 20 GRAM Oferowane liście pochodzą z n...
Biała szałwia - drobny susz - opakowanie 50 gram Biała szałwia - drobny susz - opakowanie 50 gram

Cena: 18.00 zł
BIAŁA SZAŁWIA – DROBNY SUSZ – OPAKOWANIE 50 GRAM Oferowane liście pochodzą z n...
Biała szałwia - pęczek 10-14 gram Biała szałwia - pęczek 10-14 gram

Cena: 12.00 zł
Białą szałwię można palić w postaci dostarczonych pęczków - po podpaleniu i zgaszeniu ogni...
Biała szałwia - pęczek - waga 20-25 gram Biała szałwia - pęczek - waga 20-25 gram

Cena: 16.00 zł
Promocja z: 18.00
Biała szałwia to święte ziele Indian Nawajo, służące do oczyszczania i ochrony energetyczn...
Biała szałwia - pęczek - waga 80-99 gram Biała szałwia - pęczek - waga 80-99 gram

Cena: 54.00 zł
BIAŁA SZAŁWIA - PĘCZEK - WAGA 80-99 GRAM Oferowane pęczki szałwii pochodzą z naturalnych s...
Biała Szałwia, Królewska Szałwia 10 cm, Naturalne Kadzidło w Pęczku Biała Szałwia, Królewska Szałwia 10 cm, Naturalne Kadzidło w Pęczku

Cena: 45.00 zł
Biała Szałwia (Salvia apiana) jest rośliną pochodzącą z Ameryki Północnej, występuje najcz...
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok
Copyright © 2004-2022 CzaryMary.pl