Magiczne Bestsellery

  |  

Promocje

  |  

Horoskop

  |  

Salon wróżb i magii

  |  

Magiczny Blog

  |  

Kontakt / O nas

  |  

Koszty dostawy

Waga - Horoskop na cały rok 2013

Dla Wag nadchodzący czas przyniesie wiele , niekiedy gwałtownych, zmian. Co ważne często może się zdarzać, że Waga poczuje, jak sytuacja wymyka się jej spod kontroli. Zmiany, które czekają Wagę, są nieuniknione, a ich skutki mogą być nieodwracalne. To niestabilny czas, w którym wydarzą się zarówno rzeczy ważne, jak i mniej ważne, a każda z nich będzie absorbować Twoje myśli. Cały czas coś się będzie działo, a perspektywy, szanse i okazje będą pojawiać się zaledwie na chwilę niczym w kalejdoskopie, dlatego postaraj się nie skupiać na rzeczach mało istotnych. Rada dla Wagi jest taka: nie zawierzaj biegu wszystkich życiowych kolei losowi i staraj się brać sprawy w swoje ręce, jeśli będziesz czuł taką potrzebę.


W tym roku Wagi mają to szczęście, że mogą spać spokojnie, ponieważ w większości ich firmy nie doświadczą kryzysu, a stanowiska pracy pozostaną niezagrożone. Jednak należy być cały czas czujnym na wypadek sytuacji, w których będziesz zmuszony podejmować ważne decyzje o daleko idących konsekwencjach.


Związki uczuciowe nie będą dla Wag w tym roku najważniejsze, gdyż świadomie skupią się one na innych aspektach życia. Pamiętaj, że poświęcając uwagę sobie, możesz nieświadomie być źle odebrany przez swojego partnera, który poczuje się samotny, będąc obok Ciebie. Nowe relacje powstałe w tym czasie mają nikłe szanse na przekształcenie się w trwałe związki.


To dobry czas, aby zająć się swoim zdrowiem i zafundować sobie odrobinę przyjemności w gabinetach odnowy. Potrzebuje tego nie tylko Twoje ciało, ale i dusza.


Pomimo tego, że w tym roku Wagi będą nieco zamknięte na miłość ze strony partnera, swoje uczucia mogą przenosić na przyjaciół, zwłaszcza tych płci przeciwnej.

Sklep prowadzony przez Glosel sp. z.o.o. sp.k., ul. Kolejowa 12E, 15-701 Białystok
Copyright © 2004-2020 CzaryMary.pl
Mapa galerii: 1 | 2