Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Horoskop na kwiecień 2008

HOROSKOP NA KWIECIEŃ 2008

od wróżki Any Moonlight


Baran

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.  Rozpoczynacie w tym miesiącu nową drogę. Za Wami pewien etap, prze Wami kolejny. Możecie wykorzystać Wasze doświadczenia i z nową siłą wejść na nową drogę. Nie warto odkładać na później pewnych spraw, gdyż wszystko ma swój czas i miejsce. Odkładając coś na później zaburzamy pewien porządek, który i tak dążył będzie do harmonii. W tym miesiącu możecie również doświadczyć uzdrowienia, nie tylko fizycznego ale i duchowego.

Byk

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Macie szansę przyjmować w tym miesiącu przyjmować wszystko, co będzie się działo. Pojawia się możliwość przełomu, szansa na zmianę. Możecie rozkruszyć stare mury, mury, które sami z różnych przyczyn zbudowaliście wokół siebie. To czas na to, by je rozłupać raz na zawsze. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć pewne rzeczy i sprawy a także ludzi, takimi, jakimi są naprawdę. Do tej pory patrzyliście na wszystko przez pryzmat samych siebie, teraz możecie popatrzyć inaczej, również samych siebie, bez iluzji i masek.

Bliźnięta

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu. W tym miesiącu może pojawić się dużo stresu. Możecie zastanowić się, czy są w Waszym życiu rzeczy wobec których aktualnie się buntujecie. Zastanówcie się również co to za rzeczy i czy tak naprawdę warto się buntować. Wygląda na to, iż ten właśnie bunt może przynieść Wam najwięcej stresu. Może się również zdarzyć, że ktoś spróbuje Was wciągnąć w pewną politykę. Warto zwrócić uwagę, czy ta osoba nie ma czasem przysłowiowego węża w kieszeni. Postarajcie się obserwować nie tyle tą osobę, co własne odczucia wobec całej sprawy. Wasza intuicja podpowie Wam, co powinniście zrobić w tej sytuacji.

Rak

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Wasi przodkowie mają Wam coś ważnego do powiedzenia. Mogą mówić za pomocą znaków różnego rodzaju. Warto zatem obserwować pewne rzeczy i sytuacje, jakie będą się pojawiać. Mogą stać się one Waszymi drogowskazami, znakami od przodków. Prawdopodobnie odczujecie pewnego rodzaju odosobnienie. Czasem taka chwila samotności jest potrzebna, ale wiedzcie o tym, że nie tylko Wy macie pewne problemy, jest wiele osób, którzy mają podobne sprawy do rozwiązania. Czasem warto ich poznać, żeby nie czuć się samotnym, móc uzyskać wsparcie, oraz móc je dać komuś innemu. Wszystko to składa się na Waszą dojrzałość, którą będziecie mieli szansę w tym miesiącu doświadczyć i wykorzystać do działania.     


Lew

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Przed Wami czas miłości, rozwoju duchowego i dorastania. Temu wszystkiemu będą sprzyjać wszelkie okoliczności, jakie w tym miesiącu będą miały miejsce. To także czas tworzenia, stwarzania różnych rzeczy. Jeśli czujecie wenę, możecie bez lęku pójść za jej głosem. To, co stworzycie może przynieść Wam wiele korzyści, nie tylko wewnętrznych ale i materialnych. Może się także pojawić zwolnienie tempa. Jeśli do tej pory wiele rzeczy działo się szybko i intensywnie, teraz będziecie mieli czas na odpoczynek.  

Panna

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Macie ogromną szansę odkrycia ogromnej i nierozrywalnej więzi, która łączy wszystkich ludzi na całym świecie. To także świetna okazja do tego, aby współpracować z innymi, nie wszystko bowiem musicie robić sami. Pojawia się także gotowość do zrealizowania pewnych planów. Możecie zatem podejmować się różnych wyzwań. Może się również pojawić kreatywność, siła tworzenia. Macie szansę wykorzystać energię tej kreatywności i wraz z innymi stworzyć coś niesamowitego.

Waga

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Życie ma Wam do rozdania w tym miesiącu moc obfitości. Możecie zatem swobodnie korzystać z tych darów i dzielić się nimi z innymi, którzy tego potrzebują. To także czas, w którym możecie oddać się totalności i płynąć ze strumieniem wydarzeń. Nie powinny się pojawić żadne przeszkody, pod warunkiem, że sami ich sobie nie stworzycie. Możecie więc cieszyć się obfitością i żyć pełnią życia.

Skorpion

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Macie szansę zobaczenia i doświadczenia swoich własnych mocy, swojej własnej siły, swojego własnego bogactwa. Szykuje się zmiana, do której przygotuje Was właśnie Wasza wewnętrzna moc. Będziecie mieli szansę zobaczyć swoje własne projekcje i projekcje innych. Projekcje, to wytwory naszego umysłu, patrzymy wtedy inaczej, mamy zasłonę na oczach i nie możemy dostrzec prawdy. Teraz macie szansę zdjąć tą zasłonę.


 

Strzelec

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Może się zdarzyć, że w tym miesiącu będziecie mieć pewien moralny dylemat. Rozwiązanie tego dylematu leży w Waszym sercu, możecie więc je odnaleźć. Macie szansę udać się do swojego wewnętrznego Źródła i odkryć całe bogactwo, które się tam kryje. To także czas duchowej samotności. Jest ona Wam potrzebna do przeanalizowania i poukładania pewnych rzeczy na spokojnie, bez chaosu.

Koziorożec

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.W tym miesiącu przyda Wam się cierpliwość. Wszystko dzieje się dokładnie wtedy, kiedy powinno, nie ma potrzeby niczego przyspieszać. Czeka Was podróż, w którą możecie wejść z ufnością i ciekawością dziecka, całym sobą. Warto obserwować wszystko, co się wydarza, próbować nie oceniać. Możecie zaufać wydarzeniom Waszego życia. Macie szansę nawiązać prawdziwą, głęboką przyjaźń. Możecie także wrócić do dzieciństwa.

Wodnik

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.To miesiąc świadomości. Owa świadomość oznacza świadomość wszystkiego, najpierw samych siebie i wydarzeń, które będą Was dotyczyć, a następnie świadomość wszystkiego innego i innych. Pozwólcie, aby wydarzenia biegły swoim własnym torem. Zwróćcie baczniejszą uwagę na to, czy nie jesteście skąpi. Trzeba wziąć coś dla siebie, ale i trzeba doceniać to, co się już ma. Są bowiem ludzi, którzy nie mają tego co my. Macie szansę przełamać skąpstwo i podzielić się z potrzebującymi tym, co macie.

Ryby

Przeglądarka może nie wspierać wyświetlania tego obrazu.Wasz wewnętrzny głos ma Wam coś bardzo ważnego do przekazania. Możecie poczuć to w ciele lub zobaczyć na zewnątrz. Wewnętrzny głos mówi bowiem różnymi językami, także językiem znaków. Może zdarzyć się, że coś ulegnie zburzeniu, coś, co z takim mozołem budowaliście. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, będziecie mogli zacząć wszystko od nowa. Ważne żeby nie trzymać się kurczowo przeszłości. To, co było to już historia, można wyciągnąć z niej wnioski i pójść dalej. Nie powinno się w niej przesiadywać i rozgrzebywać czegoś, co minęło. Możecie wykorzystać siłę i doświadczenie z przeszłości, do stworzenia czegoś nowego tu i teraz.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2