Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Skorpion - Horoskop na cały rok 2013

Dla Skorpionów w tym roku nadarz się okazja, aby poskromić swoje lęki i zmierzyć się z tym, co dotychczas mogło przerastać i wydawać się zbyt trudne do opanowania. Z pewnością będzie to czas aktywności i podążania naprzód we wszystkich dziedzinach życia. Jeśli dotychczas brakowało Ci równowagi, teraz odczujesz większe zharmonizowanie i ład w życiu. Ważne, aby Skorpion pamiętał o ty, że nie zawsze trzeba wkładać wiele siły w swoje czyny, aby przyniosły one spodziewane rezultaty.


Najbliższy czas będzie wymagał od Skorpionów zaangażowania w sferze zawodowej. Ponadto może się zdarzyć, że staniesz przed koniecznością podejmowania trudnych wyborów, gdzie powinieneś kierować się zdrowym rozsądkiem a nie tylko emocjami. Jeśli Twoje decyzje okażą się błędne, nie bierz tego zbytnio do siebie. Rada dla Ciebie jest taka, aby w pracy skupiać uwagę i nie pozwolić, aby byle błahostka Cię rozpraszała. Panuj nad myślami.


W tym roku Skorpiony odsuną od siebie gwałtowne porywy namiętności, a raczej będą szukać spokoju i oparcia w drugiej osobie. Jeśli dotychczas byłeś niepewny swoich uczuć, teraz możesz liczyć na to, że uzyskasz jasność tego, co czujesz. Skorpiony, które w 2013 roku nie zdecydują się na zakończenie niezadowalających związków, później mogą mieć kłopoty z wybrnięciem z takiej sytuacji.


Skorpiony powinny cieszyć się pełnią zdrowia, ale niech pamiętają, że nie warto za bardzo się forsować i igrać z własnymi możliwościami.  Zbyt wiele aktywności może mieć odwrotny skutek od zamierzonego.


W relacjach z innymi będziesz wsparciem i posłużysz radą dla ludzi w swoim otoczeniu. Może zdarzyć się, że zwrócą się do Ciebie osoby, które będą chciały skorzystać z Twojej wiedzy i możliwości.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2