Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat ORGAZMICZNE CIAŁO, 16-19.04.2015 Nowe Kawkowo k/Olsztyn

Zapraszamy na 3-godzinne spotkanie: wprowadzenie do metod WildTantra
15 kwietnia 2015 roku, godz. 18.00-21.00, Warszawa

Trzygodzinne spotkanie będzie dobrą okazją, aby poczuć i poznać Gitamę (autorkę książki Tantra. Przekaz szeptem) oraz jej zespół. Podzieli się ona różnymi aspektami Kauli Tantry jak również  przedstawi metody WildTantra. Podczas spotkania doświadczymy krótkich, ale bardzo głębokich praktyk. Będzie również przestrzeń na zadawanie pytań. Możesz przyjść sam lub z partnerem/-ką. To bezpieczna dzikość!

Oto kilka z zagadnień, które mogą być poruszane:    
Źródło orgazmu, przepływ energii męskiej i żeńskiej, seks i modlitwa, Oddychanie do Zjednoczenia, łono Matki, mistyczna i święta ścieżka, Raja Arya Tantra, jednoczące siły, aspekt Tantry związany z oddaniem, boskie siły, tantryczne zobowiązanie, duchowe dziecko, mistrzowie Tantry Kaula... i inne rzeczy, które pojawią się w danym momencie. Dodatkowym bonusem na tym spotkaniu jest granie przez Gitamę na dilrubie, tajemniczym instrumencie, który wspiera w wejściu w głęboki kontakt z sobą.

Data: 15.04.2015 r. godz. 18.00-21.00
Miejsce spotkania: Splot Artystyczny ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa.
Cena: 50 zł.

 

Zapraszamy na warsztat "ORGAZMICZNE CIAŁO"
16-19 kwietnia 2015 roku, Kawkowo k/Olsztyna

Tantra

 

 

Warsztat „Orgazmiczne ciało” poprowadzi cię ścieżką ponownego odkrywania pełnego potencjału życia, umożliwi przekraczanie mechanizmów obronnych umysłu, które stały się źródłem napięcia w ciele oraz poczucia braku miłości i uczucia separacji.

Poprzez przebudzanie i badanie przepływu siły życiowej oraz energii seksualnej w ciele wejdziemy w proces przywracający nas do życia w pełni. Uwolnimy z napięć oraz rozbroimy miednicę i seks. Przełamiemy wzorce oddechowe, aby powrócić do naturalnego rytmu, który łączy serce z odczuciami płynącymi z ciała. Proces ten przebudzi spontaniczność, żywotność i zmysłowość energii życiowej oraz otworzy ciało na przyjemność i święty dotyk.

W czasie warsztatu zaoferujemy przestrzeń i sytuacje, przekażemy metody, które pozwolą nam zbudować zaufanie między ciałem i sercem oraz połączyć się z boskością − z głęboką przyjemnością i zmysłowością bez restrykcyjnych przekonań, że miłość jest czysta, a ciało nie. Stworzymy przestrzeń, gdzie miłość i ciało mogą się swobodnie spotkać, w pełni błogości, aby powrócić do stanu czystej zmysłowej niewinności.

Główne zagadnienia warsztatu:

  • otwieranie przepływu energii seksualnej w ciele,
  • rozbudzanie sił pożądania,
  • uwalnianie się od lęków i obaw, które ograniczają odczuwanie głębokiej przyjemności,
  • ożywianie Wewnętrznej Świętości,
  • inicjacja Oddychanie do Połączenia.

Korzyści:

  • głęboka relaksacja na poziomie ciała,
  • uwolnienie się z ograniczających wzorców energetycznych w ciele,
  • otworzenie się na odżywianie relacji z własnym ciałem i innymi ludźmi,
  • uwolnienie przepływu orgazmicznej energii w ciele,
  • zrozumienie istoty połączenia umysł−serce−ciało.

Warsztat ten rozpoczyna cały cykl szkoleń, prowadzony jest przez Prem Gitamę i jej asystentów z WildTantra.

Prowadząca warsztat: Gitama jest współzałożycielką WildTantra [tłum. DzikaTantra] – tantrycznej rodziny kochanków, jak lubi ją określać. Od 1999 roku przekazuje Tantrę Kauli Serca Wszechrzeczy, którą otrzymała od swojej Tantrycznej Mistrzyni Leeli, jak również cenną mądrość Osho. Sposób, w jaki dzieli się Tantrą, przepełniony jest olbrzymią dawką dzikości, miłości, ostrości i niezwykłym poczuciem humoru.
Oto co mówi o sobie i swojej pracy: „W każdej chwili Tantra uczy mnie nie wierzyć w nic ponad to, co przeżyłam z głębi swych trzewi. Popycha mnie, abym pozbywała się lęków i poczucia oddzielenia. Przemienia śpiącą kotkę, która jest we mnie, w dziką nieoswojoną tygrysicę. Moja praca to obnażanie każdego z miłością i świadomością w celu spotkania na poziomie czystej pustki serca…”

Przez długi czas czułam niechęć do organizowania wieczornych spotkań. Co mam mówić o Tantrze? Tak naprawdę to nie jest coś, o czym można opowiedzieć. Można tego jedynie doświadczyć. W tradycji Tantry nie ma słów Kiedy patrzę na tantrycznych mistrzów, którzy są blisko nas – takich jak Leela – zauważam, że używają minimum słów.Gdy spoglądam daleko w przeszłość, tam właściwie nie było słów, tylko przekaz energetyczny. W dzisiejszych czasach zatraciliśmy ten kontakt. Po wielu latach zdałam sobie sprawę, że mamy umysł, który potrzebuje zrozumieć, zanim nastąpi wejście w doświadczenie. Przyglądałam się temu i poczułam, że chcę spróbować tego ponownie. Spróbuję podzielić się słowami, jednak płynącymi nie za bardzo z umysłu, lecz z innego miejsca. Spróbuję przekazać słowami coś, co nie przynależy do słów. To moje wyzwanie.
 

Szczegóły organizacyjne na stronie TUTAJ >>

Rozpoczęcie warsztatu: 16 kwiecień 2015, godz. 15.00
Zakończenie warsztatu: 19 kwiecień 2015, godz. 17.00

Miejsce: Ośrodek Tu i Teraz w Kawkowie koło Olsztyna

Inwestycja: 990 zł brutto (plus koszty noclegów i wyżywienia)

 

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2