Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Cud Kreacji - 12 - 13 kwiecień 2008 r Białystok

Trening dla Tych, którzy chcą wziąć odpowiedzialność za jakość swego życia, własne szczęście i spełnienie.

Wszechświat, Ty i wszystko, co Cię otacza jest energią. Wibruje, przemieszcza się, materializuje. W trakcie zajęć poznasz jej moc i nauczysz się z niej korzystać. Świadomie zaczniesz tworzyć rzeczywistość, której pragniesz. Doświadczysz cudu kreacji w osobistym doświadczeniu.

* Ustalisz hierarchie swoich wartości, które są jak latarnia morska oświetlająca drogę do domu. Światło, które będzie Ci przewodzić zaprowadzi Cię do Twojego wnętrza, w którym zgromadzona jest cała wiedza, z której będziesz mógł(a) swobodnie korzystać.
* Zauważysz, że wybory, których w życiu dokonywałeś(aś), często wynikały z lęku, ograniczeń bądź destrukcyjnych przekonań: nie mogę, nie potrafię, nie zasługuję.
* Uświadomisz sobie przesłanki w oparciu, o które dotychczas podejmowałeś(aś) decyzje, korzystne dla siebie i te niekorzystne.
* Zrozumiesz, że kluczem do decyzji zgodnych z przeznaczeniem jest czystość intencji.
* Odkryjesz jak podejmować właściwe decyzje, od których zależy Twój dzień dzisiejszy i przyszłość.
* Oczyścisz intencje błędnych decyzji.
* Zmienisz niekorzystne przekonania.
* Poznasz naturalne prawo wszechświata - prawo przyciągania.
* Dowiesz się, że słowa stają się rzeczami.
* Będziesz przyciągać do swojego życia to, czego pragniesz i potrzebujesz.Przez cały czas zajęć będziesz doświadczać, a wiedza będzie płynęła z głębi Twojego serca.. Będziesz mógł(a) całkowicie samodzielnie zdecydować, jakie życie chcesz wieść w oparciu o to, kim Jesteś.
Przygotuj pakiet próśb, które chcesz wznieść do Wszechświata i zgłoś swój udział w zajęciach na temat przyciągania: materialnych przedmiotów, zdrowia, miłości, szczęścia i dostatku i już dziś gromadź kolorowe gazety, foldery, obrazki i widoki, które Ci się podobają i przyciągają. Idąc na zajęcia zabierz je z sobą, ponieważ stworzysz osobistą mapę marzeń.
Jeśli wierzysz, że cuda dzieją się w sposób naturalny - to jest to warsztat dla Ciebie, jeśli nie wierzysz - to jest tym bardziej dla Ciebie. Wszechświat zaprasza Cię do zmiany. Tobie jak zawsze pozostawia wybór.Wszystko, co przychodzi do Twego życia -Ty przyciągnąłeś(aś) do swojego życia.

Warsztaty " Cud kreacji" w Polsce:
12 - 13 kwiecień 2008 r Białystok
Zajęcia trwają od 10 -18 tej z przerwą obiadową.
Inwestycja duchowa, 360zł.

Organizuje Monika Burzyńska
informacje i zapisy: 602155757
Cena: 360 zł
Kontakt:
Monika Burzyńska
Nr telefonu: 602155757
Adres e-mail: arete33@gmail.com
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2