Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1
Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1
Galeria okno

Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1

Ocena: 4.8 (31 ocen) Zobacz recenzje »
Typ produktu Ilość stron: 143
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1

27.90

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 25,11 zł

"Anastazja" autorstwa Władimira Megre to książka doceniona przez czytelników z całego świata. W samej Rosji sprzedała się w ponad 5-milionowym nakładzie. Poruszyła serce i duszę niejednego czytelnika. Treści zawarte w książce zawierają mądrość, o której ludzie w pogoni za pieniądzem już dawno zapomnieli.

Dzwoniące Cedry Rosji

Pierwsza część cyklu rozpoczyna się od opowieści o dzwoniącym cedrze, który zgodnie z miejscowymi opowieściami ma właściwości lecznicze. Jego kawałek noszony na piersi pozwala uporać się nawet z najgroźniejszymi chorobami i dolegliwościami, a także ma moc wydobywania z człowieka wszystkiego co dobre. Pierwsze opowieści o tym niezwykłym drzewie autor usłyszał od dziadka oraz pradziadka Anastazji, z którą spotkał się dopiero rok później, w czasie swojej kolejnej wyprawy. Podczas trzech dni ich znajomości, usłyszał ON więcej historii o magicznych właściwościach cedrów oraz o życiu bohaterki i jej przodków, którzy ten rejon Syberii zamieszkiwali od wieków. Rodzina ta wiedzie proste życie w zgodzie z naturą, nie przejmując się ubraniem, pościelą czy wyszukanym jedzeniem. W książce możemy znaleźć refleksje na tematy codzienne oraz poznać szczegóły życia Anastazji. Ta barwna postać przedstawia nam zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat i jego problemy.

Książka wywarła tak wielki wpływ na społeczeństwo rosyjskie, że stała się zaczątkiem nowego ruchu "Dzwoniące cedry Rosji", a także partii politycznej "Rodnaja Partia". Ich głównym założeniem jest chęć przydzielenia każdej chętniej rodzinie przynajmniej jednego hektara ziemi, tak żeby każdy mógł posiadać swoją rodową siedzibę. Partia odniosła już na tym polu sukcesy, które zostały potwierdzone podpisaniem odpowiedniej ustawy przez rosyjski rząd.

"Anastazja" oraz inne części cyklu przypadną do gustu każdemu czytelnikowi, który ponad wszystko ceni sobie kontakt z naturą. Jest ona wyrazem miłości do świata i harmonii z nim. Lektura jest w stanie odmienić cały nasz światopogląd, który został wykreowany przez modernistyczny świat.

Dalsze losy Anastazji

Książka jest częścią cyklu Dzwoniące Cedry Rosji. To pierwsza część dziesięciotomowej serii. Całość cyklu opowiada nie tylko o niezwykłej wiedzy Anastazji ale także o przygodach autora i jego zmaganiach w dążeniu do urzeczywistnienia marzeń bohaterki. Pozycja jest obowiązkowa dla każdego czytelnika, który nie zgadza się z regułami rządzonymi współczesnym światem. Czytając ją możemy niemal dotknąć życia na zimnej północy Rosji.


O autorze

Władimir Megre jest rosyjskim przedsiębiorcą, prezesem zarządu Międzyregionalnego Związku Przedsiębiorców Syberii oraz laureatem międzynarodowej Pokojowej Nagrody Gusiego. W swojej przeszłości organizował ekspedycje handlowe po rzece Ob, podczas których miał przyjemność poznać tytułową Anastazję. Obecnie Władimir nadal realizuję misję, którą powierzyła mu Anastazja. Jest aktywnym działaczem partii, odbywa konferencje i spotkania z czytelnikami z zagranicy oraz Rosji.

Szczegóły książki Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1
Recenzje książki Anastazja. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 1 - przeczytaj opinie klientów:

ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Wspaniała książka dla każdego kto szuka innych wartości w życiu, zrozumienia przyrody i życie zgodnie z nią.

Anastazja, bogini współczesna, nieważne czy ona jest rzeczywistością czy fikcją, ważna jest sama myśl i tworzenie takiej osoby, która mogłaby żyć i zmieniać naszą świadomość. Ewa Seweryn
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
jakiś czas temu przeczytałam to wydanie w wersji elektronicznej. W listopadzie zdecydowałam się na zakup całej serii tego wydania. Dla mnie to wspaniałe źródło do czerpania wiedzy, którą wykorzystuję już na co dzień i nie traktuję "Anastazji" jako baśni. Zakupiłam w grudniu kolejny zestaw "Anastazji" w formie świątecznego prezentu dla kogoś bardzo bliskiego mojemu sercu (mojej ukochanej córeńce). Polecam to wydanie tym, którzy szukają i wybierają życie w zgodzie z naturą, do końca nie zbadaną i jakże tajemniczą.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka dla wszystkich. Dla dorosłych, młodzieży a nawet zawarte są piękne historie do opowiadania dzieciom. Czy prawdziwe czy nie - każdy sam to musi sobie rozkminić. Polecam dla każdego.Osobiście przeczytałem wszystkie tomy.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka, warta polecenia:) Zawiera wiele istotnych informacji. Kopalnia wiedzy..
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Żałuję ze tak późno przeczytałem tą pozycję. Zakupię pozostałe tomy.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książka warta uwagi,opisująca o zdolnościach młodej kobiety które zdobyła ciężką pracą i wysiłkiem, polecam tym którzy interesują się taką literaturą.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Książeczka cudownie piękna, porywająca, prowadząca do zrozumienia......., dużo by jeszcze pisał ale kto nie zacznie jej czytać ten nie zrozumie, tak że zachęcam do kupna i zapoznania się z treścią i odkrycie sensu w tym zagmatwanym świecie.

Pozdrawiam

Waldemar.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Wspaniała, motywująca do rozwoju i tworzenia lepszego jutra książka! Prosta w przekazie, lekka momentami zabawna, pozwala zatopić się w refleksji nad życiem współczesnego społeczeństwa oraz swoim własnym. Daje ogromną motywację do zmian. Szczerze polecam :).
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Szybka wysyłka, dostawa bezproblemowa. Książki super. Polecam.
ocena: 5
Opinia potwierdzona zakupem
Świetna książka dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoje informacje odnośnie współgrania z naturą i zmiany swojego życia na lepsze a także jest to zalążek do tego, aby zainteresować się naszymi Słowiańskimi Wedami. Mam zamiar kontynuować lekturę w następnych tomach. Polecam !.
Podobne produkty
eBook Konstelacje krytyczne Tom 1 Teorie i praktyki. Tom 2 Antologie pdf mobi epub Konstelacje krytyczne Tom 1 Teorie i praktyki. Tom 2 Antologie

Cena: 49.30 zł
Pomysłodawczynie Konstelacji krytycznych odwołują się do tradycji Benjaminowskiej, wyszuku...
Anastazja. Przestrzeń miłości. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 3 Anastazja. Przestrzeń miłości. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 3

Cena: 27.90 zł
Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje spos...
Anastazja. Księga Rodu. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 6 Anastazja. Księga Rodu. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 6

Cena: 27.90 zł
Władimir dawno już stracił kontakt ze swym obecnie pięcioletnim synem. Właściwie od moment...
Anastazja. Nowa cywilizacja. Część 1. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 8 Anastazja. Nowa cywilizacja. Część 1. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 8

Cena: 27.90 zł
W ósmej książce Nowa cywilizacja - jak i w wielu poprzednich - autor przekazuje nam, słowa...
Anastazja. Kim jesteśmy? Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 5 Anastazja. Kim jesteśmy? Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 5

Cena: 28.00 zł
Ci, którzy potrafią zrozumieć swoje przeznaczenie i sedno nieskończoności, będą żyli szczę...
Anastazja. Anasta. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 10 Anastazja. Anasta. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 10

Cena: 27.90 zł
"Anasta" to najnowyszy, 10 tom z serii "Dzwoniące Cedry Rosji" - fascy...
Anastazja. Rytuały Miłości. Nowa cywilizacja. Część 2. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 8 Anastazja. Rytuały Miłości. Nowa cywilizacja. Część 2. Dzwoniące

Cena: 27.90 zł
Rytuały Miłości - czyli Nowa Cywilzacja cz. 2 to najnowszym już 9  tom z serii "Dzwoniące ...
Anastazja. Dzwoniące Cedry. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 2 Anastazja. Dzwoniące Cedry. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 2

Cena: 27.90 zł
Zachwycająca wiedza, sięgająca starożytności, doświadczenia wielu pokoleń, obserwacje spos...
Anastazja. Energia życia. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 7 Anastazja. Energia życia. Dzwoniące Cedry Rosji. Tom 7

Cena: 27.90 zł
"Energia życia" - to kolejny, już siódmy tom serii o Anastazji "Dzwoniące C...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl