Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Warsztat dla Kobiet, 17-20.05.2013r. Nowe Kawkowo k/Olsztyna

  

 WARSZTATY DLA KOBIETMAJ 2013

17-20 maja 2013

prowadzi Anasuya Koopmans

 

Warsztaty polecane przez Toma de Winter, który współpracuje z Anasuya od wielu lat.

Tematem przewodnim tego warsztatu jest przemiana dziewczynki w Kobietę. Pomożemy Tobie zrozumieć różne etapy, przez które przechodzi kobieta w ciągu całego życia. Przyjrzymy się temu jak sobie z nimi poradziłaś i jak radzisz sobie obecnie. Skontaktujesz się ze swoimi kobiecymi uczuciami, pasjami, myślami oraz zapomnianymi prawdami. Przypomnisz sobie siebie samą w pełni swojego bogactwa i mądrości.

 
Zwrócimy uwagę na energię męską i na to, jaki wywiera wpływ na Ciebie. Kobieta może korzystać w życiu z pełnego potencjału energii żeńskiej i męskiej, łącząc swoją ziemską zmysłowość z mocą i pięknem. To właśnie harmonia pomiędzy częścią kobiecą i męską w Tobie decyduje o tym, jakie są Twoje relacje z samą sobą, z innymi kobietami oraz z mężczyznami.

UWAGA! OFERTA LAST MINUTE!

Cena Warsztatu dla Kobiet to 1200 zł. Teraz na hasło: "CZARYMARY" OTRZYMASZ 400 ZŁ ZNIŻKI!

Korzyści z warsztatu:

  • odnajdziesz swoje prawdziwe miejsce w rodzinie, pracy, społeczeństwie,

  • będziesz miała zaufanie do samej siebie,

  • otworzysz się na inne kobiety,

  • nauczysz się z nimi współdziałać,

  • nawiążesz przyjaźnie o nowej jakości,

  • stając się prawdziwą/autentyczną kobietą zaczniesz przyciągać do siebie prawdziwych mężczyzn,

  • zrozumiesz, co to znaczy naprawdę kochać mężczyznę.


Warsztat dla Kobiet
przypomni Tobie, abyś zadbała o siebie, postawiła jasne granice. Spotkasz się ze sobą i z innymi Kobietami pełna dumy z pełni Waszego piękna. Będziesz w kontakcie z kobiecą duchowością, która jest pełnym inspiracji źródłem radości i życia.
Warsztat dla Kobiet zapewni Tobie również narzędzia, dzięki którym będziesz mogła wprowadzić tę nowo nabytą wiedzę do Twojego codziennego życia, związków, rodziny oraz pracy. Częścią warsztatu jest ceremonia Szałasu Potu - starożytny rytuał oczyszczenia, uzdrowienia i połączenia.

Warsztat dla Kobiet
jest zaproszeniem do ponownego odkrycia naszej kobiecej prawdy. Staniemy się bardziej świadome i weźmiemy większą odpowiedzialność za naszą spuściznę, za możliwości i rezultaty naszej własnej mocy i naszej podatności na zranienia jako kobiety. Poruszymy naszą fizyczną i emocjonalną istotę. Wejdziemy w ciszę, aby posłuchać naszej wewnętrznej mądrości. Będziemy się dzielić, spotykać, tańczyć i śmiać. Mam nadzieję, że wrócimy do domu jako siostry.


Prowadząca - Anasuya Koopmans
to trenerka warsztatów dla Kobiet polecana przez Toma de Winter, z którym współpracuje od wielu lat. Rozwijała się poprzez studia i treningi rozwoju osobistego. Posiada kwalifikacje z zakresu psychologii humanistycznej i jungowskiej, analizy snów, filozofii i studiów humanistycznych. Anasuya opracowała zintegrowaną wizję, w której 3 wymiary ludzkiej egzystencji uzupełniają się wzajemnie: transpersonalna - duchowa – rzeczywistość z kultur dalekiego wschodu wraz z rzeczywistością jednostkową i międzyludzką - albo bardziej ziemskimi stronami ludzkiej egzystencji - na których europejska i amerykańska kultura opierają się w dużo większym stopniu. W swojej firmie: Power of Presence (Potęga Obecności) Anasuya łączy tę wiedzę ze swoim doświadczeniem. Jej treningi i procesy coachingowe wyróżnia poczucie humoru, inspiracja i czystość. Prowadzi treningi oraz indywidualne procesy coachingowe z zakresu rozwoju intuicji i kreatywności oraz rozwiązywania problemów w wielu krajach. Poza tym opracowała efektywne treningi i warsztaty w obszarze komunikacji i współpracy, wyspecjalizowała się także w pracy z kobiecym i męskim aspektem naszego istnienia. Pracowała w wielu zespołach zarządzających oraz założyła firmę, która wciela jej idee w życie tworząc praktyczne treningi dla osób indywidualnych, grup otwartych i firm.

Jej osobistą misją jest wspieranie ludzkości w przejściu na następny, wyższy poziom świadomości poprzez odkrywanie potęgi obecności nas wszystkich i każdego z osobna. „Życie w teraźniejszości jest jedynym sposobem i miejscem, w którym ujawnia się nasza osobista zdolność do miłości”. Obecność Anasuy bardziej przypomina obecność obecność coacha lub przewodnika niż nauczyciela.


Termin:
początek: 17 maja 2013 (piątek) o godz. 18:00, zakończenie: 20 maja 2013 (poniedziałek) k. godz. 16.00

Opłata za warsztat:
1200 zł.
  • Rezerwacją miejsca jest wpłata bezzwrotnej zaliczki 400 zł na konto organizatorki w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia
  • Warsztat będzie tłumaczony z języka angielskiego
Opłata za pobyt: nocleg i wyżywienie rozliczane są oddzielnie na miejscu w Kawkowie gotówką:
Wyżywienie wegetariańskie 180 zł (za cały pobyt) oraz nocleg od 50 do 75 zł (za dobę od osoby - w zależności od komfortu pokoju)

Miejsce:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „TU I TERAZ” w Nowym Kawkowie  pod Olsztynem, www.tuiteraz.eu
Zapisy: Agnieszka Jurko, agnieszka@agnieszkajurko.pl, tel: 501 625 528
W tym samym czasie i w tym samym ośrodku odbędzie się kolejna edycja warsztatu męskiego prowadzonego przez Toma de Winter. Organizator warsztatu męskiego: Łukasz Kierus: lukasz@kierus.com, tel: 660 955 595, http://www.meskiewarsztaty.pl/
Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2