Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Nawet wiosna może zawieść, ale nie MY!

Chociaż nastał koniec tygodnia, my wciąż działamy na pełnych obrotach! Do CzaroMarowej oferty dołączyliśmy wiele wiosennych nowości. Będą to nowe karty Tarota, nowe woreczki na talie kart, nowe wzory wahadeł... i coś, co powinno Cię zachwycić, jeśli wykonujesz magiczne rytuały: pieczęcie woskowe z magicznymi symbolami!
 

Zestaw do wykonywania pieczęci zawiera specjalny wosk i metalowy stempel do odciśnięcia magicznego znaku: czerwonego pentagramu, zielonego symbolu celtyckiego i fioletowego - wiccańskiego. Możesz przypieczętować nimi swoje zaklęcia, rytuały, a nawet zaproszenia czy kartki z życzeniami!

Pieczęć woskowa pogańska Pieczęć woskowa celtycka Pieczęć woskowa wiccańska

W CzaroMarowej ofercie znajdziesz też nowe wahadełka produkcji włoskiej firmy Lo Scarabeo: z mosiądzu, z mosiądzu pozłacanego, a także z naturalnymi kamieniami. Każde wahadełko opakowane jest w ochronny czarny woreczek:

Wahadło siedem czakr Wahadło kuliste ze świadkiem Wahadło z piramidką z ametystu

Wśród nowych talii Tarota pojawiły się: druga część magicznej talii Księga cieni, niezwykły Tarot Mibramig i Pozłacany Tarot Uniwersalny:

Tarot Księga Cieni cz.2 Magiczny Tarot Mibramig Pozłacany Tarot Uniwersalny

Trzy nowe wzory satynowych woreczków na karty Tarota, ozdobione ilustracjami z tarotowych talii, nie tylko ochronią Twoją talię przed zniszczeniem, ale również zachwycą Cię swoim wyglądem i jakością wykonania:

Woreczk Illuminati na karty Tarota Woreczek Draconis na karty Tarota Woreczek Universal na karty Tarota

Wśród tarotowych nowości jest talia z trójwymiarowymi obrazami kart!

Tarot 3D Wielkie Arkana znanej i lubianej talii Pictorial Key Tarot - dzięki zastosowaniu techniki 3D - nabrały nowego wyrazu i niezwykłej głębi. Są odpowiednie do medytacji z Wielkimi Arkanami Tarota - świat przedstawiony na karcie dosłownie przenosi widza do swego wnętrza. Tarot 3D ukazuje nowy wymiar kart Tarota.

Chciałbyś rozpocząć naukę interpretacji Tarota od solidnych podstaw?
Dzięki przewodnikowi Tarot dla początkujących i dowolnej talii kart, z Tarota będziesz czytać w przyszłości jak z otwartej księgi. Książka opisuje i interpretuje symbole poszczególnych kart. Wyjaśnia, jak je rozkładać i interpretować ich układ na podstawie trzech rozkładów.

Tarot dla początkujących
.

Wiosna, jeśli nie za oknem, to przynajmniej już teraz zagościć może w Twojej kuchni! Wiosna w kuchni  Pięciu Przemian to książka dla każdego, kto:
  • chce być szczupły i zdrowy, ale nie ma ochoty rezygnować ze smacznych posiłków;
  • lubi proste dania, takie jak: zupy, surówki i sałatki, warzywa gotowane, duszone i pieczone, dania główne, przekąski, desery;
  • chce poznać i stosować w praktyce metodę gotowania według Pięciu Przemian - wywodzącą się z filozofii Dalekiego Wschodu;
  • już gotuje według Pięciu Przemian i szuka inspiracji i nowych przepisów.
Wiosna w Kuchni Pięciu Przemian


Z pozdrowieniami,
Renata Nikonowicz i Ekipa sklepu CzaryMary.pl

 
 
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2019 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2 T
Zapisz się na nasz magiczny newsletter i odbierz
Kod 7% dodatkowego rabatu
od cen w CzaryMary. Kod ważny będzie przez 7 dni.
Adres e-mail jest nieprawidłowy
Wyrażam zgodę przetwarzanie podanego adresu e-mail w celu wysyłania treści marketingowej przez www.CzaryMary.pl zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Dziękujemy za zapisanie się na newsletter!
W ciągu najbliższych kilku minut
(z reguły 5, w wyjątkowych sytuacjach do 90 min.)
na Twój adres e-mail
wyślemy wiadomość z kodem dającym 7% dodatkowego rabatu.
Możesz skorzystać z niego jeden raz!