Magiczne Bestsellery

  |  

Polecamy

  |  

Horoskop

  |  

Salon Wróżb i Magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Zamknij [X]
Galeria
Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha
Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha
Galeria okno

Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha

Ocena: 0.0 (Brak ocen)
Typ produktu Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Dostępność:
24 godziny + czas dostawy
Opis książki Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha

236.38

Ilość
Dodaj do schowka najniższa cena z 30 dni: 236,38 zł

Litha. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie letnie


Sabat Litha obchodzony w najkrótszą noc roku – noc przesilenia letniego – to czas, gdy świętujemy zwycięstwo światła nad ciemnością oraz początek lata.

To najlepszy moment na odprawianie rytuałów na powodzenie w życiu miłosnym czy też praktyki magiczne związane z oczyszczeniem, uzdrawianiem i pomyślnością. Świętowanie tego dnia i tej nocy zapewnia również obfitość plonów i pomyślność zbiorów. Dawniej celebrowano Lithę przy rozpalonych ogniskach, a jednymi z popularniejszych tradycji było rzucanie wianków na wodę i szukanie kwiatu paproci.

Dzięki tej książce nie tylko poznasz historię Lithy i dowiesz się, w jaki sposób dostosować jej świętowanie do współczesnych warunków, ale także otrzymasz przykłady wielu praktycznych rytuałów, zaklęć i inwokacje, które z powodzeniem możesz stosować w samodzielnym świętowaniu tego sabatu, i które sprawią, że będzie on wyjątkowo magiczny.


Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj święto żniw!

Lammas – święto żniw – to sabat obchodzony 1 sierpnia. Jest pierwszym z trzech sabatów żniwnych, podczas którego dziękuje się Ziemi za obfite plony. Wiąże się z celebracją lata oraz pierwszych zbiorów.

Podziękuj za całe dobro, które przyniósł ten rok. Przyjrzyj się swoim osiągnięciom, sprawdź, co się udało, a co jeszcze czeka na realizację. To doskonały moment na uświadomienie sobie, że niektóre rzeczy potrzebują czasu, by wydać owoce.

Dzięki książce poznasz historię i tradycje Lammas, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, które pozwolą ci świętować.

Odkryj sekrety Lammas i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!

Pobierz darmowy fragment


Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj równonoc jesienną!

Mabon – równonoc jesienna – to sabat obchodzony z 22 na 23 września. Dzień zrównuje się z nocą po raz drugi w roku, równoważą się wówczas energie męska i żeńska, boga i bogini, życia i śmierci. To ważny moment, w którym świętuje się zakończenie żniw oraz dziękuje naturze za żyzne plony. To święto oznacza, oprócz zakończenia prac w danym sezonie, radość z właściwego przygotowania się do zimy i szansy na jej przetrwanie. W czasie Mabonu doceniamy wysiłki włożone w pracę nad owocnymi zbiorami.

Mabon jest czasem podsumowań, oceny dotychczasowych osiągnięć i przeżyć, a także uświadamiania sobie, że wszystko ma swój początek i koniec. Celebracja tego święta oznacza nie tylko uznanie dla tego, co się udało, lecz także uczciwe przyjrzenie się temu, czemu należy pozwolić odejść. To ostatni moment, by podjąć środki ostrożności, które pomogą w przetrwaniu nadchodzącego trudnego czasu.

Poznasz historię i tradycje związane z Mabonem, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, dzięki którym lepiej będziesz świętować ten sabat.

Odkryj sekrety Mabonu i czerp korzyści z celebrowania Koła Roku!

Pobierz darmowy fragment


Samhain. Rytuały, przepisy i zaklęcia na początek pory zimowej


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj początek zimy!

Samhain – święto początku zimy – obchodzone jest w nocy z 31 października na 1 listopada. W tym czasie zbiory dobiegły już końca, rozpoczyna się czas wyciszenia, odpoczynku i rozmyślań. To także moment, w którym zasłona między światem żywych i zmarłych staje się cieńsza, a przodkowie wracają z zaświatów, by odwiedzić swoich bliskich.

Samhain sprzyja kontaktom z duchami, zmarłymi oraz istotami nadprzyrodzonymi. To idealna pora na rzucanie zaklęć i wróżby. Długie wieczory sprzyjają podsumowaniom, planom, medytacji, a także tęsknocie i wspomnieniom.

Dzięki tej książce poznasz historię i tradycje Samhain, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, które pozwolą ci świętować początek zimy. Dowiesz się także, jakie zależności łączą sabat Samhain z popularnym świętem Halloween.

Odkryj sekrety Samhain i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!


Yule. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie zimowe


Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj przesilenie zimowe!

Yule – przesilenie zimowe – to sabat obchodzony z 21 na 22 grudnia. Jest to najdłuższa noc w roku, moment, w którym ciemność osiąga punkt kulminacyjny, by stopniowo zacząć ustępować światłu. Święto wiąże się z nadzieją i oczekiwaniem na jaśniejsze dni. Wypełnia je wspólne ucztowanie, palenie świec i wiara w lepsze jutro.

Przesilenie zimowe to wyjątkowy i magiczny okres. Warto się wtedy wsłuchać w siebie, rozpoznać i oswoić swój duchowy mrok oraz rozbudzić w sobie radość i nadzieję na nadchodzącą przyszłość. Podczas Yule spotyka się cała rodzina, by świętować i cieszyć się swoją obecnością.

Poznaj historię i tradycje związane z Yule, praktyki magiczne, zaklęcia, wróżby i medytacje, dzięki którym w pełni będziesz świętować ten sabat. Odkryj sekrety

Yule i czerp korzyści z celebrowania Koła Roku!


Imbolc. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto światła


Wykorzystaj energię i moc święta światła!

Imbolc, zwany świętem światła lub dniem świętej Brygidy, to sabat obchodzony 1 lutego, kiedy z czcią należy powitać zbliżającą się powoli wiosnę. Główną rolę odgrywa w nim symbolika światła: pierwsze promienie słońca zwiastują jasność po zimowym mroku. Dni stają się coraz dłuższe, noce krótsze, a ziemia przygotowuje się do wydania nowego życia.

Podczas sabatu Imbolc pali się świece, z nadzieją przywołując ciepło i wiosnę. Ogień uosabia iskrę życia, gotowość do zmian i duchowego odrodzenia. 

Książka „Imbolc”, ósma z serii „Sabaty”, zamyka bestsellerowy cykl przybliżający w przystępny i fachowy sposób symbolikę dawnych wierzeń i ukazujący ich współczesne oblicze. Poszczególne tomy zawierają opisy rytuałów, medytacje, wróżby, receptury, a także prezentują stare i nowe praktyki celebrowania świąt, zgodnie z rytmem natury i Kołem Roku.

Sięgnij do źródeł rzetelnej magicznej wiedzy i zainspiruj się pradawnymi wierzeniami.


Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną


Świętuj sabat Ostara i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura!

Ostara, czyli przesilenie wiosenne, przypada na noc z 20 na 21 marca. To czas odnowy, powrotu światła słonecznego i nowego życia. To także jeden z najważniejszych okresów w roku dla ciebie, bo dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany do swojego życia, wprowadzić nowe początki lub realizować kolejne pomysły.

Ten zwięzły i inspirujący podręcznik dostarcza podstawowej wiedzy zarówno teoretycznej o dawnych i współczesnych sposobach obchodzenia Ostary, jak i praktycznej – rytuałów i zabiegów magicznych pozwalających odnowić moc oraz pasję do życia i rozwoju, między innymi: zaklęcia, inwokacje, wróżby czy medytacje. Znajdziesz tu również wiosenne przepisy i receptury kulinarne oraz pomysły na wiosenne projekty, które pozwolą ci uczcić przyjście wiosny.

Pobierz darmowy fragment


Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów


Sabat Beltane (zwany też świętem kwiatów) jest czasem powrotu po zimowej stagnacji.

To okres zabawy i miłości, który sprzyja zawieraniu małżeństw i odprawianiu rytuałów zapewniających płodność i urodzaj. Sabat obchodzony w noc z 30 kwietnia na 1 maja symbolizuje początek, radość i odrodzenie. Dzięki książce poznasz historię Beltane i dowiesz się, w jaki sposób dostosować jego świętowanie do współczesnych warunków, zaś wiedza o rytuałach, zaklęciach, inwokacjach czy medytacjach sprawi, że będziesz mógł uczcić rozpoczęcie lata i święto kwiatów jak prawdziwy mag.

Jeśli więc praktykujesz religię Wicca, neopogaństwo lub po prostu pragniesz żyć w zgodzie z naturą, sięgnij po tę książkę, by dowiedzieć się wszystkiego, co pozwoli ci celebrować ten wyjątkowy czas.
Poznaj sekrety Beltane i czerp korzyści z celebrowania świąt Koła Roku!

Pobierz darmowy fragment

ikona pdf

Szczegóły książki Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha
Produkty w zestawie (8)
Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów
1 x Beltane. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto kwiatów - Melanie Marquis

Sabat Beltane (zwany też świętem kwiatów) jest czasem powrotu po zimowej stagnacji. To okres zabawy i miłości, który sprzyja zawieraniu małżeństw i odprawianiu rytuałów zapewniających płodność i urodzaj. Sabat obchodzony w noc z 30 kwietnia na 1 maja symbolizuje początek, radość i odrodzenie....

Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną
1 x Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną - Kerri Connor

Świętuj sabat Ostara i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura! Ostara, czyli przesilenie wiosenne, przypada na noc z 20 na 21 marca. To czas odnowy, powrotu światła słonecznego i nowego życia. To także jeden z najważniejszych okresów w roku dla ciebie, bo dzięki niemu możesz wprowadzić zmiany...

Litha. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie letnie
1 x Litha. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie letnie - Deborah Blake

Sabat Litha obchodzony w najkrótszą noc roku – noc przesilenia letniego – to czas, gdy świętujemy zwycięstwo światła nad ciemnością oraz początek lata. To najlepszy moment na odprawianie rytuałów na powodzenie w życiu miłosnym czy też praktyki magiczne związane z oczyszczeniem, uzdrawianiem i...

Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw
1 x Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw - Melanie Marquis

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj święto żniw! Lammas – święto żniw – to sabat obchodzony 1 sierpnia. Jest pierwszym z trzech sabatów żniwnych, podczas którego dziękuje się Ziemi za obfite plony. Wiąże się z celebracją lata oraz pierwszych zbiorów. Podziękuj za całe dobro, które przyniósł ten...

Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną
1 x Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną - Diana Rajchel

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj równonoc jesienną! Mabon – równonoc jesienna – to sabat obchodzony z 22 na 23 września. Dzień zrównuje się z nocą po raz drugi w roku, równoważą się wówczas energie męska i żeńska, boga i bogini, życia i śmierci. To ważny moment, w którym świętuje się...

Samhain. Rytuały, przepisy i zaklęcia na początek pory zimowej
1 x Samhain. Rytuały, przepisy i zaklęcia na początek pory zimowej - Diana Rajchel

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj początek zimy! Samhain – święto początku zimy – obchodzone jest w nocy z 31 października na 1 listopada. W tym czasie zbiory dobiegły już końca, rozpoczyna się czas wyciszenia, odpoczynku i rozmyślań. To także moment, w którym zasłona między światem żywych i...

Yule. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie zimowe
1 x Yule. Rytuały, przepisy i zaklęcia na przesilenie zimowe - Susan Pesznecker

Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj przesilenie zimowe! Yule – przesilenie zimowe – to sabat obchodzony z 21 na 22 grudnia. Jest to najdłuższa noc w roku, moment, w którym ciemność osiąga punkt kulminacyjny, by stopniowo zacząć ustępować światłu. Święto wiąże się z nadzieją i oczekiwaniem na...

Imbolc. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto światła
1 x Imbolc. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto światła - Carl F. Neal

Wykorzystaj energię i moc święta światła! Imbolc, zwany świętem światła lub dniem świętej Brygidy, to sabat obchodzony 1 lutego, kiedy z czcią należy powitać zbliżającą się powoli wiosnę. Główną rolę odgrywa w nim symbolika światła: pierwsze promienie słońca zwiastują jasność po zimowym mroku. Dni...

Recenzje książki Pakiet Sabaty: Beltane, Ostara, Imbolc, Yule, Samhain, Mabon, Lammas, Litha - przeczytaj opinie klientów:

Podobne produkty
Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Cena: 19.92 zł
Oto już czwarta książka z bestsellerowej serii Sabaty, która powinna się znaleźć w bibliot...
Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Cena: 30.03 zł
Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj święto żniw! Lammas – święto żniw – to s...
eBook Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw mobi epub Lammas. Rytuały, przepisy i zaklęcia na święto żniw

Cena: 27.68 zł
Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj święto żniw! Lammas ? święto żniw ? to sabat obchodz...
Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną

Cena: 19.92 zł
Ostara to pierwsza z ośmiu książek z serii Sabaty, która zgłębia wiedzę na temat tradycyjn...
Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną

Cena: 17.43 zł
Piąta już książka z serii Sabaty, wprowadza czytelników w świat święta Mabon. Sabat obchod...
Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną

Cena: 30.03 zł
Świętuj sabat Ostara i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura! Ostara, czyli przesile...
Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną Mabon. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc jesienną

Cena: 30.03 zł
Żyj w zgodzie z Kołem Roku i celebruj równonoc jesienną! Mabon – równonoc jesienna &...
eBook Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną mobi epub Ostara. Rytuały, przepisy i zaklęcia na równonoc wiosenną

Cena: 27.68 zł
Świętuj sabat Ostara i w pełni korzystaj z tego, co daje ci natura! Ostara, czyli przesile...
Seasons of the Witch: Mabon Oracle Seasons of the Witch: Mabon Oracle

Cena: 129.00 zł
Mabon oddaje cześć Ziemi i jest świętem równowagi, równości i harmonii. Gdy koło roku dobi...
Sklep prowadzony przez: Glosel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, NIP: 542-315-11-57, REGON: 200317860, KRS 0000569207
+48 85 674 36 19, sklep@czarymary.pl

Copyright © 2004-2024 CzaryMary.pl